ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1
Про міський бюджет на 2018 рік
Розглянувши схвалений виконавчим комітетом міської ради та попередньо розглянутий постійними депутатськими комісіями міської ради проект міського бюджету на 2018 рік, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Визначити на 2018 рік:
- доходи міського бюджету у сумі 329921195 гривень, в тому числі доходи загального фонду міського бюджету - 322256328 гривень, доходи спеціального фонду міського бюджету – 7664867 гривень, у тому числі бюджету розвитку – 2600000 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;
- видатки міського бюджету у сумі – 329921195 гривень, в тому числі видатки загального фонду міського бюджету - 309330828 гривень, видатки спеціального фонду міського бюджету - 20590367 гривень;
- профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 12925500 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
- дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 12925500 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення.
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду – 309330828 гривень та спеціальному фонду – 20590367 гривень згідно з додатком 3 до цього рішення.
3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 800000 гривень.
4. Визначити обсяг коштів для цілей громадського бюджету м. Каховки у розмірі 1000000 гривень.
5. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти з міського бюджету згідно з додатком 4 до цього рішення.
6. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 5 до цього рішення.
7. Затвердити на 2018 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 800000 гривень.
8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:
-
оплата праці працівників бюджетних установ;
-
нарахування на заробітну плату;
-
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
-
забезпечення продуктами харчування;
-
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
-
поточні трансферти населенню;
-
поточні трансферти місцевим бюджетам;
-
оплата послуг з охорони комунальних закладів культури.
9. Затвердити в складі видатків міського бюджету на 2018 рік кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 32261408 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.
10.Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право виконавчому комітету міської ради (фінансовому управлінню міської ради) отримувати в органах Державної казначейської служби України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
11. Розпорядникам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.
12. Дозволити фінансовому управлінню міської ради в процесі виконання міського бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів міського бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням міської ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення.
13.Дозволити міському голові своїми розпорядженнями у період між пленарними засіданнями Каховської міської ради за поданням фінансового управління Каховської міської ради вносити зміни до бюджету міста Каховки на 2018 рік у частині міжбюджетних трансфертів з державного та інших бюджетів з подальшим затвердженням Каховською міською радою.
14. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначенні статтею 64 Бюджетного кодексу України.
джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України щодо міського бюджету;
15.Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69¹, 71 Бюджетного кодексу України.
16.Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
17.Установити, що господарські організації, які належать до комунальної власності м. Каховки сплачують до загального фонду міського бюджету частину прибутку (доходу) в розмірі 5 %.
18. Установити перелік органів, та управлінь за якими закріплено контроль за справлянням (стягненням) платежів до міського бюджету згідно з додатком 7 до цього рішення.
19. Додатки 1- 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
20. Взяти до відома схвалений прогноз міського бюджету на 2019 та 2020 роки (додаток 8)..
21. Доручити міському голові укласти угоди з головою Каховської районної ради про передачу іншої субвенції з міського бюджету районному бюджету в межах коштів, визначених цим рішенням.
22. Відповідальність за виконанням цього рішення покласти на міського голову (А.А.Дяченко).
23. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та оподаткування (Мовчан А.Ю.).
24. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2018 року.
Міський голова А.А.Дяченко
Додаток 1 до рішення міської ради |
|||||
Доходи міського бюджету на 2018 рік | |||||
грн. | |||||
Код | Найменування згідно з класифікацією доходів бюджету |
Всього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
Всього | в т.ч. бюджет розвитку | ||||
10000000 | Податкові надходження | 135 313 400 | 135 239 000 | 74 400 | |
11000000 | Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості | 90 050 000 | 90 050 000 | ||
11010000 | Податок та збiр на доходи фiзичних осiб | 90 000 000 | 90 000 000 | ||
11020000 | Податок на прибуток підприємств | 50 000 | 50 000 | ||
11020200 | Податок на прибуток пiдприємств та фiнансових установ комунальної власностi | 50 000 | 50 000 | ||
14000000 | Внутрішні податки на товари та послуги | 10 000 000 | 10 000 000 | ||
14020000 | Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) | 1 300 000 | 1 300 000 | ||
14021900 | Пальне | 1 300 000 | 1 300 000 | ||
14030000 | Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) | 5 100 000 | 5 100 000 | ||
14031900 | Пальне | 5 100 000 | 5 100 000 | ||
14040000 | Акцизний податок з реалiзацiї суб’єктами господарювання роздрiбної торгiвлi пiдакцизних товарiв | 3 600 000 | 3 600 000 | ||
18000000 | Місцеві податки | 35 189 000 | 35 189 000 | ||
18010500 | Земельний податок з юридичних осiб | 3 500 000 | 3 500 000 | ||
18010600 | Орендна плата з юридичних осiб | 9 150 000 | 9 150 000 | ||
18010700 | Земельний податок з фiзичних осiб | 250 000 | 250 000 | ||
18010900 | Орендна плата з фiзичних осiб | 2 600 000 | 2 600 000 | ||
18011000 | Транспортний податок з фiзичних осiб | 100 000 | 100 000 | ||
18011100 | Транспортний податок з юридичних осiб | 250 000 | 250 000 | ||
18030000 | Туристичний збiр | 9 000 | 9 000 | ||
18050000 | Єдиний податок | 19 330 000 | 19 330 000 | ||
19000000 | Іншi податки та збори | 74 400 | 74 400 | ||
19010000 | Екологiчний податок | 74 400 | 74 400 | ||
20000000 | Неподаткові надходження | 8 753 867 | 3 463 400 | 5 290 467 | 300 000 |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 120 500 | 120 500 | ||
21010000 | Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унiтарних пiдприємств та їх об’єднань, що вилучається до вiдповiдного бюджету, та дивiденди (дохiд), нарахованi на акцiї (частки, паї) господарських товариств, у статутних капiталах яких є державна або комунальна власнiсть | 2 500 | 2 500 | ||
21010300 | Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унiтарних пiдприємств та їх об’єднань, що вилучається до вiдповiдного мiсцевого бюджету | 2 500 | 2 500 | ||
21080000 | Іншi надходження | 118 000 | 118 000 | ||
21081100 | Адмiнiстративнi штрафи та iншi санкцiї | 18 000 | 18 000 | ||
21081500 | Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів | 100 000 | 100 000 | ||
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 3 142 900 | 3 142 900 | ||
22010000 | Плата за надання адмiнiстративних послуг | 2 516 000 | 2 516 000 | ||
22010300 | Адмiнiстративний збiр за проведення державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань | 140 000 | 140 000 | ||
22012500 | Плата за надання iнших адмiнiстративних послуг | 1 600 000 | 1 600 000 | ||
22012600 | Адмiнiстративний збiр за державну реєстрацiю речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень | 750 000 | 750 000 | ||
22012900 | Плата за скорочення термiнiв надання послуг у сферi державної реєстрацiї речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень i державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань, а також плата за надання iнших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацiєю | 26 000 | 26 000 | ||
22080000 | Надходження вiд орендної плати за користування цiлiсним майновим комплексом та iншим державним майном | 376 900 | 376 900 | ||
22090000 | Державне мито | 250 000 | 250 000 | ||
24000000 | Інші неподаткові надходження | 501 000 | 200 000 | 301 000 | |
24060000 | Інші надходження | 501 000 | 200 000 | 301 000 | |
24060300 | Інші надходження | 200 000 | 200 000 | ||
24061600 | Іншi надходження до фондiв охорони навколишнього природного середовища | 0 | |||
24062100 | Грошовi стягнення за шкоду, заподiяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслiдок господарської та iншої дiяльностi | 1 000 | 1 000 | ||
24170000 | Надходження коштiв пайової участi у розвитку iнфраструктури населеного пункту | 300 000 | 300 000 | 300 000 | |
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 4 989 467 | 4 989 467 | ||
25010000 | Надходження вiд плати за послуги, що надаються бюджетними установами згiдно iз законодавством | 4 640 526 | 4 640 526 | ||
25020000 | Іншi джерела власних надходжень бюджетних установ | 348 941 | 348 941 | ||
30000000 | Доходи від операцій з капіталом | 2 300 000 | 0 | 2 300 000 | 2 300 000 |
31000000 | Надходження від продажу основного капіталу | 500 000 | 0 | 500 000 | 500 000 |
31030000 | Кошти вiд вiдчуження майна, що належить Автономнiй Республiцi Крим та майна, що перебуває в комунальнiй власностi | 500 000 | 500 000 | 500 000 | |
33000000 | Кошти від продажу землі і нематеріальних активів | 1 800 000 | 1 800 000 | 1 800 000 | |
