ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1
Про міський бюджет міста Каховка на 2020 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2020 рік:

доходи міського бюджету у сумі 258561232 гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 250119232 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету – 8442000 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки міського бюджету у сумі 258561232 гривень, у тому числі видатки загального фонду міського бюджету – 244668287 гривень та видатки спеціального фонду міського бюджету - 13892945 гривень;

профіцит за загальним фондом міського бюджету у сумі 5450945 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом міського бюджету у сумі 5450945 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету у розмірі 1000000 гривень, що становить 0,41 відсотка видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд міського бюджету у розмірі 500000 гривень, що становить 0,20 відсотка видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

4. Дозволити міському голові своїми розпорядженнями у період між пленарними засіданнями Каховської міської ради за поданням фінансового управління Каховської міської ради вносити зміни до бюджету міста Каховки на 2020 рік у частині міжбюджетних трансфертів з державного та інших бюджетів з подальшим затвердженням Каховською міською радою.

5. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

6. Затвердити розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 37792139 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

7. Визначити обсяг коштів для цілей громадського бюджету м. Каховки у розмірі 1500000 гривень.

8. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2020 рік:

1) до доходів загального фонду міського бюджету належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 97,101 Бюджетного кодексу України;

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені частиною першою статті 72 Бюджетного кодексу України.

9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2020 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 691,71 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є надходження, визначені статтями 71 та 72 Бюджетного кодексу України.

10. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками міського бюджету видатки загального фонду на:

- оплату праці працівників бюджетних установ;

  • нарахування на заробітну плату;

  • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

  • забезпечення продуктами харчування;

  • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам;

  • оплату послуг з охорони комунальних закладів культури;

11. Надати право виконавчому комітету міської ради (фінансовому управлінню міської ради) отримувати в органах Державної казначейської служби України позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у Порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України.

12. Головним розпорядникам коштів міського бюджету на виконання норм Бюджетного кодексу України:

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

- здійснити публічне представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року;

- оприлюднити паспорти бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

- забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами та планами використання бюджетних коштів, ураховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами державної казначейської служби України;

- забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

13. Дозволити фінансовому управлінню міської ради в процесі виконання міського бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів міського бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням міської ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення.

14. Установити, що господарські організації, які належать до комунальної власності м. Каховки сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу) в розмірі 5 %.

15. Установити перелік органів, та управлінь за якими закріплено контроль за справлянням (стягненням) платежів до міського бюджету згідно з додатком 7 до цього рішення.

16. Схвалити прогноз міського бюджету на 2021 та 2022 роки (додаток 8).

17. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2020 року. .

18. Додатки 1- 8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

19. Відділу організаційно – кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю виконавчого комітету забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

20. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та оподаткування (Мовчан А.Ю).

Міський голова А.А.Дяченко

Додаток 1
до рішення міської ради
Доходи міського бюджету на 2020 рік
21202100000
(код бюджету)
грн.
Код Найменування згідно
з класифікацією доходів бюджету
Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього в т.ч. бюджет розвитку
10000000 Податкові надходження 184 697 200 184 517 200 180 000
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 124 250 000 124 250 000
11010000 Податок та збiр на доходи фiзичних осiб 124 000 000 124 000 000
11020000 Податок на прибуток підприємств, в т.ч.: 250 000 250 000
11020200 Податок на прибуток пiдприємств та фiнансових установ комунальної власностi 250 000 250 000
13000000 Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів 80 000 80 000
13030000 Рентна плата за користування надрами 80 000 80 000
13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 80 000 80 000
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 10 600 000 10 600 000
14020000 Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції)  1 200 000 1 200 000
14021900 Пальне 1 200 000 1 200 000
14030000 Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції)  4 900 000 4 900 000
14031900 Пальне 4 900 000 4 900 000
14040000 Акцизний податок з реалiзацiї суб’єктами господарювання роздрiбної торгiвлi пiдакцизних товарiв 4 500 000 4 500 000
18000000 Місцеві податки 49 587 200 49 587 200
18010000 Податок на майно 21 252 200 21 252 200
18010200 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості 50 000 50 000
18010400 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості  6 832 200 6 832 200
18010500 Земельний податок з юридичних осiб 3 500 000 3 500 000
18010600 Орендна плата з юридичних осiб 7 200 000 7 200 000
18010700 Земельний податок з фiзичних осiб 450 000 450 000
18010900 Орендна плата з фiзичних осiб 2 850 000 2 850 000
18011000 Транспортний податок з фiзичних осiб 50 000 50 000
18011100 Транспортний податок з юридичних осiб 320 000 320 000
18030000 Туристичний збiр 35 000 35 000
18050000 Єдиний податок 28 300 000 28 300 000
19000000 Іншi податки та збори 180 000 180 000
19010000 Екологiчний податок 180 000 180 000
20000000 Неподаткові надходження 9 567 500 3 905 500 5 662 000
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 58 500 58 500
21010000 Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унiтарних пiдприємств та їх об’єднань, що вилучається до вiдповiдного бюджету, та дивiденди (дохiд), нарахованi на акцiї (частки ) господарських товариств, у статутних капiталах яких є державна або комунальна власнiсть 12 500 12 500
21010300 Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унiтарних пiдприємств та їх об’єднань, що вилучається до вiдповiдного мiсцевого бюджету 12 500 12 500
21080000 Іншi надходження 46 000 46 000
21081100 Адмiнiстративнi штрафи та iншi санкцiї 16 000 16 000
21081500 Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів 30 000 30 000
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 3 412 000 3 412 000
22010000 Плата за надання адмiнiстративних послуг 2 630 000 2 630 000
22010300 Адмiнiстративний збiр за проведення державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань 130 000 130 000
22012500 Плата за надання iнших адмiнiстративних послуг 1 900 000 1 900 000
22012600 Адмiнiстративний збiр за державну реєстрацiю речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 600 000 600 000
22012900 Плата за скорочення термiнiв надання послуг у сферi державної реєстрацiї речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень i державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань, а також плата за надання iнших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацiєю 0
22080000 Надходження вiд орендної плати за користування цiлiсним майновим комплексом та iншим державним майном 412 000 412 000
22090000 Державне мито 370 000 370 000
24000000 Інші неподаткові надходження 436 000 435 000 1 000
24060000 Інші надходження 436 000 435 000 1 000
24060300 Інші надходження 400 000 400 000
24061600 Іншi надходження до фондiв охорони навколишнього природного середовища 0
24062100 Грошовi стягнення за шкоду, заподiяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслiдок господарської та iншої дiяльностi 1 000 1 000
24062200 Кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування та не передані у власність, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару грунту) без спеціального дозволу; відшкодування збитків за погіршення якості грунтового покриву тощо та за неодержання доходів у зв'язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок 35 000 35 000
25000000 Власні надходження бюджетних установ 5 661 000 5 661 000
25010000 Надходження вiд плати за послуги, що надаються бюджетними установами згiдно iз законодавством 5 549 000 5 549 000
25020000 Іншi джерела власних надходжень бюджетних установ 112 000 112 000
30000000 Доходи від операцій з капіталом 2 600 000 0 2 600 000 2 600 000
31000000 Надходження від продажу основного капіталу 0 0 0 0
31030000 Кошти вiд вiдчуження майна, що належить Автономнiй Республiцi Крим та майна, що перебуває в комунальнiй власностi 0
31000000 Надходження від продажу основного капіталу 500 000 500 000 500 000
31030000 Кошти від відчуження майна, що належить Авономній республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності 500 000 500 000 500 000
33000000 Кошти від продажу землі і нематеріальних активів 2 100 000 2 100 000 2 100 000
33010000 Кошти вiд продажу землi 2 100 000 2 100 000 2 100 000
33010100 Кошти вiд продажу земельних дiлянок несiльськогосподарського призначення, що перебувають у державнiй або комунальнiй власностi, та земельних дiлянок, якi знаходяться на територiї Автономної Республiки Крим 2 100 000 2 100 000 2 100 000
Усього доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) 196 864 700 188 422 700 8 442 000 2 600 000
40000000 Офіційні трансферти 61 696 532 61 696 532
41000000 Від органів державного управління 61 696 532 61 696 532
41030000 Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 59 699 900 59 699 900
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 52 438 000 52 438 000
41034200 Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 7 261 900 7 261 900
41050000  Субвенції  з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 1 996 632 1 996 632
41051000 Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції 1 333 632 1 333 632
41051200 Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 603 500 603 500
41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету 59 500 59 500
Разом доходів 258 561 232 250 119 232 8 442 000 2 600 000
Секретар ради В.В.Мироненко
 
