ОПИС ДОКУМЕНТУ

Дата:

26.06.2018

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 5
Про програму зайнятості населення м.Каховки на період до 2020 року

Відповідно до статті 18 Закону України „Про зайнятість населення”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.04.2018 № 372, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму зайнятості населення м. Каховки на період до 2020 року (додається).

2. У порядку контролю рішення розглянути у січні 2019 року.

3. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орєхова І.М.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань культури, освіти, молоді, спорту, соціального захисту населення та охорони здоров’я (Скрипніченко М.М.).

Міський голова                                                                  А.А.Дяченко


 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Каховської міської ради

ПРОГРАМА

зайнятості населення міста Каховки

на період до 2020 року

м.Каховка 2018 р.

  1. ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

1.

Ініціатор розроблення програми

Каховська міська рада

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Стаття 18 Закону України «Про зайнятість населення»

3.

Розробник програми

Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради

4.

Співрозробники програми

Міськрайонний центр зайнятості, відділ економіки, комунального майна та землі

5.

Відповідальний виконавець програми

Міськрайонний центр зайнятості, управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, відділ економіки, комунального майна та землі

6.

Учасники програми

Структурні підрозділи виконавчого комітету, Головне управління держпраці у Херсонській області, міська організація роботодавців, Каховський відділ обслуговування громадян головного управління ПФУ в Херсонської області, Каховське відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області, Каховське відділення УВД Фонду соціального страхування України в Херсонській області, міська організація роботодавців

7.

Терміни реалізації програми

До 2020 року

8.

Основні джерела фінансування програми

Кошти державного та міського бюджету (у межах наявних фінансових ресурсів), кошти підприємств для створення нових робочих місць та організації громадських робіт, кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а також інвестиції та кошти інших не заборонених чинним законодавством джерел

Програма зайнятості населення м. Каховки на період до 2020 року (далі – Програма) розроблена відповідно до статті 18 Закону України „Про зайнятість населення”, статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Кодексу законів про працю України та інших законодавчих актів.

  1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма

Досвід роботи у 2015 - 2017 роках свідчить про те, що відсутність взаємозв’язку між процесом професійного навчання, розвитком ринку праці й розвитком економіки призвели до зростання невідповідності між обсягами, кваліфікаційною структурою професійного навчання, кон’юнктурою ринку праці та потребою економіки в робітничих кадрах.

Основні фактори, які негативно впливають на стан ринку праці та зайнятості населення області:

  • нестача працівників традиційних робітничих професій і потреба в робітничих кадрах за професіями, що вимагають високого кваліфікаційного рівня;

  • продовжує існувати «тіньова» зайнятість населення;

  • низький рівень працевлаштування молоді.

З метою розв’язання таких проблем розроблено програму зайнятості населення Херсонської області на період до 2020 року (далі - Програма).

Програма передбачає забезпечення узгоджених дій усіх гілок влади для втілення в області державної політики зайнятості, спрямованої на підвищення якості життя громадян.

  1. Мета Програми

Метою Програми є забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення на території міста на основі взаємодії місцевих органів влади, роботодавців та профспілок, забезпечення регулювання ринку праці за допомогою правового, організаційного та економічного механізмів.

  1. Обгрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування. Строки виконання Програми

Згідно з прогнозними даними, у 2018 – 2020 роках послугами Каховського міськрайонного центру зайнятості скористаються 1500 громадян (щороку). З метою підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці Каховським міськрайонним центром зайнятості широко застосовується професійна підготовка та перепідготовка. Чисельність осіб, які проходитимуть професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації, у 2018 – 2020 роках планується на рівні 90 чол. щороку.

У 2018 – 2020 роках за допомогою Каховського міськрайонного центру зайнятості планується працевлаштувати 630 громадян (щороку).

Актуальним залишається забезпечення державних соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством, а саме: матеріальне забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги громадянам з числа внутрішньо переміщених осіб та з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

З метою сприяння підвищенню рівня зайнятості та зниженню рівня безробіття населення політика у сфері зайнятості спрямовується на виконання пріоритетних завдань за таким основним напрямом, як розширення сфери застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць.