33010000 | Кошти вiд продажу землi | 1 800 000 | 1 800 000 | 1 800 000 | |
33010100 | Кошти вiд продажу земельних дiлянок несiльськогосподарського призначення, що перебувають у державнiй або комунальнiй власностi, та земельних дiлянок, якi знаходяться на територiї Автономної Республiки Крим | 1 800 000 | 1 800 000 | 1 800 000 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 183 553 928 | 183 553 928 | ||
41000000 | Від органів державного управління | 183 553 928 | 183 553 928 | ||
41050000 | Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам | 183 553 928 | 183 553 928 | 0 | 0 |
41050100 | Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 90 674 000 | 90 674 000 | ||
41050200 | Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 1 911 800 | 1 911 800 | ||
41050300 | Субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 53 458 700 | 53 458 700 | ||
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 37 154 500 | 37 154 500 | ||
41050700 | Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 104 900 | 104 900 | ||
41054000 | Інші субвенції з місцевого бюджету на проведення видатків на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також на надання пільгового медичного обслуговування особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи | 50 028 | 50 028 | ||
41054000 | Інші субвенції з місцевого бюджету на фінансування проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст області, що пропонуються до реалізації у 2018 році | 200 000 | 200 000 | ||
Всього доходів | 329 921 195 | 322 256 328 | 7 664 867 | 2 600 000 | |
Додаток 2 до рішення міської ради № |
|||||
Фінансування міського бюджету на 2018 рік | |||||
грн. | |||||
Код | Найменування згідно з класифікацією фінансування бюджету |
Всього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
Всього | в т.ч. бюджет розвитку | ||||
200000 | Внутрішнє фінансування | ||||
208000 | Фінасування за рахунок зміни залишків бюджетних коштів | -12 925 500 | 12 925 500 | 12 925 500 | |
208100 | На початок періоду | ||||
208400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | -12 925 500 | 12 925 500 | 12 925 500 | |
Всього за типом кредитора | -12 925 500 | 12 925 500 | 12 925 500 | ||
600000 | Фінансування за активними операціями | ||||
602000 | Зміни обсягів бюджетних коштів | -12 925 500 | 12 925 500 | 12 925 500 | |
602100 | На початок періоду | ||||
602400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | -12 925 500 | 12 925 500 | 12 925 500 | |
Всього за типом боргового зобов'язання | -12 925 500 | 12 925 500 | 12 925 500 |
Додаток 3 до рішення виконкому № |
||||||||||||||||
РОЗПОДІЛ видатків міського бюджету на 2018 рік по головним розпорядникам коштів у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами |
||||||||||||||||
грн. | ||||||||||||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1 | Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС2 |
Код ФКВКБ3 | Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ / ТКВКБМС |
Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | ||||||||||
Всього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | Всього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | з них | ||||||||
оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | бюджет розвитку | ||||||||||||
0200000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | 22 616 671 | 22 616 671 | 13 270 935 | 832 785 | 0 | 10 965 092 | 124 592 | 0 | 9 310 | 10 840 500 | 10 840 500 | 33 581 763 | |||
0210000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | 22 616 671 | 22 616 671 | 13 270 935 | 832 785 | 0 | 10 965 092 | 124 592 | 0 | 9 310 | 10 840 500 | 10 840 500 | 33 581 763 | |||
0210100 | 0100 | Державне управління | 14 633 735 | 14 633 735 | 12 627 299 | 813 202 | 0 | 209 000 | 31 000 | 0 | 0 | 178 000 | 178 000 | 14 842 735 | ||
0210150 | 0150 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | 14 314 235 | 14 314 235 | 12 627 299 | 813 202 | 31 000 | 31 000 | 14 345 235 | ||||||
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | 319 500 | 319 500 | 0 | 0 | 0 | 178 000 | 0 | 0 | 0 | 178 000 | 178 000 | 497 500 | |
Програма підтримки діяльності органів сомоорганізації населення на 2018 рік | 104 400 | 104 400 | 104 400 | |||||||||||||
Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації на 2018 рік | 120 000 | 120 000 | 120 000 | |||||||||||||
Програма державної реєстрації права комунальної власності на 2017-2018 роки | 70 000 | 70 000 | 70 000 | |||||||||||||
Програма розвитку архівної справи в місті на 2017- 2021 роки | 25 100 | 25 100 | 70 000 | 70 000 | 70 000 | 95 100 | ||||||||||
Програма розвитку Служби містобудівного кадастру у складі відділу містобудування та архітектури Каховської міської ради для ведення містобудівного кадастру міста Каховки на 2017-2018 роки | 108 000 | 108 000 | 108 000 | 108 000 | ||||||||||||
0213000 | 3000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 728 636 | 728 636 | 643 636 | 19 583 | 0 | 18 192 | 18 192 | 0 | 9 310 | 0 | 0 | 746 828 | ||
0213110 | 3110 | Заклади і заходи з питань дітей та їх соціального захисту | 33 000 | 33 000 | 33 000 | |||||||||||
0213112 | 3112 | 1040 | Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту | 33 000 | 33 000 | 33 000 | ||||||||||
0213120 | 3120 | Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення | 695 636 | 695 636 | 643 636 | 19 583 | 18 192 | 18 192 | 9 310 | 713 828 | ||||||
0213121 | 3121 | 1040 | Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | 695 636 | 695 636 | 643 636 | 19 583 | 18 192 | 18 192 | 9 310 | 713 828 | |||||
0216000 | 6000 | Житлово-комунальне господарство | 5 154 300 | 5 154 300 | 0 | 0 | 0 | 600 000 | 0 | 0 | 0 | 600 000 | 600 000 | 5 754 300 | ||
0216010 | 6010 | Утримання та ефективна експлуатація об’єктів житлово-комунального господарства | 154 300 | 154 300 | 154 300 | |||||||||||
0216017 | 6017 | 0620 | Інша діяльність, пов’язана з експлуатацією об’єктів житлово-комунального господарства | 154 300 | 154 300 | 154 300 | ||||||||||
0216030 | 6030 | 0620 | Організація благоустрою населених пунктів | 5 000 000 | 5 000 000 | 5 000 000 | ||||||||||
0216080 | 6080 | Реалізація державних та місцевих житлових програм | 600 000 | 600 000 | 600 000 | 600 000 | ||||||||||
0216083 | 6083 | 0610 | Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа | 600 000 | 600 000 | 600 000 | 600 000 | |||||||||
0217000 | 7000 | Економічна діяльність | 1 550 000 | 1 550 000 | 0 | 0 | 0 | 10 062 500 | 0 | 0 | 0 | 10 062 500 | 10 062 500 | 11 612 500 | ||
0217300 | 7300 | Будiвництво та регіональний розвиток | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 372 500 | 0 | 0 | 0 | 7 372 500 | 7 372 500 | 7 372 500 | ||
0217310 | 7310 | 0443 | Будівництво об' єктів житлово - комунального господарства | 6 972 500 | 6 972 500 | 6 972 500 | 6 972 500 | |||||||||
0217350 | 7350 | 0443 | Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації) | 400 000 | 400 000 | 400 000 | 400 000 | |||||||||
0217400 | 7400 | Транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство | 1 500 000 | 1 500 000 | 0 | 0 | 0 | 2 600 000 | 0 | 0 | 0 | 2 600 000 | 2 600 000 | 4 100 000 | ||
0217460 | 7460 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури | 1 500 000 | 1 500 000 | 2 600 000 | 2 600 000 | 2 600 000 | 4 100 000 | |||||||
0217461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | 1 500 000 | 1 500 000 | 2 600 000 | 2 600 000 | 2 600 000 | 4 100 000 | |||||||
0217600 | 7600 | Інші програми та заходи, пов'язані з економічною діяльністю | 50 000 | 50 000 | 0 | 0 | 0 | 90 000 | 0 | 0 | 0 | 90 000 | 90 000 | 140 000 | ||
0217610 | 7610 | 0411 | Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва | 50 000 | 50 000 | 50 000 | ||||||||||
0217650 | 7650 | 0490 | Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї | 90 000 | 90 000 | 90 000 | 90 000 | |||||||||
0218000 | 8000 | Інша діяльність | 550 000 | 550 000 | 0 | 0 | 0 | 75 400 | 75 400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 625 400 | ||
0218200 | 8200 | Громадський порядок та безпека | 550 000 | 550 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 550 000 | ||
0218220 | 8220 | 0380 | Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення | 50 000 | 50 000 | 50 000 | ||||||||||
0218230 | 8230 | 0380 | Інші заходи громадського порядку та безпеки | 500 000 | 500 000 | 500 000 | ||||||||||
0218300 | 8300 | Охорона навколишнього природного середовища | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75 400 | 75 400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75 400 | ||
0218310 | 8310 | Запобігання та ліквідація забруднення навколишнього природного середовища | 75 400 | 75 400 | 75 400 | |||||||||||
0218312 | 8312 | 0512 | Утилізація відходів | 75 400 | 75 400 | 75 400 | ||||||||||
0600000 | Відділ освіти Каховської міської ради | 107 212 866 | 107 212 866 | 82 658 613 | 15 108 726 | 8 522 815 | 3 837 815 | 82 011 | 4 129 | 4 685 000 | 4 685 000 | 115 735 681 | ||||
0610000 | Відділ освіти Каховської міської ради | 107 212 866 | 107 212 866 | 82 658 613 | 15 108 726 | 0 | 8 522 815 | 3 837 815 | 82 011 | 4 129 | 4 685 000 | 4 685 000 | 115 735 681 | |||
0610100 | 0100 | Державне управління | 1 143 203 | 1 143 203 | 1 045 445 | 47 214 | 1 143 203 | |||||||||
0610160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 1 143 203 | 1 143 203 | 1 045 445 | 47 214 | 1 143 203 | ||||||||
0611000 | 1000 | Освіта | 102 908 069 | 102 908 069 | 79 381 773 | 14 449 138 | 0 | 8 511 569 | 3 826 569 | 82 011 | 4 129 | 4 685 000 | 4 685 000 | 111 419 638 | ||