Додаток 2
до рішення міської ради
Фінансування міського бюджету на 2020 рік
грн.
21202100000
(код бюджету)
Код Найменування
згідно з класифікацією фінансування бюджету
Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
Усього в т.ч. бюджет розвитку
Фінансування за типом кредитора
200000 Внутрішнє фінансування -5 450 945 5 450 945 5 450 945
208000 Фінасування за рахунок зміни залишків бюджетних коштів -5 450 945 5 450 945 5 450 945
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) -5 450 945 5 450 945 5 450 945
х Загальне фінансування -5 450 945 5 450 945 5 450 945
Фінансування за типом боргового зобов׳язання
600000 Фінансування за активними операціями -5 450 945 5 450 945 5 450 945
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів -5 450 945 5 450 945 5 450 945
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) -5 450 945 5 450 945 5 450 945
х Загальне фінансування -5 450 945 5 450 945 5 450 945
Секретар ради В.В.Мироненко
 
Додаток 3
до рішення міської ради
РОЗПОДІЛ
видатків міського бюджету на 2020 рік
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Загальний фонд Спеціальний фонд Разом
Всього видатки споживання з них видатки розвитку Всього у тому числі бюджет розвитку видатки споживання з них видатки розвитку
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії
0200000 Виконавчий комітет Каховської міської ради 36 972 800 36 972 800 18 515 108 1 164 185 0 7 876 045 7 635 445 59 600 0 12 365 7 816 445 44 848 845
0210000 Виконавчий комітет Каховської міської ради 36 972 800 36 972 800 18 515 108 1 164 185 0 7 876 045 7 635 445 59 600 0 12 365 7 816 445 44 848 845
0210150 0150 0111 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад 18 498 462 18 498 462 16 409 028 1 069 897 31 000 31 000 18 529 462
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління 2 043 572 2 043 572 1 225 813 68 583 0 10 000 0 10 000 0 0 0 2 053 572
Архівний відділ Каховської міської ради 1 339 372 1 339 372 1 225 813 68 583 10 000 10 000 1 349 372
Програма фінансування заходів з державної реєстрації права комунальної власності на об׳єкти нерухомості та земельні ділянки у 2019 -2020 р.р 355 000 355 000 355 000
Програма підтримки діяльності органів сомоорганізації населення на 2020 рік 139 200 139 200 139 200
Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації на 2020 рік 210 000 210 000 210 000
0213112 3112 1040 Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту 123 500 123 500 123 500
0213121 3121 1040 Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 921 994 921 994 880 267 25 705 18 600 18 600 12 365 940 594
0213242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 55 272 55 272 55 272
0216020 6020 0620 Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги 180 000 180 000 180 000
0216030 6030 0620 Організація благоустрою населених пунктів 15 000 000 15 000 000 15 000 000
0217330 7330 0443 Будівництво інших об'єктів комунальної власності 4 437 025 4 437 025 4 437 025 4 437 025
0217350 7350 0443 Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації) 606 420 606 420 606 420 606 420
0217461 7461 0456 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету 2 512 000 2 512 000 2 512 000 2 512 000
0217610 7610 0411 Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва 100 000 100 000 100 000
0217650 7650 0490 Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї 80 000 80 000 80 000 80 000
0218230 8230 0380 Інші заходи громадського порядку та безпеки 50 000 50 000 50 000
0218340 8340 0540 Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів 181 000 181 000 181 000
0600000 Управління освіти Каховської міської ради 152 059 601 152 059 601 125 412 801 16 973 403 4 803 033 407 500 4 395 533 131 844 7 720 407 500 156 862 634
0610000 Управління освіти Каховської міської ради 152 059 601 152 059 601 125 412 801 16 973 403 0 4 803 033 407 500 4 395 533 131 844 7 720 407 500 156 862 634
0610160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах 1 722 089 1 722 089 1 633 190 48 799 1 722 089
0611010 1010 0910 Надання дошкільної освіти 49 148 760 49 148 760 38 755 006 6 207 078 2 973 771 97 500 2 876 271 20 465 597 97 500 52 122 531
0611020 1020 0921 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами 80 802 743 80 802 743 68 198 585 8 882 742 1 501 402 210 000 1 291 402 96 563 5 901 210 000 82 304 145
0611090 1090 0960 Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 5 562 353 5 562 353 4 598 169 902 140 47 860 47 860 14 816 1 222 5 610 213
0611150 1150 0990 Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів 1 321 850 1 321 850 1 261 850 50 760 1 321 850
0611161 1161 0990 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти - разом, у тому числі: 5 795 530 5 795 530 5 521 676 179 480 0 154 000 0 154 000 0 0 0 5 949 530
Централізоване ведення бухгалтерського обліку 1 987 133 1 987 133 1 881 213 70 120 1 987 133
Планово - економічний відділ 645 045 645 045 614 215 21 230 645 045
Здійснення централізованого господарського обслуговування 1 088 603 1 088 603 1 042 290 16 112 1 088 603
Утримання МНВК 2 074 749 2 074 749 1 983 958 72 018 154 000 154 000 2 228 749
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти - разом, у тому числі: 328 500 328 500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 328 500
Комплексна програма пошуку, навчання і виховання обдарованих дітей та учнівської молоді «Обдарована дитина» на 2016-2020 роки 108 500 108 500 108 500
Програма стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2020 рік 20 000 20 000 20 000
Програма з оздоровлення педагогічних працівників закладів освіти на 2020 рік 200 000 200 000 200 000
0611170 1170 Забезпечення діяльності інклюзивно - ресурсних центрів 2 144 839 2 144 839 1 828 602 295 430 2 144 839
0613140 3140 1040 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) 835 240 835 240 835 240
0613242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 18 100 18 100 18 100
0615031 5031 0810 Утримання та навчально – тренувальна робота комунальних дитячо – юнацьких спортивних шкіл 4 379 597 4 379 597 3 615 723 406 974 126 000 100 000 26 000 100 000 4 505 597
0800000 Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради 21 702 375 21 702 375 15 501 425 335 320 0 290 000 0 290 000 229 619 3 971 0 21 992 375
0810000 Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради 21 702 375 21 702 375 15 501 425 335 320 0 290 000 0 290 000 229 619 3 971 0 21 992 375
0810160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах 9 386 871 9 386 871 8 999 390 193 913 9 386 871
0813031 3031 1030 Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 212 000 212 000 212 000
0813032 3032 1070 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку 130 000 130 000 130 000
0813033 3033 1070 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 2 100 000 2 100 000 2 100 000
0813050 3050 1070 Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 42 000 42 000 42 000