Основними напрямами діяльності стануть:

  • поширення нових форм професійного навчання зареєстрованих безробітних для задоволення потреб роботодавців у висококласній робочій силі;

  • використання професійного навчання як засобу працевлаштування на якісні робочі місця, в тому числі на базі створеного сучасного Державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти»;

  • проведення системної профорієнтаційної роботи з населенням, спрямованої на посилення мотивації до праці та свідоме обрання робітничих професій, що користуються попитом на ринку праці, психологічну підтримку та навчання методам пошуку роботи населення та учнівської молоді;

  • вдосконалення методів роботи з роботодавцями, які направлені на забезпечення їх кваліфікованим персоналом;

  • підвищення рівня поінформованості населення м. Каховки та Каховського району шляхом продовження широкомасштабної інформаційно – консультативної роботи серед громадськості.

Залишаються пріоритетними напрямами сприяння працевлаштуванню осіб з числа внутрішньо переміщених осіб та з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, удосконалення методів роботи з роботодавцями, в тому числі й активізація інформаційно-роз’яснювальної роботи, зменшення терміну пошуку роботи та скорочення терміну перебування у стані безробіття.

Фінансове забезпечення Програми здійснюватиметься відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Фонду України соціального захисту інвалідів, інвестицій, власних коштів підприємств, установ та організацій для створення нових робочих місць й організації оплачуваних громадських робіт та інших не заборонених чинним законодавством джерел.

Виконання Програми передбачається протягом 2018 - 2020 років.

  1. Завдання Програми та результативні показники

Програмою передбачається:

  • формування конкурентних переваг кадрового потенціалу на ринку праці;

  • зниження рівня безробіття та зменшення його тривалості;

  • створення робочих місць з належними умовами праці та гідною оплатою;

  • приведення чисельності, професійного складу та кваліфікаційного рівня робочої сили у відповідність з потребами роботодавців, сприяння професійній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації працівників безпосередньо на виробництві, безробітних громадян - через державну службу зайнятості, професійний склад і кваліфікаційний рівень якої відповідає потребам ринку праці;

  • посилення мотивації до легальної продуктивної зайнятості, сприяння зайнятості населення та створення умов для самостійної зайнятості, розвитку підприємницької ініціативи населення;

  • сприяння розвитку системи колективно-договірного забезпечення повної, продуктивної і вільно обраної зайнятості;

  • сприяння працевлаштуванню неконкурентоспроможних верств населення, особливо жінок, молоді та працездатних інвалідів;

  • розширення видів та збільшення тривалості громадських робіт;

  • надання соціальних послуг безробітним та членам їх сімей, зареєстрованим у державній службі зайнятості, з метою повернення їх до продуктивної зайнятості.

Виконання заходів Програми дасть змогу підвищити якість робочих місць за умовами та оплатою праці у результаті реалізації інноваційно-інвестиційної політики; зменшити обсяги нелегальної («тіньової») зайнятості; підвищити престижність робітничих професій; задовольнити потребу всіх соціальних груп та вікових категорій населення в отриманні доступних профорієнтаційних послуг належної якості; підвищити рівень зайнятості населення; створити умови для реалізації конституційних прав громадян на вільний розвиток особистості, працю, вільний вибір професії та професійний розвиток.

  1. Напрями діяльності та заходи Програми

Напрями діяльності та заходи Програми викладені у додатку 1.

VII. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Виконавці Програми:

  1. Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради:

  • розробляє і реалізує місцеву програму зайнятості населення;

  • координує діяльність учасників Програми;

  • аналізую стан ринку праці.

  1. Відділ економіки, комунального майна та землі Каховської міської ради:

  • провадить економічну політику міста;

  • сприяє розвитку підприємництва на території міста;

  • реалізує державну політику з питань розвитку галузей промислового виробництва;

  • готує пропозиції щодо залучення підприємств, установ, організацій до участі у розвитку та створенні нових потужностей;

  • вносить пропозиції з питань прогнозування розвитку галузей, ліквідації застарілих та розміщення нових виробництв;

  • готує пропозиції щодо державної підтримки та надання допомоги розвитку підприємництва, а також сприяє становленню та розвитку ринкових інфраструктур;

  • сприяє створенню сприятливих умов для залучення вітчизняних та іноземних інвестицій.

  1. Відділ культури Каховської міської ради:

  • координує процеси розвитку курортно-туристичної сфери, готує прогнози розвитку галузі;

  • сприяє розвитку перспективних видів туризму, збільшенню обсягу додаткових послуг, що надаються курортними установами та підприємствами.