0611010 | 1010 | 0910 | Надання дошкільної освіти | 32 412 541 | 32 412 541 | 23 670 514 | 5 061 919 | 2 848 976 | 2 848 976 | 12 192 | 541 | 35 261 517 | ||||
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | 60 402 388 | 60 402 388 | 48 214 932 | 7 790 891 | 5 490 222 | 805 222 | 45 990 | 2 405 | 4 685 000 | 4 685 000 | 65 892 610 | ||
у тому числі за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету | 37 154 500 | 37 154 500 | 37 154 500 | 37 154 500 | ||||||||||||
0611090 | 1090 | 0960 | Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 4 116 082 | 4 116 082 | 3 003 604 | 678 740 | 54 391 | 54 391 | 23 829 | 1 183 | 4 170 473 | ||||
0611150 | 1150 | 0990 | Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів | 863 125 | 863 125 | 792 441 | 35 454 | 863 125 | ||||||||
0611160 | 1160 | 0990 | Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти | 5 103 073 | 5 103 073 | 3 700 282 | 882 134 | 0 | 117 980 | 117 980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 221 053 | |
0611161 | 1161 | 0990 | Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти - разом, у тому числі: | 5 042 573 | 5 042 573 | 3 700 282 | 882 134 | 117 980 | 117 980 | 5 160 553 | ||||||
Психолого-медико- педагогічна консультація | 123 706 | 123 706 | 111 831 | 5 457 | 123 706 | |||||||||||
Централізоване ведення бухгалтерського обліку | 1 779 314 | 1 779 314 | 1 493 488 | 81 880 | 1 779 314 | |||||||||||
Здійснення централізованого господарського обслуговування | 802 508 | 802 508 | 633 112 | 13 583 | 802 508 | |||||||||||
Утримання МНВК | 2 337 045 | 2 337 045 | 1 461 851 | 781 214 | 117 980 | 117 980 | 2 455 025 | |||||||||
0611162 | 1162 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти разом, у тому числі: | 60 500 | 60 500 | 60 500 | ||||||||||
Комплексна програма пошуку, навчання і виховання обдарованих дітей та учнівської молоді «Обдарована дитина» на 2016-2020 роки | 40 500 | 40 500 | 40 500 | |||||||||||||
Програма стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2018 рік | 20 000 | 20 000 | 20 000 | |||||||||||||
0611170 | 1170 | 0990 | Надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років | 10 860 | 10 860 | 10 860 | ||||||||||
0615000 | 5000 | Фізична культура і спорт | 3 161 594 | 3 161 594 | 2 231 395 | 612 374 | 0 | 11 246 | 11 246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 172 840 | ||
0615030 | 5030 | Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту | 3 161 594 | 3 161 594 | 2 231 395 | 612 374 | 11 246 | 11 246 | 3 172 840 | |||||||
0615031 | 5031 | 0810 | Утримання та навчально – тренувальна робота комунальних дитячо – юнацьких спортивних шкіл | 3 161 594 | 3 161 594 | 2 231 395 | 612 374 | 11 246 | 11 246 | 3 172 840 | ||||||
0800000 | Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради | 161 666 267 | 161 666 267 | 10 954 131 | 374 843 | 0 | 210 000 | 210 000 | 159 186 | 3 624 | 0 | 0 | 161 876 267 | |||
0810000 | Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради | 161 666 267 | 161 666 267 | 10 954 131 | 374 843 | 0 | 210 000 | 210 000 | 159 186 | 3 624 | 0 | 0 | 161 876 267 | |||
0810100 | 0100 | Державне управління | 6 568 337 | 6 568 337 | 6 218 281 | 180 821 | 6 568 337 | |||||||||
0810160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 6 568 337 | 6 568 337 | 6 218 281 | 180 821 | 6 568 337 | ||||||||
0813000 | 3000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 155 097 930 | 155 097 930 | 4 735 850 | 194 022 | 0 | 210 000 | 210 000 | 159 186 | 3 624 | 0 | 0 | 155 307 930 | ||
0813010 | 3010 | Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот | 90 674 000 | 90 674 000 | 90 674 000 | |||||||||||
0813011 | 3011 | 1030 | Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 6 000 000 | 6 000 000 | 6 000 000 | ||||||||||
0813012 | 3012 | 1060 | Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг | 84 674 000 | 84 674 000 | 84 674 000 | ||||||||||
0813020 | 3020 | Надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 1 911 800 | 1 911 800 | 1 911 800 | |||||||||||
0813021 | 3021 | 1030 | Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 70 000 | 70 000 | 70 000 | ||||||||||
0813022 | 3022 | 1060 | Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 1 841 800 | 1 841 800 | 1 841 800 | ||||||||||
0813030 | 3030 | Надання пільг з оплати послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян | 1 672 000 | 1 672 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 672 000 | ||
0813031 | 3031 | 1030 | Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 12 000 | 12 000 | 12 000 | ||||||||||
0813032 | 3032 | 1070 | Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку | 160 000 | 160 000 | 160 000 | ||||||||||
0813033 | 3033 | 1070 | Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян | 1 500 000 | 1 500 000 | 1 500 000 | ||||||||||
0813040 | 3040 | Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та тимчасової допомоги дітям | 52 108 700 | 52 108 700 | 52 108 700 | |||||||||||
0813041 | 3041 | 1040 | Надання допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами | 400 000 | 400 000 | 400 000 | ||||||||||
0813043 | 3043 | 1040 | Надання допомоги при народженні дитини | 22 450 000 | 22 450 000 | 22 450 000 | ||||||||||
0813044 | 3044 | 1040 | Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування | 2 200 000 | 2 200 000 | 2 200 000 | ||||||||||
0813045 | 3045 | 1040 | Надання допомоги на дітей одиноким матерям | 9 000 000 | 9 000 000 | 9 000 000 | ||||||||||
0813046 | 3046 | 1040 | Надання тимчасової державної допомоги дітям | 450 000 | 450 000 | 450 000 | ||||||||||
0813047 | 3047 | 1040 | Надання допомоги при усиновленні дитини | 95 000 | 95 000 | 95 000 | ||||||||||
0813048 | 3048 | 1040 | Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям | 10 213 700 | 10 213 700 | 10 213 700 | ||||||||||
0813049 | 3049 | 1010 | Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю | 7 300 000 | 7 300 000 | 7 300 000 | ||||||||||
0813050 | 3050 | 1070 | Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи | 34 028 | 34 028 | 34 028 | ||||||||||
0813080 | 3080 | 1010 | Надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу | 1 350 000 | 1 350 000 | 1 350 000 | ||||||||||
0813090 | 3090 | 1030 | Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни | 16 000 | 16 000 | 16 000 | ||||||||||
0813100 | 3100 | Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування | 5 084 502 | 5 084 502 | 4 735 850 | 194 022 | 0 | 210 000 | 210 000 | 159 186 | 3 624 | 0 | 0 | 5 294 502 | ||
0813104 | 3104 | 1020 | Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю | 3 815 697 | 3 815 697 | 3 688 303 | 49 585 | 210 000 | 210 000 | 159 186 | 3 624 | 4 025 697 | ||||
0813105 | 3105 | 1010 | Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю | 1 268 805 | 1 268 805 | 1 047 547 | 144 437 | 1 268 805 | ||||||||
0813140 | 3140 | 1040 | Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) | 350 000 | 350 000 | 350 000 | ||||||||||
0813160 | 3160 | 1010 | Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | 17 000 | 17 000 | 17 000 | ||||||||||
0813180 | 3180 | 1060 | Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), на оплату житлово-комунальних послуг | 18 000 | 18 000 | 18 000 | ||||||||||
0813190 | 3190 | Соціальний захист ветеранів війни та праці | 202 000 | 202 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 202 000 | ||
0813191 | 3191 | 1030 | Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці | 118 000 | 118 000 | 118 000 | ||||||||||
0813192 | 3192 | 1030 | Надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість | 84 000 | 84 000 | 84 000 | ||||||||||
0813230 | 3230 | 1040 | Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя | 104 900 | 104 900 | 104 900 | ||||||||||
0813240 | 3240 | 1090 | Інші заклади та заходи | 1 555 000 | 1 555 000 | 1 555 000 | ||||||||||
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 1 555 000 | 1 555 000 | 1 555 000 | ||||||||||
1000000 | Відділ культури Каховської міської ради | 9 964 567 | 9 964 567 | 7 789 694 | 1 542 890 | 0 | 892 460 | 757 460 | 266 310 | 137 292 | 135 000 | 0 | 10 857 027 | |||
1010000 | Відділ культури Каховської міської ради | 9 964 567 | 9 964 567 | 7 789 694 | 1 542 890 | 0 | 892 460 | 757 460 | 266 310 | 137 292 | 135 000 | 0 | 10 857 027 | |||
1010100 | 0100 | Державне управління | 420 619 | 420 619 | 397 303 | 14 874 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 420 619 | ||
1010160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 420 619 | 420 619 | 397 303 | 14 874 | 420 619 | ||||||||
1011000 | 1000 | Освіта | 4 413 467 | 4 413 467 | 3 673 180 | 707 447 | 0 | 368 557 | 368 557 | 266 310 | 15 250 | 0 | 0 | 4 782 024 | ||
1011100 | 1100 | 0960 | Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими) | 4 413 467 | 4 413 467 | 3 673 180 | 707 447 | 368 557 | 368 557 | 266 310 | 15 250 | 4 782 024 | ||||
1014000 | 4000 | Культура і мистецтво | 5 130 481 | 5 130 481 | 3 719 211 | 820 569 | 0 | 523 903 | 388 903 | 0 | 122 042 | 135 000 | 0 | 5 654 384 | ||
1014030 | 4030 | 0824 | Забезпечення діяльності бібліотек | 391 837 | 391 837 | 272 792 | 71 005 | 391 837 | ||||||||
1014060 | 4060 | 0828 | Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів | 3 774 691 | 3 774 691 | 2 995 135 | 712 935 | 523 903 | 388 903 | 122 042 | 135 000 | 4 298 594 | ||||
1014080 | 4080 | 0829 | Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва | 963 953 | 963 953 | 451 284 | 36 629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 963 953 | |