0813090 3090 1030 Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 17 500 17 500 17 500
0813104 3104 1020 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю 5 059 542 5 059 542 4 920 987 55 093 290 000 290 000 229 619 3 971 5 349 542
0813105 3105 1010 Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю 1 828 462 1 828 462 1 581 048 86 314 1 828 462
0813140 3140 1040 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) 600 000 600 000 600 000
0813160 3160 1010 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 35 000 35 000 35 000
0813180 3180 1060 Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг 20 000 20 000 20 000
0813191 3191 1030 Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці 140 000 140 000 140 000
0813192 3192 1030 Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість 200 000 200 000 200 000
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 1 931 000 1 931 000 1 931 000
1000000 Відділ культури Каховської міської ради 15 011 384 15 011 384 11 748 901 1 842 678 0 915 867 0 833 590 267 660 213 199 82 277 15 927 251
1010000 Відділ культури Каховської міської ради 15 011 384 15 011 384 11 748 901 1 842 678 0 915 867 0 833 590 267 660 213 199 82 277 15 927 251
1010160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах 493 181 493 181 441 176 15 065 493 181
1011100 1100 0960 Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими) 7 300 308 7 300 308 6 547 882 699 026 381 048 381 048 267 660 23 912 7 681 356
1014030 4030 0824 Забезпечення діяльності бібліотек 573 163 573 163 437 610 91 250 573 163
1014060 4060 0828 Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів 4 766 392 4 766 392 3 688 519 995 670 534 819 452 542 189 287 82 277 5 301 211
1014081 4081 0829 Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва 780 640 780 640 633 714 41 167 780 640
1014082 4082 0829 Інші заходи в галузі культури і мистецтва 1 097 700 1 097 700 0 500 0 0 0 0 0 0 0 1 097 700
Заходи щодо реалізації програми розвитку культури і духовності 1 090 000 1 090 000 1 090 000
Охорона будівлі кінотеатру ім. Блюхера 7 700 7 700 500 7 700
1100000 Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради 3 951 184 3 951 184 2 326 061 206 690 0 0 0 0 0 0 0 3 951 184
1110000 Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради 3 951 184 3 951 184 2 326 061 206 690 0 0 0 0 0 0 0 3 951 184
1110160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах 788 234 788 234 725 465 24 969 788 234
1113131 3131 1040 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" 349 000 349 000 349 000
1113133 3133 1040 Інші заходи та заклади молодіжної політики 133 490 133 490 0 0 0 0 0 0 0 0 0 133 490
Програма "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" на 2020 рік 63 490 63 490 63 490
Програма розвитку Українського козацтва на 2017- 2021 роки 70 000 70 000 70 000
1115011 5011 0810 Проведення навчально – тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту 130 000 130 000 130 000
1115012 5012 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту 100 000 100 000 100 000
1115022 5022 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань та заходів зі спорту осіб з інвалідністю 7 000 7 000 7 000
1115041 5041 0810 Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд 1 619 544 1 619 544 1 314 847 177 284 1 619 544
1115062 5062 0810 Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні 506 000 506 000 506 000
1115063 5063 0810 Забезпечення діяльності централізованої бухгалтерії 317 916 317 916 285 749 4 437 317 916
3700000 Фінансове управління Каховської міської ради 14 970 943 14 470 943 2 946 553 50 347 0 8 000 8 000 0 0 0 8 000 14 978 943
3710000 Фінансове управління Каховської міської ради 14 970 943 14 470 943 2 946 553 50 347 0 8 000 8 000 0 0 0 8 000 14 978 943
3710160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах 3 070 243 3 070 243 2 946 553 50 347 8 000 8 000 8 000 3 078 243
3718700 8700 0133 Резервний фонд 500 000 500 000
3719410 9410 0180 Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції 7 261 900 7 261 900 7 261 900
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету 4 138 800 4 138 800 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 138 800
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для амбулаторного лікування дітей з інвалідністю) 155 000 155 000 155 000
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для придбання лікарських засобів для імуносупресивної терапії для хворих з трансплантованими органами) 300 000 300 000 300 000
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для окремих груп населення та за певними категоріями захворювань) 173 800 173 800 173 800
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для РЦПМСД на оплату комунальних послуг та енергоносіїв) 650 000 650 000 650 000
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для РЦПМСД на оплату поточних видатків з утримання установи) 200 000 200 000 200 000
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для КНП "Каховської центральної районної лікарні на оплату комунальних послуг та енергоносіїв) 2 660 000 2 660 000 2 660 000
х х х Всього видатків 244 668 287 244 168 287 176 450 849 20 572 623 0 13 892 945 8 050 945 5 578 723 629 123 237 255 8 314 222 258 561 232
Секретар ради В.В.Мироненко
 
Додаток 4
до рішення міської ради
Міжбюджетні трансферти на 2020 рік
21202000000
(код бюджету)
Код бюджету Найменування бюджету - одержувача/надавача міжбюджетного трансферту Трансферти з інших місцевих бюджетів Трансферти іншим бюджетам
субвенції усього субвенції усього
загального фонду на: загального фонду на
найменування трансферту найменування трансферту
надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у закладах загальної середньої освіти надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у закладах дошкільної освіти на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції проведення видатків на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також на надання пільгового медичного обслуговування особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для амбулаторного лікування дітей з інвалідністю для придбання лікарських засобів для імуносупресивної терапії для хворих з трансплантованими органами для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для КНП "Каховського РЦПМСД" на оплату поточних видатків з утримання КНП "Каховського РЦПМСД на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для КНП "Каховської центральної районної лікарні"
код Класифікації доходів бюджету код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету
41051200 41051200 41051000 41053900 9410 9770 9770 9770 9770 9770 9770
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
21100000000 Обласний бюджет 311000 292500 1333632 59500 1996632 0
21312200000 Районний бюджет Каховського району 7261900 155 000 300 000 173 800 650000 200000 2660000 11 400 700
Усього 311000 292500 1333632 59500 1996632 7261900 155000 300000 173800 650000 200000 2660000 11400700
Секретар ради В.В.Мироненко
 