  1. Відділ освіти Каховської міської ради:

  • проводить роботу з оптимізації мережі міських освітніх установ;

  • бере участь у створенні умов для перепідготовки незайнятого населення за замовленнями зацікавлених підприємств та організацій;

  • сприяє працевлаштуванню випускників середніх загальноосвітніх закладів;

  • сприяє працевлаштуванню молоді;

  • надає молоді інформацію з питань працевлаштування;

  • надає допомогу в організації трудових об’єднань молоді.

  1. Каховський міськрайонний центр зайнятості:

  • забезпечує реалізацію заходів соціального захисту незайнятого населення, яке звернулося до служби зайнятості;

  • забезпечує раціональне та ефективне використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;

  • проводить моніторинг стану ринку праці, попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці міста;

  • аналізує і прогнозує динаміку чисельності громадян, що звернулися за отриманням соціальних послуг до служби зайнятості, обсяги надання цих послуг, вносить пропозиції, спрямовані на поліпшення якості та індивідуального підходу при наданні соціальних послуг.

  1. Головне управління Держпраці у Херсонській області забезпечує захист прав працівників шляхом здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства про працю.

  2. Каховське відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області:

  • подає з дотриманням конфіденційності відомості про окремих суб’єктів підприємницької діяльності - юридичних та фізичних осіб, що перебувають на обліку в податкових органах, за письмовими запитами обласної державної адміністрації для використання в роботі;

  • забезпечує контроль за дотриманням роботодавцями законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками з метою легалізації зайнятості.

  1. Відділ статистики в Херсонській області:

  • подає інформацію з питань використання трудових ресурсів, зайнятості населення та підготовки кадрів в місті, а також інформацію для оперативного вирішення питань у межах чинного законодавства.

  1. Міська організація роботодавців забезпечує виконання норм Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні та відповідної територіальної угоди у частині сприяння розвитку виробництва, забезпечення продуктивної зайнятості.

Механізм управління виконанням Програми включає:

  • моніторингове дослідження ринку праці міста, в тому числі створення нових робочих місць, розроблення прогнозів на середньострокову та довгострокову перспективи, інформування соціальних партнерів про стан справ щодо регулювання ринку праці міста, підготовку пропозицій та рекомендацій в межах реалізації Програми;

  • систематичну підготовку інформацій про хід виконання Програми;

  • розгляд на засіданнях сесії міської ради питань щодо повноти та своєчасності реалізації заходів Програми;

  • прийняття рішень щодо регулювання, організації та прогнозування у сфері зайнятості населення.

Заступник міського голови з

питань виконавчих органів ради І.М.Орєхов

Додаток 1

Напрями діяльності та заходи програми зайнятості населення

міста Каховки на період до 2020 року

Найменування заходу

Виконавці

Строк виконання

Джерело фінансування

1

2

3

4

1. Розширення сфери застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць

1.1. З метою підвищення рівня зайнятості населення, зокрема молоді, шляхом орієнтації на зайняття підприємництвом у сфері екологічного, аграрного та сільського туризму проводити широкомасштабну інформаційно- мотиваційну роботу, в тому числі із запровадженням довгострокових проектів

Структурні підрозділи виконавчого комітету: відділ економіки, комунального майна та землі, відділ культури, Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою)

Протягом 2018-2020 років

Фінансування в межах коштів, передбачених на вказані цілі Фондом загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття

1.2. Здійснювати державний та громадський нагляд і контроль за дотриманням вимог законодавства про працю та про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття з метою забезпечення реалізації прав і гарантій працівників, недопущення випадків використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин з роботодавцем

Головний державний інспектор відділу з питань законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці в Херсонській області (за згодою), Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою),

Протягом 2018-2020 років

Фінансування не потребує

1.3. Сприяти розширенню альтернативних видів підприємницької діяльності

Структурні підрозділи виконавчого комітету: відділ економіки, комунального майна та землі, відділ культури, Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою

Протягом

2018-2020 років

Фінансування не потребує

1.4. Сприяти створенню мережі фірмових магазинів, відділів і секцій сільгосптоваровиобників району

Відділ економіки, комунального майна та землі, суб’єкти підприємницької діяльності (за згодою)

Протягом 2018-2020 років

Фінансування не потребує

1.5. Залучати педагогічні кадри закладів професійної освіти району до організації профільного навчання учнів старшої школи з урахуванням перспективних потреб ринку праці