1014081 | 4081 | 0829 | Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва | 563 531 | 563 531 | 451 284 | 36 629 | 563 531 | ||||||||
1014082 | 4082 | 0829 | Інші заходи в галузі культури і мистецтва | 400 422 | 400 422 | 400 422 | ||||||||||
Заходи у галузі культури і мистецтва | 390 500 | 390 500 | 390 500 | |||||||||||||
Охорона будівлі кінотеатру ім. Блюхера | 9 922 | 9 922 | 9 922 | |||||||||||||
1100000 | Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради | 2 547 340 | 2 547 340 | 1 789 486 | 142 628 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 547 340 | |||
1110000 | Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради | 2 547 340 | 2 547 340 | 1 789 486 | 142 628 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 547 340 | |||
1110100 | 0100 | Державне управління | 585 596 | 585 596 | 531 341 | 18 455 | 585 596 | |||||||||
1110160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 585 596 | 585 596 | 531 341 | 18 455 | 585 596 | ||||||||
1113000 | 3000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 233 526 | 233 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 233 526 | ||
1113130 | 3130 | Реалізація державної політики у молодіжній сфері | 233 526 | 233 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 233 526 | ||
1113131 | 3131 | 1040 | Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" | 180 000 | 180 000 | 180 000 | ||||||||||
1113133 | 3133 | 1040 | Інші заходи та заклади молодіжної політики | 53 526 | 53 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 526 | |
Програма "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" на 2018 рік | 23 526 | 23 526 | 23 526 | |||||||||||||
Програма розвитку Українського козацтва на 2017- 2021 роки | 30 000 | 30 000 | 30 000 | |||||||||||||
1115000 | 5000 | Фізична культура і спорт | 1 728 218 | 1 728 218 | 1 258 145 | 124 173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 728 218 | ||
1115010 | 5010 | Проведення спортивної роботи в регіоні | 148 000 | 148 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 148 000 | ||
1115011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально – тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | 108 000 | 108 000 | 108 000 | ||||||||||
1115012 | 5012 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту | 40 000 | 40 000 | 40 000 | ||||||||||
1115020 | 5020 | Здійснення фізкультурно-спортивної та реабілітаційної роботи серед осіб з інвалідністю | 6 000 | 6 000 | 6 000 | |||||||||||
1115022 | 5022 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань та заходів зі спорту осіб з інвалідністю | 6 000 | 6 000 | 6 000 | ||||||||||
1115040 | 5040 | Підтримка і розвиток спортивної нфраструктури | 1 319 812 | 1 319 812 | 1 031 227 | 121 236 | 1 319 812 | |||||||||
1115041 | 5041 | 0810 | Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд | 1 319 812 | 1 319 812 | 1 031 227 | 121 236 | 1 319 812 | ||||||||
1115060 | 5060 | Інші заходи з розвитку фізичної культури та спорту | 254 406 | 254 406 | 226 918 | 2 937 | 254 406 | |||||||||
1115063 | 5063 | 0810 | Забезпечення діяльності централізованої бухгалтерії | 254 406 | 254 406 | 226 918 | 2 937 | 254 406 | ||||||||
3700000 | Фінансове управління Каховської міської ради | 5 323 117 | 4 411 117 | 2 315 809 | 44 777 | 112 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 323 117 | |||
3710000 | Фінансове управління Каховської міської ради | 5 323 117 | 4 411 117 | 2 315 809 | 44 777 | 112 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 323 117 | |||
3710100 | 0100 | Державне управління | 2 415 015 | 2 415 015 | 2 315 809 | 44 777 | 2 415 015 | |||||||||
3710160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 2 415 015 | 2 415 015 | 2 315 809 | 44 777 | 2 415 015 | ||||||||
3718000 | 8000 | Інша діяльність | 800 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 000 | ||
3718700 | 8700 | 0133 | Резервний фонд | 800 000 | 800 000 | |||||||||||
3719000 | 9000 | Міжбюджетні трансферти | 2 108 102 | 1 996 102 | 0 | 0 | 112 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 108 102 | ||
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 1 529 352 | 1 529 352 | 1 529 352 | ||||||||||
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для амбулаторного лікування дітей - інвалідів) | 623 352 | 623 352 | 623 352 | |||||||||||||
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для придбання лікарських засобів для імуносупресивної терапії для хворих з трансплантованими органами) | 145 000 | 145 000 | 145 000 | |||||||||||||
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для окремих груп населення та за певними категоріями захворювань) | 62 000 | 62 000 | 62 000 | |||||||||||||
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для РЦПМСД на оплату послуг за спожиті енергоносії) | 699 000 | 699 000 | 699 000 | |||||||||||||
3719800 | 9800 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів | 578 750 | 466 750 | 112 000 | 578 750 | |||||||||
Всього видатків | 309 330 828 | 308 418 828 | 118 778 668 | 18 046 649 | 112 000 | 20 590 367 | 4 929 867 | 507 507 | 154 355 | 15 660 500 | 15 525 500 | 329 921 195 |
Додаток 4 до рішення міської ради від № |
||||||
Міжбюджетні трансферти з міського бюджету на 2018 рік | ||||||
Код бюджету | Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці | Субвенції загального фонду | ||||
Субвенція для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для амбулаторного лікування дітей - інвалідів | Субвенція на придбання лікарських засобів для імунносупресивної терапії для хворих з трансплантованими органами | Субвенція для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для окремих груп населення та за певними категоріями захворювань | Субвенція для РЦПМСД на оплату послуг за спожиті енергоносії | Разом | ||
21312000000 | районний бюджет Каховського району | 623352 | 145 000 | 62 000 | 699 000 | 1 529 352 |
Державний бюджет | 578 750 | 578 750 | ||||
Всього | 1 202 102 | 145 000 | 62 000 | 699 000 | 2 108 102 |
Додаток 5 до рішення міської ради № |
|||||||||||||||
Перелік об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку | |||||||||||||||
грн. | |||||||||||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів2 | Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС3 |
Код ФКВКБ4 | Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ / ТКВКБМС |
Назва об’єктів відповідно до проектно- кошторисної документації тощо | Загальний обсяг фінансування будівництва | Відсоток завершеності будівництва об'єктів на майбутні роки | Всього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки | Разом видатків на поточний рік | |||||||
0200000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | 8 172 500 | 10 840 500 | ||||||||||||
0210000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | 8 172 500 | 10 840 500 | ||||||||||||
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління (програма розвитку архівної справи в місті на 2017- 2021 роки) | Капітальні видатки | 70 000 | ||||||||||
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління (програма розвитку Служби містобудівного кадастру у складі відділу містобудування та архітектури Каховської міської ради для ведення містобудівного кадастру міста Каховки на 2017-2018 роки) | Капітальні видатки | 108 000 | ||||||||||
0216080 | 6080 | Реалізація державних та місцевих житлових програм | 600 000 | 600 000 | |||||||||||
0216083 | 6083 | 0610 | Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа | Придбання жила для дітей сиріт | 600 000 | 600 000 | |||||||||
0217310 | 7310 | 0443 | Будівництво об' єктів житлово - комунального господарства | Реконструкція вул. Мира в м.Каховка | 6 972 500 | 6 972 500 | |||||||||
0217350 | 7350 | 0443 | Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації) | Капітальні видатки | 400 000 | ||||||||||
0217460 | 7460 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури | Капітальні видатки | 2 600 000 | ||||||||||
0217461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | Капітальні видатки | 2 600 000 | ||||||||||
0217650 | 7650 | 0490 | Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї | Капітальні видатки | 90 000 | ||||||||||
0600000 | Відділ освіти Каховської міської ради | 4 685 000 | |||||||||||||
0610000 | Відділ освіти Каховської міської ради | 4 685 000 | |||||||||||||
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | Капітальні видатки | 4 685 000 | ||||||||||
Всього | 8 172 500 | 15 525 500 | |||||||||||||
Додаток 6 до рішення міської ради № |
|||||||
Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів міського бюджету у 2018 році |
|||||||
грн. | |||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів2 | Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС3 |
Код ФКВКБ4 | Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ / ТКВКБМС |
Найменування місцевої (регіональної) програми | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом загальний та спеціальний фонди |
0200000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | 7 606 800 | 10 915 900 | 18 522 700 | |||
0210000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | 7 606 800 | 10 915 900 | 18 522 700 | |||
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма підтримки діяльності органів сомоорганізації населення на 2018 рік | 104 400 | 104 400 | |
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації на 2018 рік | 120 000 | 120 000 | |
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма державної реєстрації права комунальної власності на 2017-2018 роки | 70 000 | 70 000 | |