Додаток 5
до рішення міської ради
Розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації обєктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами у 2020 році
21202000000
(код бюджету)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування об'єкта будівництва/вид будівельних робіт, у тому числі проектні роботи Загальна тривалість будівництва (рік початку і завершення) Загальна вартість будівництва, гривень Рівень виконання робіт на початок бюджетного періоду,% Обсяг видатків бюджету розвитку, які спрямовуються на будівництво обєкта у бюджетному періоді, гривень Рівень готовності об'єкта на кінець бюджетного періоду, %
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
0200000 Виконавчий комітет Каховської міської ради
0210000 Виконавчий комітет Каховської міської ради
0217330 7330 0443 Будівництво інших об'єктів комунальної власності Коригування проекто- кошторисної документації "Реконструкція площі біля МПК "Меліоратор"" 2020 30000 0 30000 100,0
0217330 7330 0443 Будівництво інших об'єктів комунальної власності Реконструкція площі біля ПК "Меліоратор" в м. Каховка 2020-2021 8248910 0 4407025 50,0
Х Х Х УСЬОГО Х Х 4437025 Х
Секретар ради В.В.Мироненко


 
Додаток 6
до рішення міської ради
Розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2020 році
21202000000
(код бюджету) (грн)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування місцевої/регіональної програми Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
0200000 Виконавчий комітет Каховської міської ради 24029417 16212972 7816445 7635445
0210000 Виконавчий комітет Каховської міської ради 24029417 16212972 7816445 7635445
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Програма фінансування заходів з державної реєстрації права комунальної власності на об׳єкти нерухомості та земельні ділянки у 2019-2020р.р Рішення міської ради від 20.12.2018 року № 1424/68/ 355000 355000
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Програма підтримки діяльності органів самоорганізації населення на 2020 рік Проект рішення міської ради 139200 139200
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації в місті Каховка на 2020 рік Проект рішення міської ради 210000 210000
0213112 3112 1040 Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту Програма щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини в Херсонській області на період до 2021 року Рішення міської ради від 23.02.2017 року № 517/30 123500 123500
0213242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Програма щодо забезпечення дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, які не мають власного житла, впорядкованим соціальним житлом на період 2019 -2021 р.р" Рішення міської ради від 28.03.2019 року № 1582/76 55272 55272
0216020 6020 0620 Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Каховці Рішення міської ради від 29.03.2018 року № 1042/53 180000 180000
0216030 6030 0620 Організація благоустрою населених пунктів Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 15000000 15000000
0217330 7330 0443 Будівництво інших об'єктів комунальної власності Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 4437025 4437025 4437025
0217350 7350 0443 Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації) Програма розроблення містобудівної документації на 2020 рік Проект рішення міської ради 606420 606420 606420
0217461 7461 0456 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 2512000 2512000 2512000
0217610 7610 0411 Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва Програма розвитку малого і середнього підприємництва в м. Каховці на 2020-2022 роки Проект рішення міської ради 100000 100000
0217650 7650 0490 Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 80000 80000 80000
0218230 8230 0380 Інші заходи громадського порядку та безпеки «Про міську Програму підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Щит» на 2020 рік» Проект рішення міської ради 50000 50000
0218340 8340 0540 Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 181000 181000
0600000 Управління освіти Каховської міської ради 1940432 1532932 407500 407500
0610000 Управління освіти Каховської міської ради 1940432 1532932 407500 407500
0611010 1010 0910 Надання дошкільної освіти Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 97500 97500 97500
0611020 1020 0921 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 210000 210000 210000
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти Комплексна прорама пошуку , навчання і виховання обдарованих дітей та учнівської молоді "Обдарована дитина" на 2016-2020 роки Рішення міської ради від 29.12.2015 року № 48/5 108500 108500
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти Програма стимулювання кращих педагогічних працівників в сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2016-2020 роки Рішення міської ради від 26.05.2016 року № 230/13 20000 20000
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти Програма з оздоровлення педагогічних працівників закладів освіти Проект рішення міської ради 200000 200000
0611020 1020 0921 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на період 2019-2023 років Рішення міської ради від 28.03.2019 року року № 1577/76 369192 369192
0613140 3140 1040 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на період 2019-2023 років Рішення міської ради від 28.03.2019 року року № 1577/76 835240 835240
0615031 5031 0810 Утримання та навчально – тренувальна робота комунальних дитячо – юнацьких спортивних шкіл Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 100000 100000 100000
0800000 Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради 5368000 5368000 0 0
0810000 Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради 5368000 5368000 0 0
0813031 3031 1030 Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки Проект рішення міської ради 12000 12000
0813031 3031 1030 Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства Міська програма щодо надання пільг з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міжміських маршрутах на 2018-2021 роки Рішення міської ради від 31.05.2018 року № 1094/56 200000 200000
0813032 3032 1070 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки Проект рішення міської ради 130000 130000
0813033 3033 1070 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян Програма щодо забезпечення компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян на
міських автобусних маршрутах загального користування на 2017 – 2020 роки
Рішення міської ради від 25.05.2017 року № 644/36 2100000 2100000
0813140 3140 1040 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на період 2019-2023 років Рішення міської ради від 28.03.2019 року року № 1577/76 600000 600000
0813160 3160 1010 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки Проект рішення міської ради 35000 35000
0813180 3180 1060 Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки Проект рішення міської ради 20000 20000
0813191 3191 1030 Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки Проект рішення міської ради 140000 140000
0813192 3192 1030 Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки Проект рішення міської ради 200000 200000
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки Проект рішення міської ради 1931000 1931000
1000000 Відділ культури Каховської міської ради Проект рішення міської ради 1090000 1090000 0 0
1010000 Відділ культури Каховської міської ради Проект рішення міської ради 1090000 1090000 0 0
1014082 4082 0829 Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва Програма розвитку культури і духовності в місті на 2018-2022 роки Рішення міської ради від 21.12.2017 року № 910/49 1090000 1090000
1100000 Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради 1225490 1225490
1110000 Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради 1225490 1225490
1113131 3131 1040 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" Міська комплексна програма "Молодь" на 2017-2021 роки Рішення міської ради від 24.11.2016 року № 420/23 349000 349000
1113133 3133 1040 Інші заходи та заклади молодіжної політики Програма "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" Рішення міської ради від 24.11.2016 року № 421/23 63490 63490
1113133 3133 1040 Інші заходи та заклади молодіжної політики Програма розвитку Українського козацтва на 2017- 2021 роки Рішення міської ради від 22.12.2016 року № 479/26 70000 70000
1115011 5011 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 130000 130000
1115012 5012 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 100000 100000
1115022 5022 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань та заходів з інвалідного спорту Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 7000 7000
1115062 5062 0810 Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 506000 506000
3700000 Фінансове управління Каховської міської ради 4138800 4138800
3710000 Фінансове управління Каховської міської ради 4138800 4138800
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки Проект рішення міської ради 155000 155000
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки Проект рішення міської ради 300000 300000
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки Проект рішення міської ради 173800 173800
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 650000 650000
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 200000 200000
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік Проект рішення міської ради 2660000 2660000
Х Х Х УСЬОГО Х Х 37792139 29568194 8223945 8042945
Секретар ради В.В.Мироненко
 

Додаток 7

до рішення міської ради

від №

Перелік органів виконавчої влади, відділів та управлінь міської ради за якими закріплено контроль за справлянням