Відділ освіти

Протягом

2018-2020 років

Фінансування не потребує

1.6. Організовувати громадські та інші роботи тимчасового характеру, зокрема щодо реалізації в області соціально- спрямованих проектів:

- з інформування населення про недопущення порушень громадського порядку;

- «Відтворимо культурно- істор ичну спадщину Херсонщини», - з використанням всіх джерел фінансування, в тому числі коштів місцевого бюджету

Управління праці та соціального захисту населення,

Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою)

Протягом

2018-2020 років

За рахунок коштів місцевого бюджету, так і коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття; кошти роботодавців

1.7. З метою розширення сфери застосування праці проводити аналіз цільових програм та інвестиційних проектів, які реалізовуються та розробляються в області для визначення кількості створених нових робочих місць в професійно- кваліфікаційному розрізі та передавати зазначену інформацію центрам зайнятості для працевлаштування безробітних

Відділ економіки, комунального майна та землі, Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою)

Протягом

2018-2020 років

Фінансування не потребує

1.8. З метою посилення мотивації до праці, підвищення конкурентоспроможності, зниження тривалості безробіття проводити системну профорієнтаційну роботу з усіма верствами населення, в т.ч. з внутрішньо переміщеними особами, учасниками АТО, які звернулися за допомогою до служби зайнятості, у т.ч. через соціально-психологічні тренінгові центри

Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою)

Протягом

2018-2020 років

Фінансування не потребує

2. Підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності економічно активного населення

2.1. З метою формування в суспільстві позитивного іміджу робітничих професій та підвищення соціального статусу робітника, формування активної життєвої позиції у молоді проводити інформаційно- роз’яснювальну роботу:

- розміщувати публікації у ЗМІ;

- організовувати проведення радіо- та телепрограм;

- проводити масові заходи тощо

Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою), відділ освіти

Протягом

2018-2020 років

Фінансування в межах коштів, передбачених на вказані цілі Фондом загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття; місцеві бюджети; кошти роботодавців; інші передбачені законодавством джерела фінансування

3. Підвищення мобільності робочої сили на ринку праці та удосконалення регулювання трудової міграції

3.1. 3 метою збалансування попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці, для своєчасного підбору кадрів на робочі місця із сезонним характером роботи, в тому числі за рахунок міжтериторіального перерозподілу робочої сили, сформувати банк потреби роботодавців району у сезонних працівниках та вживати заходів щодо її укомплектування

Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою)

Протягом

2018-2020 років

Фінансування в межах коштів, передбачених на вказані цілі Фондом загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття; кошти роботодавців

3.2. Проводити інформування населення щодо попередження наслідків нелегальної трудової міграції

Управління праці та соціального захисту населення, Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою)

Протягом 2018-2020 років

Фінансування в межах коштів, передбачених на вказані цілі Фондом загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття

3.3. 3 метою забезпечення соціального захисту працівників проводити на постійній основі інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо переваг легальних трудових відносин

Управління праці та соціального захисту населення, Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою)

Протягом 2018-2020 років

Фінансування не потребує

4. Сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці

4.1. Здійснювати системну профорієнтаційну роботу з молоддю для посилення мотивації до праці та свідомого обрання робітничих професій, що користуються попитом на ринку праці

Відділ освіти, Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою)

Протягом 2018-2020 років

Фінансування в межах коштів, передбачених на вказані цілі Фондом загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття;

Державний бюджет України

4.2. 3 метою сприяння правильному вибору професії та соціальній адаптації забезпечити проведення профорієнтаційних заходів для:

- випускників загальноосвітніх шкіл, у тому числі з використанням програмно-апаратного комплексу «Профорієнтаційний термінал»;

- молоді, яка звернулася до служби зайнятості, в тому числі неповнолітніх, які не працюють і не навчаються;

- дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей;

- молодих осіб з інвалідністю;

- молоді, яка повертається з місць позбавлення волі

Структурні підрозділи виконавчого комітету: відділ освіти, відділ у справах дітей, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою)

Протягом 2018-2020 років

Фінансування в межах коштів, передбачених на вказані цілі Фондом загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття;

Державний бюджет України

4.3. Забезпечити першочергове працевлаштування неповнолітніх, інших соціально вразливих категорій населення, у тому числі на новостворені робочі місця з наданням компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Відділ у справах дітей, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Каховський міськрайонний центр зайнятості (за згодою)