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма розвитку архівної справи в місті на 2017- 2021 роки | 25 100 | 70 000 | 95 100 |
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма розвитку Служби містобудівного кадастру у складі відділу містобудування та архітектури Каховської міської ради для ведення містобудівного кадастру міста Каховки на 2017-2018 роки | 108 000 | 108 000 | |
0213112 | 3112 | 1040 | Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту | Програма щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини в Херсонській області на період до 2021 року | 33 000 | 33 000 | |
0216017 | 6017 | 0620 | Інша діяльність, пов’язана з експлуатацією об’єктів житлово-комунального господарства | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2018 рік | 154 300 | 154 300 | |
0216030 | 6030 | 0620 | Організація благоустрою населених пунктів | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2018 рік | 5 000 000 | 5 000 000 | |
0216083 | 6083 | 0610 | Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа | Програма "Щодо забезпечення дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, які не мають власного житла, в тому числі тих, хто вже досяг 23 річного віку, але не був своєчасно забезпечений таким житлом, впорядкованим соціальним житлом на період 2016-2018р.р" | 600 000 | 600 000 | |
0217310 | 7310 | 0443 | Будівництво об' єктів житлово - комунального господарства | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2018 рік | 6 972 500 | 6 972 500 | |
0217350 | 7350 | 0443 | Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації) | Програма розроблення містобудівної документації на 2017-2018 роки | 400 000 | 400 000 | |
0217460 | 7460 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2018 рік | 1 500 000 | 2 600 000 | 4 100 000 |
0217610 | 7610 | 0411 | Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва | Програма розвитку малого і середнього підприємництва в м. Каховці на 2017-2019 роки | 50 000 | 50 000 | |
0217650 | 7650 | 0490 | Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2018 рік | 90 000 | 90 000 | |
0218220 | 8220 | 0380 | Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення | Програма "Призовна дільниця" на 2017-2018 роки | 50 000 | 50 000 | |
0218230 | 8230 | 0380 | Інші заходи громадського порядку та безпеки | Програма підтримки діяльності громадського формування "Щит" на 2018 рік | 500 000 | 500 000 | |
0218312 | 8312 | 0512 | Утилізація відходів | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2018 рік | 75 400 | 75 400 | |
0600000 | Відділ освіти Каховської міської ради | 2 353 580 | 4 685 000 | 7 038 580 | |||
0610000 | Відділ освіти Каховської міської ради | 2 353 580 | 4 685 000 | 7 038 580 | |||
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2018 рік | 1 994 440 | 4 685 000 | 6 679 440 |
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2018 років | 248 640 | 248 640 | |
0611090 | 1090 | 0960 | Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | Громадський бюджет (бюджет участі) - дитячо-юнацький військово- патріотичний табір "Школа виживання" | 50 000 | 50 000 | |
0611160 | 1160 | 0990 | Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти | Комплексна прорама пошуку , навчання і виховання обдарованих дітей та учнівської молоді "Обдарована дитина" на 2016-2020 роки | 40 500 | 40 500 | |
0611160 | 1160 | 0990 | Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти | Програма стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2018 рік | 20 000 | 20 000 | |
0800000 | Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради | 3 814 000 | 0 | 3 814 000 | |||
0810000 | Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради | 3 814 000 | 0 | 3 814 000 | |||
0813031 | 3031 | 1030 | Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 12 000 | 12 000 | |
0813032 | 3032 | 1070 | Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 160 000 | 160 000 | |
0813033 | 3033 | 1070 | Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 1 500 000 | 1 500 000 | |
0813140 | 3140 | 1040 | Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) | Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2018 роки | 350 000 | 350 000 | |
0813160 | 3160 | 1010 | Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 17 000 | 17 000 | |
0813180 | 3180 | 1060 | Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), на оплату житлово-комунальних послуг | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 18 000 | 18 000 | |
0813191 | 3191 | 1030 | Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 118 000 | 118 000 | |
0813192 | 3192 | 1030 | Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 84 000 | 84 000 | |
0813240 | 3240 | 1090 | Інші заклади та заходи | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 1 555 000 | 1 555 000 | |
1000000 | Відділ культури Каховської міської ради | 390 500 | 0 | 390 500 | |||
1010000 | Відділ культури Каховської міської ради | 390 500 | 0 | 390 500 | |||
1014080 | 4080 | 0829 | Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва | Програма розвитку культури і духовності в місті на 2018-2021 роки | 390 500 | 390 500 | |
1100000 | Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради | 387 526 | 0 | 387 526 | |||
1110000 | Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради | 387 526 | 0 | 387 526 | |||
1113131 | 3131 | 1040 | Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" | Міська комплексна програма "Молодь" на 2017-2021 роки | 180 000 | 180 000 | |
1113133 | 3133 | 1040 | Інші заходи та заклади молодіжної політики | Програма "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" на 2018 рік | 23 526 | 23 526 | |
1113133 | 3133 | 1040 | Інші заходи та заклади молодіжної політики | Програма розвитку Українського козацтва на 2017- 2021 роки | 30 000 | 30 000 | |
1115011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки | 108 000 | 108 000 | |
1115012 | 5012 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту | Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2013-2017 роки | 40 000 | 40 000 | |
1115022 | 5022 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань та заходів з інвалідного спорту | Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2013-2017 роки | 6 000 | 6 000 | |
3700000 | Фінансове управління Каховської міської ради | 2 108 102 | 2 108 102 | ||||
3710000 | Фінансове управління Каховської міської ради | 2 108 102 | 2 108 102 | ||||
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 623 352 | 623 352 | |
9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 145 000 | 145 000 | ||
9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки | 62 000 | 62 000 | ||
9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2018 рік | 699 000 | 699 000 | ||
3719800 | 9800 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів | Міська цільова комплексна програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2019 роки | 578 750 | 578 750 | |
Всього | 16 660 508 | 15 600 900 | 32 261 408 | ||||
Додаток 7
до рішення міської ради
№
Перелік органів виконавчої влади, відділів та управлінь міської ради за якими закріплено контроль за справлянням
(стягненням) платежів до міського бюджету
Назва органу |
Код бюджетної класифікації |
Назва платежу |
Каховське відділення Новокаховської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області |
Перелік платежів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №106 «Деякі питання ведення обліку податків і зборів (обов’язкових платежів) та інших доходів бюджету» |
|
Управління Держземагенства у Каховському районі |
21110000 |
Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва |
22012500 |
Плата за надання інших адміністративних послуг |
|
Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Каховської міської ради |
21081100 |
Адміністративні штрафи та інші санкції |
КВУ «Каховський водоканал», та Відділ міського господарства надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради |
24061600 |
Інші надходження до фондів охорони навколишнього природного середовища |
Відділ економіки комунального майна та землі Каховської міської ради |
22080400 |
Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності |
24060300 |
Інші надходження ( плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності) |
|
31030000 |
Кошти від відчуження майна, що належить АРК та майна, що перебуває в комунальній власності |
|
33010000 |
Кошти вiд продажу землi |
|
Відділ містобудування та архітектури Каховської міської ради |
24170000 |
Надходження коштiв пайової участi у розвитку iнфраструктури населеного пункту |
24060300 |
Інші надходження ( плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності) |
|
Центр надання адміністративних послуг, Відділ реєстрації місця проживання осіб |
22012500 |
Плата за надання інших адміністративних послуг |
Відділ Державної реєстрації Каховської міської ради |
22010300 |
Адмiнiстративний збiр за проведення державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань |
22012600 |
Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень |
|
22012900 |
Плата за скорочення термiнiв надання послуг у сферi державної реєстрацiї речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень i державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань, а також плата за надання iнших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацiєю |
Додаток 8
до рішення міської ради
№
ПРОГНОЗ
міського бюджету на 2019 та 2020 роки
1. Загальна частина
Прогноз міського бюджету на наступні за плановим (2018 роком) два бюджетні періоди складено на виконання вимог ст.20 Бюджетного кодексу України.