(стягненням) платежів до міського бюджету

Назва органу

Код бюджетної класифікації

Назва платежу

Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Перелік платежів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №106 «Деякі питання ведення обліку податків і зборів (обов’язкових платежів) та інших доходів бюджету»

Відділ у Каховському районі міськрайоного управління у Каховському районі та м. Нова Каховка ГУ Держгеокадастру у Херсонській області

21110000

Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва

22012500

Плата за надання інших адміністративних послуг

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Каховської міської ради

21081100

Адміністративні штрафи та інші санкції

Відділ економіки комунального майна та землі Каховської міської ради

22080400

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності

24060300

Інші надходження ( плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності)

31030000

Кошти від відчуження майна, що належить АРК та майна, що перебуває в комунальній власності

33010000

Кошти вiд продажу землi

Відділ містобудування та архітектури Каховської міської ради

24060300

Інші надходження ( плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності)

Центр надання адміністративних послуг,

Відділ реєстрації місця проживання осіб

22012500

Плата за надання інших адміністративних послуг

Відділ Державної реєстрації Каховської міської ради

22010300

Адмiнiстративний збiр за проведення державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань

22012600

Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

22012900

Плата за скорочення термiнiв надання послуг у сферi державної реєстрацiї речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень i державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань, а також плата за надання iнших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацiєю

Секретар ради В.В.Мироненко

Додаток 8

до рішення міської ради

2019 року №

ПРОГНОЗ

міського бюджету на 2021 та 2022 роки

1. Загальна частина

Прогноз міського бюджету на наступні за плановим (2020 роком) два бюджетні періоди складено на виконання вимог ст.20 Бюджетного кодексу України.

Обсяг фінансового ресурсу на 2021 та 2022 роки (далі – Прогноз) розроблено з дотриманням вимог Бюджетного кодексу України з урахуванням Методичних рекомендації щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 29.03.2019 №130, Податкового кодексу України, проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2020-2022 роки щодо місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин спрямовано на розвиток середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні, удосконалення міжбюджетного регулювання, зміцнення фінансової спроможності місцевих бюджетів, підвищення прозорості та результативності використання бюджетних ресурсів, а також створення дворівневої системи міжбюджетних відносин, прогнозу Державного бюджету України на 2020-2022 роки, Програми соціально-економічного розвитку міста Каховки на 2021-2022 роки та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 року №555

Прогноз включає індикативні прогнозні показники міського бюджету за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування та ґрунтується на принципі збалансованості, який планується досягти завдяки зростанню доходів бюджету та раціонального і економного використання наявних фінансових ресурсів шляхом підвищення результативності, ефективності бюджетних видатків.

Метою середньострокового бюджетного прогнозування в місті є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики.

Основними завданнями бюджетної політики на середньострокову перспективу в місті є:

планування реальних надходжень міського бюджету на основі прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку міста з урахуванням податкової бази і фактичного рівня відповідних надходжень.

активізація підприємницького потенціалу, зниження частки тіньової економіки для підвищення податкоспроможності.

підвищення результативності та ефективності бюджетних видатків;

посилення бюджетної дисципліни та контролю за витратами бюджету;

забезпечення фінансування інвестиційних проектів (програм), що мають термін реалізації більше одного року .

Принципами середньострокового бюджетного прогнозування, є збалансованість, обґрунтованість, ефективність та результативність.

2. Індикативні прогнозні показники

міського бюджету на 2021 -2022 роки

Індикативними показниками соціально-економічного розвитку, які використовуються при складанні Прогнозу, є:

1. основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки , затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 року № 555 та уточнені постановою КМУ від 23.10.2019 року №883

2. норми Бюджетного та Податкового кодексів України, рішеннями органу місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та зборів, враховуючи при цьому чинні ставки оподаткування та нормативи зарахування загальнодержавних податків до відповідних місцевих бюджетів та індексацію ставок окремих із них;

3. зміни та особливості бюджетної та фіскальної політики, що спрямовані на забезпечення збалансування місцевих фінансів :

- зарахування 5% рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення до місцевих бюджетів за місцем видобутку корисних копалин;

- продовжено у 2020 році зарахування частини 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування ;

- Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» скасовується обов’язкова сплата пайового внеску в розвиток інфраструктури населеного пункту в розмірі 4% від вартості житлового будівництва і 10% від вартості нежитлової забудови. Ця норма набуде чинності з 2021 року.

У 2020 році діятиме перехідний період, договори про сплату пайової участі, укладені до 1 січня 2020 року, є дійсними та продовжують свою дію до моменту їх повного виконання.

- застосування до 2023 року включно, індексу споживчих цін, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, а також для цілей оподаткування єдиним податком четвертої групи, із значенням 100%;

- незастосування індексації ставок, визначених у абсолютних значеннях по рентній платі за спеціальне використання лісових ресурсів, використання води, надр непов’язаних з видобутком, користування радіочастотним ресурсом, а також по екологічному податку.

зокрема індекс споживчих цін (2020 рік - 106%, 2021 рік – 105,7%, 2022 рік – 105,3%), індекс цін виробників промислової продукції ( 2020 рік – 108,4%, 2021 рік 108%, 2022 рік 106,1%)

підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;

зміни в ціновій політиці щодо енергоносіїв .

В основу формування прогнозу міського бюджету на 2019,2020 та 2021, роки покладено наступні показники прогнозу соціально - економічного розвитку міста.

Основні прогнозні показники соціально – економічного розвитку міста на 2021 та 2022 роки

Найменування показника

Од

вим

2021 рік

2022 рік

ВВП номінальний

тис

грн

На рівні міста не прогнозується

ВВП реальний, темп зростання

%%

На рівні міста не прогнозується

Індекс споживчих цін:

%%

грудень до грудня попереднього року

105,7

105,3

Прибуток підприємств

тис

грн

30650,0

32182,0

в тому числі: комунальної форми власності

тис

грн

-

-

Фонд оплати праці

тис

грн

772872,0

927446,0

Рівень безробіття населення у віці 15-70 років

%%

0,9

0,9

Баланс товарів і послуг (платіжний баланс)

тис. дол.

США

-17700,0

-20400,0

Експорт товарів і послуг:

тис. дол.

США

20900,0

21100,0

відсотків до попереднього року

%%

100,9

100,9

Імпорт товарів і послуг:

тис. дол.

США

38600,0

41500,0

відсотків до попереднього року

%%

107,6,1

107,7

Окремі показники прогнозу економічного та соціального розвитку міста, які покладені в основу формування прогнозу міського бюджету на 2021 та 2022 роки, а саме: покращення таких фінансових показників підприємств, збільшення фонду оплати праці — 772872,0 тис.грн. у 2021 році, 927446 тис. грн. у 2022 році, збільшення обсягу експорту продукції підприємствами міста з 20900,0 тис.дол. США у 2021 році до 21100,0 тис.грн. у 2022 році дають можливість сформувати на середньострокову перспективу показники міського бюджету.

    1. За основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування:

Основні показники місцевого бюджету на 2019-2022 роки

(грн.)