Протягом 2018-2020 років

Фінансування в межах коштів, передбачених на вказані цілі Фондом загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття;

Фонд соціального захисту інвалідів, кошти роботодавців; інші передбачені законодавством джерела фінансування

Заступник міського голови з

питань виконавчих органів ради І.М.Орєхов

Додаток 2

Основні показники ринку праці*

Найменування

показника

2015 звіт

2016 звіт

2017 звіт

2018 прогноз

2019 прогноз

2020 прогноз

1. Чисельність зайнятого населення віком 15 – 70 років (у середньому за період), тис. осіб – усього

з неї зайнятого населення працездатного віку

2. Рівень зайнятості, у % до чисельності населення:

віком 15 - 70 років

працездатного віку

віком 15 - 24 роки

3. Чисельність безробітного населення віком 15-70 років, визначена за методологією МОП (у середньому за період), тис. осіб – усього

працездатного віку

4. Рівень безробіття, визначений за методологією МОП, у % до чисельності економічно активного населення:

віком 15 - 70 років

працездатного віку

віком 15 - 24 роки

* на рівні міста не розраховується

Додаток 3

Надання соціальних послуг

Каховським міськрайонним центром зайнятості

по м. Каховка

зп

Найменування показника

2015

звіт

2016

звіт

2017

звіт

2018 прогноз

2019 прогноз

2020 прогноз

1.

Чисельність осіб, які перебувають на обліку та отримують послуги протягом періоду

350

382

612

630

680

700

2.

Чисельність осіб, які мають статус безробітного

1389

932

764

730

720

700

3.

Чисельність працевлаштованих осіб з числа тих, які перебувають на обліку

189

260

325

350

380

400

4.

Чисельність працевлаштованих осіб з числа зареєстрованих безробітних

418

304

297

280

250

250

5.

Чисельність зареєстрованих безробітних, які проходитимуть професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації

127

86

88

90

90

95

6.

Чисельність осіб залучених до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру

  • з них зареєстрованих безробітних

6

6

2

2

58

58

60

60

60

55

60

55

7.

Чисельність осіб, яким надано послуги з питань організації підприємницької діяльності та ведення власної справи

221

176

114

110

110

110

з них організували власну справу

35

5

4

5

5

5

Додаток 4

Показники сприяння зайнятості інвалідів

Найменування

показника

2015 звіт

2016 звіт

2017 звіт

2018

прогноз

2019

прогноз

2020

прогноз

1. Чисельність інвалідів, що перебувають на обліку в Державній службі зайнятості України

48

45

54

45

45

45

з них зареєстровані безробітні

45

39

42

42

38

36

2. Чисельність інвалідів, працевлаштованих за сприяння Державної служби зайнятості України

7

9

16

10

10

10

2.1. з них зареєстровані безробітні

7

9

9

8

7

6

у тому числі отримувачі одноразово виплаченої допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності

0

0

0

0

0

0

3. Чисельність інвалідів, залучених до участі у громадських роботах

0

0

0

0

0

0

з них із числа зареєстрованих безробітних

0

0

0

0

0

0

4. Чисельність інвалідів, які проходили професійне навчання – усього

1

1

4

4

4

4

зокрема за рахунок:

4.1. Коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

1

1

4

4

4

4

5. Чисельність інвалідів, працевлаштованих строком не менше ніж на два роки на нові робочі місця за направленням Державної служби зайнятості України, за яких роботодавцю надається компенсація витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів

1

1

0

1

1

1

6. Чисельність інвалідів, працевлаштованих на підприємства, в установи, організації шляхом надання дотацій за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів на створення спеціальних робочих місць для працевлаштування інвалідів, зареєстрованих у Державній службі зайнятості України як безробітні

0

0

0

0

0

0

Додаток 5

Створення нових робочих місць під час реалізації інвестиційних проектів до 2020 року

Основні інвестиційні проекти, спрямовані на забезпечення соціально-економічного розвитку області

Рік початку і закінчення реалізації проекту

Кількість створених робочих місць

2018 прогноз

2019 прогноз

2020 прогноз

1

2

3

4

5

6

1

Промислова зона м. Каховки

2018-2020

880

-

-

2.

Відкриття виробництва швацьких виробів ТОВ «Скандітекс»

2018

50

-

-

3.

Будівництво заводу по виробництву мінеральних добрив ТОВ «Терра Тарса Україна»

2018-2020

30

-

-