Обсяг фінансового ресурсу на 2019 та 2020 роки (далі – Прогноз) розроблено з урахуванням вимог Бюджетного та Податкового кодексів України, проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки, прогнозу Державного бюджету України на 2019-2020 роки, Програми соціально-економічного розвитку міста Каховки на 2019-2020 роки та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 №404 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року»,
Прогноз включає індикативні прогнозні показники міського бюджету за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування та ґрунтується на принципі збалансованості, який планується досягти завдяки зростанню доходів бюджету та раціонального і економного використання наявних фінансових ресурсів шляхом підвищення результативності, ефективності бюджетних видатків.
Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики адміністративно-територіальної одиниці.
Основними завданнями бюджетної політики на середньострокову перспективу є:
планування реальних надходжень міського бюджету на основі прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку міста з урахуванням податкової бази і фактичного рівня відповідних надходжень.
активізація підприємницького потенціалу, зниження частки тіньової економіки для підвищення податкоспроможності.
підвищення результативності та ефективності бюджетних видатків;
посилення бюджетної дисципліни та контролю за витратами бюджету;
забезпечення фінансування інвестиційних проектів (програм), що мають термін реалізації більше одного року .
Принципами середньострокового бюджетного прогнозування, є збалансованість, обґрунтованість, ефективність та результативність.
Бюджетна політика на період до 2020 року спрямовуватиметься на підтримку економічного зростання, стимулювання переходу до інноваційно-інвестиційної моделі розвитку, проведення структурних реформ у бюджетній сфері та економіці, зокрема, в освіті, житлово-комунальному господарстві, а також на забезпечення гідних умов життєдіяльності для кожного громадянина.
Індикативними показниками соціально-економічного розвитку, які використовуються при складанні Прогнозу, є:
основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки , схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 року №411,
збереження протягом 2018-2019 років норм щодо зарахування 13,44% акцизного податку з пального до місцевих бюджетів;
зарахування до місцевих бюджетів 100 відсотків єдиного податку, що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи (сільгосптоваровиробники);
зокрема індекс споживчих цін, індекс цін виробників промислової продукції,
підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;
зміни в ціновій політиці щодо енергоносіїв .
Надходження до міського бюджету на 2019 рік прогнозуються в сумі 152994,6 тис. грн, що на 4,7 % більше, ніж очікується у 2018 році та на 2020 рік – 162425 тис. грн, що на 6,2 % більше, ніж очікується у 2019 році.
В основу формування прогнозу міського бюджету на 2018 та 2019 роки покладено наступні показники прогнозу соціально - економічного розвитку міста.
Основні прогнозні показники соціально – економічного розвитку міста на 2019 та 2020 роки
Найменування показника |
Од вим |
2019 рік |
2020 рік |
ВВП номінальний |
тис грн |
На рівні міста не прогнозується |
|
ВВП реальний, темп зростання |
%% |
На рівні міста не прогнозується |
|
Індекс споживчих цін: |
%% |
||
грудень до грудня попереднього року |
105,9 |
105 |
|
Прибуток підприємств |
тис грн |
26500,0 |
27800,0 |
в тому числі: комунальної форми власності |
тис грн |
- |
- |
Фонд оплати праці |
тис грн |
456000,0 |
550000,0 |
Рівень безробіття населення у віці 15-70 років |
%% |
0,9 |
0,9 |
Баланс товарів і послуг (платіжний баланс) |
тис. дол. США |
-13900,0 |
-13900,0 |
Експорт товарів і послуг: |
тис. дол. США |
21400,0 |
22500,0 |
відсотків до попереднього року |
%% |
104,9 |
105,1 |
Імпорт товарів і послуг: |
тис. дол. США |
35300,0 |
36400,0 |
відсотків до попереднього року |
%% |
102 |
103,1 |
Окремі показники прогнозу економічного та соціального розвитку міста, які покладені в основу формування прогнозу міського бюджету на 2019 та 2020 роки, а саме: покращення таких фінансових показників підприємств, збільшення фонду оплати праці — 450 000,0 тис.грн. у 2019 році, 550 000 тис. грн. у 2020 році, збільшення обсягу експорту продукції підприємствами міста з 21400,0 тис.дол. США у 2019 році до 22500,0 тис.грн. у 2020 році дають можливість сформувати на середньострокову перспективу показники міського бюджету.
2. Індикативні прогнозні показники
міського бюджету на 2019 -2020 роки
2.1. За основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування:
Індикативні прогнозні показники міського бюджету на 2019-2020 роки
(тис.грн)
Назва показника |
2019 рік |
2020 рік |
ДОХОДИ |
||
Власні та закріплені: |
152994,6 |
162425 |
у тому числі: |
||
Податок на доходи фізичних осіб |
95000 |
110000 |
Плата за землю |
16000 |
16500 |
Податок на прибуток підприємств і організацій, що належать до комунальної власності |
50,0 |
50,0 |
Єдиний податок |
19530 |
20000 |
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів |
11000 |
3800 |
Міжбюджетні трансферти |
162226,9 |
171710,0 |
ВИДАТКИ |
315221,5 |
334135,0 |
у тому числі: |
||
Державне управління |
25607,6 |
26119,7 |
Освіта |
111320,9 |
117990,8 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення |
135232,1 |
140453,0 |
Житлово – комунальне господарство |
11800,5 |
12290,5 |
Культура і мистецтво |
5387,0 |
5980,5 |
Фізична культура і спорт |
5123,3 |
5630,5 |
Будівництво та регіональний розвиток |
9130,6 |
10840,0 |
Транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство |
5000,0 |
7000,0 |
Інші програми та заходи, пов’язані з економічною діяльністю |
800,0 |
1500,0 |
Інша діяльність |
819,5 |
930,0 |
Резервний фонд |
800,0 |
800,0 |
Міжбюджетні трансферти |
4200,0 |
4600,0 |
ФІНАНСУВАННЯ |
- |
- |
КРЕДИТУВАННЯ |
- |
- |
Прогноз надходжень податку та збору на доходи фізичних осіб розраховано відповідно до базової ставки оподаткування доходів (18 відсотків), з урахуванням зростання надходжень в 2019 році на 5,6%, у 2020 році – на 15,8%.