Показник

2019

рік

2020

рік

2021

рік

2022

рік

Загальний фонд

Доходи (з трансфертами)

325326494

250119232

254273400

266785300

Видатки (з трансфертами)

326064691

244668287

247715615

260645300

Кредитування усього, у тому числі:

-

-

-

-

- надання кредитів з бюджету

-

-

-

-

- повернення кредитів до бюджету

-

-

-

-

Фінансування (дефіцит «-»/ профіцит «+»

-738197

+5450945

+6557785

+6140000

Спеціальний фонд

Доходи (з трансфертами)

10707099

8442000

8654500

8791000

Видатки (з трансфертами)

31030983

13892945

15212285

14931000

Кредитування усього, у тому числі:

-

-

-

-

- надання кредитів з бюджету

-

-

-

-

- повернення кредитів до бюджету

-

-

-

-

Фінансування (дефіцит «-»/ профіцит «+»

-20323884

-5450945

-6557785

-6140000

Разом

Доходи (з трансфертами)

336033593

258561232

262927900

275576300

Видатки (з трансфертами)

357095674

258561232

262927900

275576300

Кредитування усього, у тому числі:

-

-

-

-

- надання кредитів з бюджету

-

-

-

-

- повернення кредитів до бюджету

-

-

-

-

Фінансування (дефіцит «-»/ профіцит «+»

-21062081

-

-

-

Власні надходження загального та спеціального фондів до міського бюджету на 2021 рік прогнозуються в сумі 201474000грн, що на 4,7 % більше, ніж очікується у 2020 році та на 2022 рік – 210024300тис.грн, що на 4,2 % більше, ніж очікується у 2021 році.

3. Дохідна спроможність місцевого бюджету

Доходи місцевого бюджету розраховані на основі норм чинного та запропонованих змін до Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів та поліпшення умов ведення бізнесу.

При прогнозуванні дохідної частини міського бюджету було враховано:

- статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2018 рік, очікувані макропоказники Мінекономрозвитку на 2019 рік та прогнозні на 2020-2022роки за
І сценарієм, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2019р. № 555;

- зміни податкового законодавства щодо індексації ставок, виражених у абсолютних значеннях;

- фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2016 - 2018 років та 10 місяців 2019 року.

Розміри міжбюджетних трансфертів спрогнозовано з урахуванням підвищення фінансової спроможності міського бюджету та рівня забезпеченості повноважень міської ради.

Доходи місцевого бюджету на 2019 -2022 роки (в грн.)

Показник

2019 рік

2020рік

2021рік

2022рік

Загальний обсяг доходів, усього

у тому числі:

334430902

258561232

262927900

275576300

Міжбюджетні трансферти, усього

з них:

163439524

61696532

61453900

65552000

Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

46037000

52438000

59257900

63210000

Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

26965100

7261900

-

-

Інші субвенції

90437424

1996632

2196000

2342000

Податкові надходження, усього

з них:

156235670

184697200

188757500

196902300

Податок та збір на доходи фізичних осіб

105558170

124000000

132000000

138000000

Податок на прибуток підприємств

1848000

250000

250000

250000

Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення

55000

80000

70000

75000

Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції). Пальне

1200000

1200000

-

-

Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції). Пальне

4900000

4900000

-

-

Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів 

4400000

4500000

4700000

5000000

Місцеві податки

38113500

49587200

49552500

51387300

у тому числі:

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

50

6882200

7287500

7707300

Єдиний податок

23672500

28300000

29680000

31080000

Екологічний податок

161000

180000

185000

190000

Неподаткові надходження, усього

з них:

12193708

9567500

10716500

11122000

Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету

854900

12500

13000

13000

Адміністративні штрафи та інші санкції 

15000

16000

15000

15000

Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів 

30800

30000

35000

40000

Плата за надання адміністративних послуг

2560000

2630000

2805000

2940000

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності 

412100

412000

454000

500000

Державне мито

400000

370000

450000

460000

Інші надходження

1505100

400000

440000

500000

Кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування та не передані у власність, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву

34400

35000

35000

50000

Власні надходження бюджетних установ

6983099

5661000

6468500

6600000

Інші неподаткові надходження

1001000

1000

1000

4000

Доходи від операцій з капіталом

2562000

2600000

2000000

2000000

В структурі доходів міського бюджету міста Каховки в 2020 році власні доходи загального фонду складуть 73,4%, доходи спеціального фонду 3,3%, трансферти 23,3%.

Прогноз надходжень податку та збору на доходи фізичних осіб розраховано відповідно до базової ставки оподаткування доходів (18 відсотків), з урахуванням зростання надходжень в 2021 році на 6,4%, у 2022 році – на 4,5%.

Питома вага податку та збору на доходи фізичних осіб у 2021 та 2022 роках у загальному обсязі доходів загального фонду становитиме 68,5 та 68,6 відсотків відповідно.

Прогноз обсягу надходжень з податку на прибуток підприємств до бюджету у 2021-2022 роках розраховано відповідно до положень Податкового кодексу України.

При розрахунках надходжень єдиного податку в 2021-2022 роках враховано збільшення ставки податку у зв’язку із зростанням розміру мінімальної заробітної плати та ставки податку.

Питома вага єдиного податку у 2021 та 2022 роках у загальному обсязі доходів загального фонду становитиме 15,4% та 15,4% відповідно.

Прогнозні надходження акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в 2021-2022 роках розраховано на підставі очікуваних надходжень 2019 року. На 2020рік продовжено зарахування до міського бюджету акцизного податку на пальне.

Прогноз надходжень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки розраховано на підставі даних податкової інспекції виходячи із загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування та ставки податку для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб. Ставки податку встановлені рішенням сесії Каховської міської ради від 20.06.2019 року №1644/80, раніше діяла нульова ставка податку.

Прогноз обсягу надходжень екологічного податку на 2021 та 2022 роки розраховано відповідно до ставок податку, визначених статтями 243, 245 та 246 Податкового кодексу України та виходячи з нормативів відрахувань податку до міського бюджету в розмірі 25,0 відсотків відповідно до Бюджетного кодексу України.

Прогноз надходжень коштів від продажу землі визначено на основі розрахунків, наданих відділом економіки комунального майна та землі Каховської міської ради , по об’єктах комунальної власності та площах земельних ділянок проданих у попередні роки з розстроченням платежу та ділянках які плануються продати у 2021 - 2022 роках.

3.1. Наповнення міського бюджету:

Основною метою діяльності міської влади у сфері бюджетно-фінансової політики є формування достатніх фінансових ресурсів для реалізації першочергових антикризових заходів, підвищення ефективності використання бюджетних коштів і посилення бюджетної дисципліни, спрямування коштів на фінансування пріоритетних заходів соціально-економічного розвитку та створення умов для покращення діяльності суб'єктів господарювання територіальної громади міста.

Провідними напрямами у сфері зміцнення дохідної бази міського бюджету є:

- забезпечення вимог бюджетного законодавства у процесі виконання міського бюджету;

- створення додаткових робочих місць;

- додержання норм законодавства про оплату праці в частині дотримання підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності державних гарантій в оплаті праці;

- залучення до оподаткування підприємств, зареєстрованих за межами області, податком на доходи фізичних осіб за місцем здійснення виробничої діяльності;

- збільшення розміру виплати заробітної плати суб’єктами господарювання, які мають значні валові доходи, але виплачують її на рівні мінімальної заробітної плати;

Наповнення бюджету міста є пріоритетними напрямами розвитку бюджетоутворюючих галузей міста та основні завдання щодо активізації підприємницької діяльності:

- технологічна модернізація підприємств за рахунок реконструкції, технічного переоснащення та розширення діючих виробничих потужностей на основі впровадження сучасних енергозберігаючих та екологічно безпечних технологій;

- сприяння подальшому нарощуванню виробництва конкурентоспроможної продукції, розширенню асортименту та підвищенню її якості на підприємствах;

- залучення підприємств міста до участі у виставкових заходах, які проводяться на території України та за її межами.

- удосконалення надання адміністративних послуг шляхом впровадження онлайн-ресурсу в місті через електронні сервіси;

- залучення підприємців до обговорення регуляторних актів, які приймаються міською радою та її виконавчим комітетом;

- забезпечення зайнятості, у т.ч. соціально незахищених верств населення, за рахунок створення робочих місць на діючих і новостворених малих підприємствах та розширення самозайнятості;

- поліпшення бізнес-клімату, створення сприятливих умов для стабільної та ефективної роботи суб’єктів підприємництва;

- активізація фінансово-кредитної та інвестиційної підтримки малого підприємництва;

- підтримка та реалізація інноваційних проектів.

Факторами впливу на збільшення/зменшення надходжень платежів до бюджету є:

- легалізація найманої праці і оподаткування прихованих доходів фізичних осіб;

-додержання норм законодавства про оплату праці в частині дотримання підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності державних гарантій в оплаті праці;

- збільшення надходження коштів від продажу землі шляхом збільшення кількості проданих земельних ділянок комунальної власності міста;

- збільшення надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності шляхом збільшення кількості орендованого майна комунальної власності міста;

- перегляд діючих договорів використання земельних ділянок несільськогосподарського призначення та збільшення розміру орендної плати

- забезпечення вимог бюджетного законодавства у процесі виконання міського бюджету.

Заходами та інструментами підвищення рівня оподаткування та рівня фіскальної й організаційної діяльності відповідних служб є:

- забезпечення дотримання принципів державної регуляторної політики, зокрема прозорості та врахування громадської думки, під час підготовки, прийняття і перегляду законодавства з оподаткування;

- забезпечення проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення через засоби масової інформації щодо соціального значення легалізації праці та заробітної плати, обов’язкового декларування доходів та сплати податків

Факторами впливу на збільшення/зменшення надходжень платежів до міського бюджету є наступні чинники:

- розмір середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника;

- розмір фонду оплати праці працівників (штатних та нештатних), зайнятих економічною діяльністю;

- розмір мінімальної заробітної плати;

- розмір збільшення ставок оподаткування, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів споживчих цін, індексів цін виробників промислової продукції.

Першочерговими заходами міської влади на середньострокову перспективу є наступні заходи:

- забезпечення виконання затверджених показників надходжень до бюджету м. Каховки від відчуження майна, що знаходиться в комунальній власності;

- забезпечення своєчасного фінансування виконаних комунальними підприємствами робіт і послуг за бюджетні кошти;

- підвищення прозорості використання коштів підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності шляхом відображення всіх доходів та обґрунтованості витрат у фінансових планах;

- посилення відповідальності керівників підприємств комунальної форми власності за виконання фінансових планів;

- підвищення прибутковості діяльності підприємств комунальної форми власності;

- здійснення контролю за виконанням договорів оренди комунального майна, землі та своєчасними надходженнями орендної плати.

Завдяки проведенню вищезазначених заходів, очікується отримати наступні результати:

- покращення фінансових показників господарської діяльності підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Каховки;

- скорочення обсягів заборгованості по ПДФО, податку на прибуток, платі за землю та орендній платі за користування майном комунальної власності;

- збільшення надходжень до бюджету м. Каховка від використання майна комунальної власності.

4. Фінансове забезпечення пріоритетних напрямів розвитку

Видатки міського бюджету за функціональною ознакою на 2019-2022 роки

Прогноз видатків міського бюджету на 2021 і 2022 роки розроблений на підставі основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2021 -2022 роки, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 року № 555, прогнозу соціально-економічного розвитку міста Каховки на 2021-2022 роки та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

Прогнозні показники на 2021 – 2022 роки розраховані з урахуванням цілей діяльності та основних завдань у відповідних галузях соціально - культурної сфери міста.

Код ТПКВК МБ

Найменування

2019 рік

2020 рік

2021 рік

2022 рік

0100

Державне управління

32762038

36051652

37854000

39961585

1000

Освіта

146995652

157462964

162350000

168485000

3000

Соціальний захист та соціальне забезпечення

98263814

15060700

15919900

16235000

4000

Культура і мистецтво

7432713

7752714

8059000

8243200

5000

Фізична культура та спорт

5378878

7186057

7215000

7466515

6000

Житлово – комунальне господарство

17830722

15180000

17800000

20000000

7000

Економічна діяльність

13295114

7735445

7180000

7635000

8000

Інша діяльність

1482550

731000

950000

1350000

9000

Міжбюджетні трансферти

33654193

11400700

5600000

6200000

Усього:

357095674

258561232

262927900

275576300

Прогнозний розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2021 року розраховано з урахуванням підвищення на 5,9% до попереднього року (5003 гривень), з 1 січня 2022 року – 5,7% (5290 гривень), посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки відповідно на 8,0% (2270 гривні) та 7,7% (2445 гривень).

При розрахунку видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у 2021-2022 роках враховано збільшення обсягу коштів, які передбачені у бюджеті поточного року зі змінами, в середньому на коефіцієнт 1,1.

Державне управління

Забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування обраховано виходячи з потреби у фінансуванні поточної діяльності. Це витрати на оплату праці, нарахування на заробітну плату та витрати на господарське утримання. Обрахунок таких витрат проведено з урахуванням заходів щодо ефективного та раціонального використання коштів міського бюджету.

Також до державного управління включено видатки на фінансування іншої діяльності у сфері державного управління, а саме фінансування міських програм з підтримки діяльності органів самоорганізації населення, висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації, програма державної реєстрації права комунальної власності. Основними результатами, яких планується досягти:

- проведення масових заходів по санітарній очистці та озелененню міста;

- підвищення ефективності системи місцевого самоврядування, постійну оптимізацію процесів взаємодії засобів масової інформації та органів міської влади.

Освіта

Видатки на утримання галузі «Освіта» обраховано виходячи із необхідності у виконанні наступних заходів:

- збереженням діючої мережі освітніх закладів (8 дошкільних закладів міста, 7 загальноосвітніх шкіл, 4 позашкільних заклади, міжшкільний навчально – виробничий комбінат), функціонування мережі дитячих дошкільних закладів виходячи з демографічної ситуації;

- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;

- забезпечення літнім відпочинком до 70% учнів загальноосвітніх навчальних закладів;

- проведення поточних та капітальних ремонтів у навчальних закладах та установах освіти.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- підвищення рівня забезпечення дошкільною освітою 1,1 тис. дітей дошкільного віку;

- підвищення рівня забезпечення загальною середньою освітою 2,1 тис. дітей шкільного віку;

- підвищення якості харчування дітей в дитячих дошкільних закладах, учнів 1 – 4 класів, та учнів дітей – сиріт та дітей із малозабезпечених сімей;

- забезпечення надання якісних та відповідно до виявлених бажань батьків та учнів послуг у галузі позашкільної освіти;

- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами освіти енергоносії;

- підвищення якості освітніх послуг.