Питома вага податку та збору на доходи фізичних осіб у 2019 та 2020 роках у загальному обсязі доходів загального фонду становитиме 65,0 та 71,1 відсотків відповідно.
Прогноз обсягу надходжень з податку на прибуток підприємств до бюджету у 2019-2020 роках розраховано відповідно до положень Податкового кодексу України.
При розрахунках надходжень єдиного податку в 2019-2020 роках враховано збільшення ставки податку у зв’язку із зростанням розміру мінімальної заробітної плати. Темпи росту прогнозуються на рівні 102,6 відсотків.
Прогнозні надходження акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в 2019-2020 роках розраховано на підставі очікуваних надходжень 2017 року, збереження протягом 2018-2019 років норм щодо зарахування 13,44% акцизного податку з пального до місцевих бюджетів;
Прогноз обсягу надходжень екологічного податку на 2018 та 2019 роки розраховано відповідно до наданих розрахунків Каховським відділеням Новокаховської ОДПІ з урахуванням ставок податку, визначених статтями 243, 245 та 246 Податкового кодексу України та виходячи з нормативів відрахувань податку до міського бюджету в розмірі 25,0 відсотків відповідно до Бюджетного кодексу України.
Прогноз надходжень коштів від відчуження майна, що знаходиться у комунальній власності, коштів від продажу землі визначено на основі розрахунків, наданих відділом економіки комунального майна та землі Каховської міської ради , по об’єктах комунальної власності та площах земельних ділянок, які планується продати у 2018 - 2020 роках.
Провідними напрямами у сфері зміцнення дохідної бази міського бюджету є:
- забезпечення вимог бюджетного законодавства у процесі виконання міського бюджету;
- створення додаткових робочих місць;
- додержання норм законодавства про оплату праці в частині дотримання підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності державних гарантій в оплаті праці;
- залучення до оподаткування підприємств, зареєстрованих за межами області, податком на доходи фізичних осіб за місцем здійснення виробничої діяльності;
- збільшення розміру виплати заробітної плати суб’єктами господарювання, які мають значні валові доходи, але виплачують її на рівні мінімальної заробітної плати;
Дохідна частина прогнозу міського бюджету на 2019 -2020 роки
розроблена на основі норм чинного та запропонованих змін до Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів та поліпшення умов ведення бізнесу.
При прогнозуванні дохідної частини місцевих бюджетів було враховано:
-
статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2016 рік, очікувані макропоказники Мінекономрозвитку на 2017 рік та прогнозні на 2018-2020роки за
І сценарієм, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017р. № 411; -
зміни податкового законодавства щодо індексації ставок, виражених у абсолютних значеннях;
-
фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2014 - 2016 років та 7 місяців 2017 року.
Розміри міжбюджетних трансфертів спрогнозовано з урахуванням підвищення фінансової спроможності міського бюджету та рівня забезпеченості повноважень міської ради.
3. Пріоритетні завдання, перелік заходів, які необхідно здійснити, та результати яких планується досягти в рамках Прогнозу:
Основною метою діяльності міської влади у сфері бюджетно-фінансової політики є формування достатніх фінансових ресурсів для реалізації першочергових антикризових заходів, підвищення ефективності використання бюджетних коштів і посилення бюджетної дисципліни, спрямування коштів на фінансування пріоритетних заходів соціально-економічного розвитку та створення умов для покращення діяльності суб'єктів господарювання територіальної громади міста.
3.1. Наповнення міського бюджету:
Пріоритетними напрямами розвитку бюджетоутворюючих галузей регіону та основні завдання щодо активізації підприємницької діяльності є наступні заходи:
- підвищення рівня конкурентоспроможності виробництв, технологічне оновлення, впровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій;
- розвиток галузей промислового комплексу, які зорієнтовані на кінцеве споживання;
- створення додаткових робочих місць;
- забезпечення конкурентоспроможності виробництва на внутрішньому і зовнішньому ринку;
- подальше усунення перешкод для розвитку підприємництва;
- поліпшення бізнес-клімату, створення сприятливих умов для стабільної та ефективної роботи суб’єктів підприємництва;
- додержання норм законодавства про оплату праці в частині дотримання підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності державних гарантій в оплаті праці;
- легалізація найманої праці і оподаткування прихованих доходів фізичних осіб;
- перегляд діючих договорів використання земельних ділянок несільськогосподарського призначення та збільшення розміру орендної плати
- забезпечення вимог бюджетного законодавства у процесі виконання міського бюджету.
Заходами та інструментами підвищення рівня транспарентності процесу оподаткування та рівня фіскальної й організаційної діяльності відповідних служб є:
- забезпечення дотримання принципів державної регуляторної політики, зокрема прозорості та врахування громадської думки, під час підготовки, прийняття і перегляду законодавства з оподаткування;
- забезпечення проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення через засоби масової інформації щодо соціального значення легалізації праці та заробітної плати, обов’язкового декларування доходів та сплати податків
Факторами впливу на збільшення/зменшення надходжень платежів до міського бюджету є наступні чинники:
- розмір середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника;
- розмір фонду оплати праці працівників (штатних та нештатних), зайнятих економічною діяльністю;
- розмір мінімальної заробітної плати;
- розмір збільшення ставок оподаткування, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів споживчих цін, індексів цін виробників промислової продукції.
Розвиток управління об’єктами комунальної власності є основною метою діяльності міської влади, яка спрямована на здійснення ефективного управління ресурсами територіальної громади міста, забезпечення прибуткової діяльності комунальних підприємств та збільшення надходжень до бюджету м. Каховки від використання об'єктів комунальної власності та відчуження майна.
Першочерговими заходами міської влади на середньострокову перспективу є наступні заходи:
- забезпечення виконання затверджених показників надходжень до бюджету м. Каховки від відчуження майна, що знаходиться в комунальній власності;
- забезпечення своєчасного фінансування виконаних комунальними підприємствами робіт і послуг за бюджетні кошти;
- підвищення прозорості використання коштів підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності шляхом відображення всіх доходів та обґрунтованості витрат у фінансових планах;
- посилення відповідальності керівників підприємств комунальної форми власності за виконання фінансових планів;
- підвищення прибутковості діяльності підприємств комунальної форми власності;
- здійснення контролю за виконанням договорів оренди комунального майна, землі та своєчасними надходженнями орендної плати.
Завдяки проведенню вищезазначених заходів, очікується отримати наступні результати:
- покращення фінансових показників господарської діяльності підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Каховки;
- скорочення обсягів заборгованості по ПДФО, податку на прибуток, платі за землю та орендній платі за користування майном комунальної власності;
- збільшення надходжень до бюджету м. Каховка від використання майна комунальної власності.
3.2 Використання бюджетних коштів в основних сферах діяльності:
Прогноз видатків міського бюджету на 2019 та 2020 роки розроблено на основі прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку, визначених проектом Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки, відповідних показників дохідної частини міського бюджету, проекту міського бюджету на 2018 рік, Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Каховки на 2018 рік та прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку міста на 2019-2020 роки .
Прогнозний розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019 року розраховано з урахуванням підвищення до 4173 гривень (12,1%), з 1 січня 2020 року – до 4425 гривень (6,0%), посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки відповідно до 1921 гривень (9,0%) та 2073 гривень (7,9 %).
Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносії розраховано з урахуванням прогнозного зростання тарифів на енергоносії та прогнозу індексу цін виробників на 2019 - 2020 роки рік із застосуванням коефіцієнту в середньому 1,1.
Державне управління
Забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування обраховано виходячи з потреби у фінансуванні поточної діяльності. Це витрати на оплату праці, нарахування на заробітну плату та витрати на господарське утримання. Обрахунок таких витрат проведено з урахуванням заходів щодо ефективного та раціонального використання коштів міського бюджету.
Освіта
Видатки на утримання галузі «Освіта» обраховано виходячи із необхідності у виконанні наступних заходів:
- збереженням діючої мережі освітніх закладів (8 дошкільних закладів міста, 7 загальноосвітніх шкіл, 4 позашкільних заклади, міжшкільний навчально – виробничий комбінат), розширенням мережі дитячих дошкільних закладів виходячи з демографічної ситуації (планується у 2019 році відкрити додаткову інклюзивну групу з кількістю 21 дитини);
- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;
- забезпечення літнім відпочинком до 70% учнів загальноосвітніх навчальних закладів;
- проведення поточних та капітальних ремонтів у навчальних закладах та установах освіти.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- підвищення рівня забезпечення дошкільною освітою 1,5 тис. дітей дошкільного віку;
- підвищення рівня забезпечення загальною середньою освітою 3,8 тис. дітей шкільного віку;
- підвищення якості харчування дітей в дитячих дошкільних закладах, учнів 1 – 4 класів, та учнів дітей – сиріт та дітей із малозабезпечених сімей;
- забезпечення надання якісних та відповідно до виявлених бажань батьків та учнів послуг у галузі позашкільної освіти;
- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами освіти енергоносії;
- підвищення якості освітніх послуг.
Соціальний захист та соціальне забезпечення
Пріоритетними завданнями у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є збільшення видатків загального фонду міського бюджету на фінансування міських програм, пов’язаних із підтримкою соціально вразливих верств населення.
У зв’язку із збільшенням обсягу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електричної енергії, природного газу, послуг тепло - водопостачання і водовідведення, квартирної плати, у прогнозних видатках на 2019-2020 роки також передбачено збільшення відповідних видатків соціального захисту та соціального забезпечення. Передбачено також видатки із забезпечення пільгового перевезення громадян на міських маршрутах.
Збільшення обсягу видатків передбачено з утримання центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді, центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів, територіального центру, міської програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів. По територіальному центру обраховано додатково видатки, які планується здійснювати за рахунок спеціального фонду (власних надходжень – платних соціальних послуг).
До обслуговування у територіальному центрі планується залучити 2,9 тис. одиноких непрацездатних громадян, що на 5,8 відсотків більше від показників 2018 року. До складу центру ввійшло чотири відділення, а саме відділення соціально – побутової адаптації, відділення соціальної допомоги вдома, відділення соціально – медичних послуг, відділення з організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.
Центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів планується надавати послуги 28 вихованцям з різними вадами захворювання.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- підвищення питомої ваги коштів на соціальну підтримку, що надаються мало захищеним верствам населення;
- збільшення кількості соціальних послуг, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
- підвищення ефективності використання бюджетних коштів соціального спрямування;
- можливість надання додаткових соціальних гарантій ветеранам та інвалідам;
- забезпечувати підтримку чотирьом громадським організаціям ветеранам та інвалідам.
Включено також до прогнозних видатків видатки з надання пільг сім’ям військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на житлово – комунальні послуги, надання адресної грошової допомоги вдовам або одному із батьків військовослужбовців, загиблих під час проведення антитерористичної операції, надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які прибувають з Донецької, Луганської областей та АР Крим, та інші видатки.
Житлово – комунальне господарство
Фінансування житлово – комунального господарства передбачається також за рахунок загального і спеціального фонду бюджету (бюджету розвитку).
У 2019-2020 роках передбачається фінансування таких програм:
- проведення капітального ремонту житлового фонду міської ради та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на умовах співфінансування ;
- збільшення кількості об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;
- утримання об’єктів благоустрою: освітлення доріг, прибудинкових територій, скверів та інших місць з використанням енергозберігаючих світильників; збереження зелених насаджень міста, їх утримання в задовільному та упорядкованому стані, створення та формування високо декоративних і ефективних в екологічному відношенні насаджень; охорона та благоустрій парків, обслуговування пам’ятних знаків, благоустрій кладовищ.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- надання населенню житлово – комунальних послуг належної якості та підвищення рівня безпеки систем життєзабезпечення населених пунктів;
- створення конкурентного середовища у житлово – комунальній сфері.
Культура і мистецтво
Видатки на утримання галузі «Культура і мистецтво» обраховано за рахунок як загального так і спеціального фондів міського бюджету.
Передбачається здійснити такі заходи:
- оптимізація співвідношень між обсягами фінансування за рахунок загального фонду бюджету та спеціального фонду (власних надходжень) закладів культури;
- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;
- збереження та поповнення бібліотечних фондів.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- підвищення рівня якості надання послуг з культурного виховання дітей та населення міста;
- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами культури енергоносії;
- розширення переліку надання платних послуг, що надаються закладами культури.
Фізична культура та спорт
Видатки на утримання закладів з фізичної культури та спорту обраховано виходячи із необхідності у виконанні наступних заходів:
- з оптимізації співвідношень між обсягами фінансування за рахунок загального фонду бюджету та спеціального фонду (власних надходжень) дитячо – юнацької спортивної школи;
- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;
- проведення спортивних змагань.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- підвищення рівня якості надання послуг з фізичного виховання дітей та населення міста;
- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами фізичної культури та спорту енергоносії;
- розширення переліку надання платних послуг, що надаються закладами фізичної культури.
Будівництво та регіональний розвиток
Пріоритетними завданнями є забезпечення у фінансуванні бюджетних програм з реконструкції об’єктів житлового фонду міської ради та житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, реконструкції систем тепло-, водопостачання та водовідведення об’єктів комунальної та соціально – культурної сфери, придбання житла для дітей - сиріт, осіб х їх числа.
Транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство
У 2019 -2020 роках передбачається проводити такі заходи:
- поліпшення наявних об’єктів транспортної інфраструктури;
- проведення робіт з капітального і поточного ремонту вулиць і доріг комунальної власності.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- забезпечення транспортного обслуговування мешканців міста згідно із соціальними нормативами;
- збереження існуючої мережі автомобільних доріг міського значення;
Інші послуги та заходи, пов’язані з економічною діяльністю
До видатків з надання послуг, пов’язаних з економічною діяльністю увійшли видатки на фінансування міської програми підтримки малого і середнього підприємництва.
Результатом реалізації таких програм є підтримка на місцевому рівні державної політики підтримки підприємництва, політики зайнятості населення та інвестиційно – інноваційної стратегії міської влади.
Інша діяльність
Як і в 2018 році на 2019-2020 роки планується фінансування міських програм з підтримки діяльності органів самоорганізації населення, висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації, підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Щит», програма «Призовна дільниця».
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- застосування впливових заходів до порушників Правил благоустрою міста;
- проведення масових заходів по санітарній очистці та озелененню міста;
- підвищення ефективності системи місцевого самоврядування, постійну оптимізацію процесів взаємодії засобів масової інформації та органів міської влади;
- забезпечення фінансування заходів з проведення призову громадян на строкову військову службу;
- покращення стану правопорядку в місті та удосконалення системи профілактики правопорушень.
Пріоритетними завданнями діяльності у сфері охорони навколишнього середовища є забезпечення безпеки життєдіяльності населення, запобіганню виникнення природних і техногенних катастроф.
У 2019-2020 роках передбачається продовження реалізації наступних заходів:
- мінімізація шкідливого впливу на довкілля небезпечних відходів та хімічних речовин (реконструкція міського полігону ТПВ);
- реконструкція очисних споруд;
- озеленення міста.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- суттєве збільшення обсягу збору ТПВ;
- підвищення рівня озеленення міста.
4. Виконання інвестиційних програм (проектів)
Прогнозні показники міського бюджету за бюджетними програмами, які забезпечуватимуть виконання інвестиційних програм (проектів)
(тис.грн)
Код та назва бюджетної програми |
Назва інвестиційної програми (проекту) |
Строк реалізації інвестиційної програми (проекту) |
Найменування обєкта |
Ступінь готовності,% |
Обсяг коштів бюджету |
|
2019 рік |
2020 рік |
|||||
7300 «Будівництво та регіональний розвиток» |
Реконструкція очисних споруд |
2020 |
Коригування проекту з реконструкції очисних споруд |
- |
500,0 |
500,0 |
Пріоритетним напрямком є спрямування коштів на продовження будівництва та реконструкції раніше розпочатих об’єктів комунального господарства та їх завершення в межах коштів, виділених із державного бюджету для цих цілей та наявного фінансового ресурсу міського бюджету на їх співфінансування.
5. Міжбюджетні відносини
Прогнозні показники міжбюджетних трансфертів на 2018-2019 роки
Назва показника |
2019 рік |
2020 рік |
Базова дотація |
- |
- |
Кошти, що передаються до бюджету вищого рівня |
- |
- |
Освітня субвенція |
41693,3 |
46321,9 |
Соціальні субвенції |
120533,6 |
125388,1 |
Ключовим напрямом бюджетної політики на 2019- 2020 роки у сфері взаємовідносин державного бюджету з міським бюджетом як і в 2018 році є збалансування загальнодержавних інтересів і інтересів громади, спрямованих на раціональне використання економічного потенціалу регіону з максимально можливим економічним ефектом при мінімальних затратах.
Відповідно до 97 Бюджетного кодексу України до міжбюджетних трансфертів враховано:
- освітню субвенцію;
- соціальні субвенції (субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу, надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло,- водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.
Конкретні показники обсягу видатків на 2019-2020 роки будуть уточнюватись залежно від реальних можливостей бюджету на відповідні роки.