Соціальний захист та соціальне забезпечення

Пріоритетними завданнями у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є збільшення видатків загального фонду міського бюджету на фінансування міських програм, пов’язаних із підтримкою соціально вразливих верств населення.

Збільшення обсягу видатків передбачено з утримання центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді, центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів, територіального центру, міської програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів. По територіальному центру обраховано додатково видатки, які планується здійснювати за рахунок спеціального фонду (власних надходжень – платних соціальних послуг).

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- підвищення питомої ваги коштів на соціальну підтримку, що надаються мало захищеним верствам населення;

- збільшення кількості соціальних послуг, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- підвищення ефективності використання бюджетних коштів соціального спрямування;

- можливість надання додаткових соціальних гарантій ветеранам та інвалідам;

- забезпечувати підтримку чотирьом громадським організаціям ветеранам та інвалідам.

Включено також до прогнозних видатків видатки з надання пільг сім’ям військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на житлово – комунальні послуги, надання адресної грошової допомоги вдовам або одному із батьків військовослужбовців, загиблих під час проведення антитерористичної операції, надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які прибувають з Донецької, Луганської областей та АР Крим, та інші видатки.

Житлово – комунальне господарство

Фінансування житлово – комунального господарства передбачається також за рахунок загального і спеціального фонду бюджету (бюджету розвитку).

У 2021-2022 роках передбачається фінансування таких програм:

- проведення капітального ремонту житлового фонду міської ради та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на умовах співфінансування;

- збільшення кількості об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

- утримання об’єктів благоустрою: освітлення доріг, прибудинкових територій, скверів та інших місць з використанням енергозберігаючих світильників; збереження зелених насаджень міста, їх утримання в задовільному та упорядкованому  стані.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- надання населенню житлово – комунальних послуг належної якості та підвищення рівня безпеки систем життєзабезпечення міста;

- створення конкурентного середовища у житлово – комунальній сфері.

Культура і мистецтво

Видатки на утримання галузі «Культура і мистецтво» обраховано за рахунок як загального так і спеціального фондів міського бюджету.

Передбачається здійснити такі заходи:

- оптимізація співвідношень між обсягами фінансування за рахунок загального фонду бюджету та спеціального фонду (власних надходжень) закладів культури;

- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;

- збереження та поповнення бібліотечних фондів.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- підвищення рівня якості надання послуг з культурного виховання дітей та населення міста;

- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами культури енергоносії;

- розширення переліку надання платних послуг, що надаються закладами культури.

Фізична культура та спорт

Видатки на утримання закладів з фізичної культури та спорту обраховано виходячи із необхідності у виконанні наступних заходів:

- з оптимізації співвідношень між обсягами фінансування за рахунок загального фонду бюджету та спеціального фонду (власних надходжень) дитячо – юнацької спортивної школи;

- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;

- проведення спортивних змагань.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- підвищення рівня якості надання послуг з фізичного виховання дітей та населення міста;

- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами фізичної культури та спорту енергоносії;

- розширення переліку надання платних послуг, що надаються закладами фізичної культури.

Будівництво та регіональний розвиток

Пріоритетними завданнями є забезпечення у фінансуванні бюджетних програм з реконструкції об’єктів комунальної та соціально – культурної сфери.

Основними результатами, яких планується досягти поліпшення соціально-побутових умов населення, підвищення рівня інженерного влаштування міста.

Транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство

У 2021 -2022 роках передбачається проводити такі заходи:

- поліпшення наявних об’єктів транспортної інфраструктури;

- забезпечення пільгового перевезення громадян на міських та міжміських маршрутах;

- проведення робіт з капітального і поточного ремонту вулиць і доріг комунальної власності.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- забезпечення транспортного обслуговування мешканців міста згідно із соціальними нормативами;

- збереження існуючої мережі автомобільних доріг міського значення;

- підтримки малозахищених верств населення в частині пільгового перевезення на міських маршрутах.

Інші програми та заходи, пов’язані з економічною діяльністю

До видатків з надання послуг, пов’язаних з економічною діяльністю увійшли видатки на фінансування міської програми підтримки малого і середнього підприємництва.

Результатом реалізації таких програм є підтримка на місцевому рівні державної політики підтримки підприємництва, політики зайнятості населення та інвестиційно – інноваційної стратегії міської влади.

Громадський порядок та безпека

Як і в 2020 році на 2021-2022 роки планується фінансування міської програми підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Щит».

Основними результатами, якої планується досягти, є:

- застосування впливових заходів до порушників Правил благоустрою міста;

- покращення стану правопорядку в місті та удосконалення системи профілактики правопорушень.

Охорона навколишнього середовища

Пріоритетними завданнями діяльності у сфері охорони навколишнього середовища є забезпечення безпеки життєдіяльності населення, запобіганню виникнення природних і техногенних катастроф.

У 2021-2022 роках передбачається продовження реалізації наступних заходів:

- мінімізація шкідливого впливу на довкілля небезпечних відходів та хімічних речовин;

- озеленення міста.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- суттєве збільшення обсягу збору ТПВ;

- підвищення рівня озеленення міста.

5. Виконання інвестиційних програм (проектів)

Прогнозні показники міського бюджету за бюджетними програмами, які забезпечуватимуть виконання інвестиційних програм (проектів)

(грн)

КПКВКМБ

Найменування бюджетної програми

Найменування проекту (об’єкта), строк реалізації

2019 рік

2020 рік

2021 рік

2022 рік

7330

7330

7330

7330

7330

Будівництво інших об’єктів комунальної власності

Будівництво інших об’єктів комунальної власності

Будівництво інших об’єктів комунальної власності

Будівництво інших об’єктів комунальної власності

Будівництво інших об’єктів комунальної власності

Будівництво артезіанської свердловини

Реконструкція електричних мереж

Реконструкція площі біля ПК «Меліоратор»

Реконструкція вулиці Миру

Реконструкція парку Слави

411513

2180450

13000

-

-

-

-

8248910

-

-

-

-

-

8481785

-

-

-

-

-

7390576

Пріоритетним напрямком є спрямування коштів на продовження будівництва та реконструкцію об’єктів комунальної власності.

6. Міжбюджетні відносини

Прогнозні показники міжбюджетних трансфертів на 2021-2022 роки

Назва показника

2021 рік

2022 рік

Освітня субвенція

59257900

63210000

Субвенції з місцевих бюджетів

2196000

2342000

Відповідно до 97 Бюджетного кодексу України до міжбюджетних трансфертів враховано:

- освітню субвенцію;

- субвенції з обласного бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти та на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

Конкретні показники обсягу видатків на 2021-2022 роки будуть уточнюватись залежно від реальних можливостей бюджету на відповідні роки.