ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1
Про міський бюджет
міста Каховка на 2020 рік
Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Визначити на 2020 рік:
доходи міського бюджету у сумі 258561232 гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 250119232 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету – 8442000 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;
видатки міського бюджету у сумі 258561232 гривень, у тому числі видатки загального фонду міського бюджету – 244668287 гривень та видатки спеціального фонду міського бюджету - 13892945 гривень;
профіцит за загальним фондом міського бюджету у сумі 5450945 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
дефіцит за спеціальним фондом міського бюджету у сумі 5450945 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету у розмірі 1000000 гривень, що становить 0,41 відсотка видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом;
резервний фонд міського бюджету у розмірі 500000 гривень, що становить 0,20 відсотка видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом.
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.
3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.
4. Дозволити міському голові своїми розпорядженнями у період між пленарними засіданнями Каховської міської ради за поданням фінансового управління Каховської міської ради вносити зміни до бюджету міста Каховки на 2020 рік у частині міжбюджетних трансфертів з державного та інших бюджетів з подальшим затвердженням Каховською міською радою.
5. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.
6. Затвердити розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 37792139 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.
7. Визначити обсяг коштів для цілей громадського бюджету м. Каховки у розмірі 1500000 гривень.
8. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2020 рік:
1) до доходів загального фонду міського бюджету належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 97,101 Бюджетного кодексу України;
2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені частиною першою статті 72 Бюджетного кодексу України.
9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2020 рік:
1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 691,71 Бюджетного кодексу України;
2) у частині фінансування є надходження, визначені статтями 71 та 72 Бюджетного кодексу України.
10. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками міського бюджету видатки загального фонду на:
- оплату праці працівників бюджетних установ;
-
нарахування на заробітну плату;
-
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
-
забезпечення продуктами харчування;
-
оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
- поточні трансферти населенню;
- поточні трансферти місцевим бюджетам;
-
оплату послуг з охорони комунальних закладів культури;
11. Надати право виконавчому комітету міської ради (фінансовому управлінню міської ради) отримувати в органах Державної казначейської служби України позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у Порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України.
12. Головним розпорядникам коштів міського бюджету на виконання норм Бюджетного кодексу України: 1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням; 2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі; 3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме: - здійснити публічне представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року; - оприлюднити паспорти бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів; - забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами та планами використання бюджетних коштів, ураховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами державної казначейської служби України; - забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання; 13. Дозволити фінансовому управлінню міської ради в процесі виконання міського бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів міського бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням міської ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення. 14. Установити, що господарські організації, які належать до комунальної власності м. Каховки сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу) в розмірі 5 %. 15. Установити перелік органів, та управлінь за якими закріплено контроль за справлянням (стягненням) платежів до міського бюджету згідно з додатком 7 до цього рішення. 16. Схвалити прогноз міського бюджету на 2021 та 2022 роки (додаток 8). 17. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2020 року. . 18. Додатки 1- 8 до цього рішення є його невід’ємною частиною. 19. Відділу організаційно – кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю виконавчого комітету забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України. 20. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та оподаткування (Мовчан А.Ю). |
Міський голова А.А.Дяченко |
Додаток 1 до рішення міської ради № |
|||||
Доходи міського бюджету на 2020 рік | |||||
21202100000 | |||||
(код бюджету) | |||||
грн. | |||||
Код | Найменування згідно з класифікацією доходів бюджету |
Всього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
Всього | в т.ч. бюджет розвитку | ||||
10000000 | Податкові надходження | 184 697 200 | 184 517 200 | 180 000 | |
11000000 | Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості | 124 250 000 | 124 250 000 | ||
11010000 | Податок та збiр на доходи фiзичних осiб | 124 000 000 | 124 000 000 | ||
11020000 | Податок на прибуток підприємств, в т.ч.: | 250 000 | 250 000 | ||
11020200 | Податок на прибуток пiдприємств та фiнансових установ комунальної власностi | 250 000 | 250 000 | ||
13000000 | Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів | 80 000 | 80 000 | ||
13030000 | Рентна плата за користування надрами | 80 000 | 80 000 | ||
13030100 | Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення | 80 000 | 80 000 | ||
14000000 | Внутрішні податки на товари та послуги | 10 600 000 | 10 600 000 | ||
14020000 | Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) | 1 200 000 | 1 200 000 | ||
14021900 | Пальне | 1 200 000 | 1 200 000 | ||
14030000 | Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) | 4 900 000 | 4 900 000 | ||
14031900 | Пальне | 4 900 000 | 4 900 000 | ||
14040000 | Акцизний податок з реалiзацiї суб’єктами господарювання роздрiбної торгiвлi пiдакцизних товарiв | 4 500 000 | 4 500 000 | ||
18000000 | Місцеві податки | 49 587 200 | 49 587 200 | ||
18010000 | Податок на майно | 21 252 200 | 21 252 200 | ||
18010200 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 50 000 | 50 000 | ||
18010400 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 6 832 200 | 6 832 200 | ||
18010500 | Земельний податок з юридичних осiб | 3 500 000 | 3 500 000 | ||
18010600 | Орендна плата з юридичних осiб | 7 200 000 | 7 200 000 | ||
18010700 | Земельний податок з фiзичних осiб | 450 000 | 450 000 | ||
18010900 | Орендна плата з фiзичних осiб | 2 850 000 | 2 850 000 | ||
18011000 | Транспортний податок з фiзичних осiб | 50 000 | 50 000 | ||
18011100 | Транспортний податок з юридичних осiб | 320 000 | 320 000 | ||
18030000 | Туристичний збiр | 35 000 | 35 000 | ||
18050000 | Єдиний податок | 28 300 000 | 28 300 000 | ||
19000000 | Іншi податки та збори | 180 000 | 180 000 | ||
19010000 | Екологiчний податок | 180 000 | 180 000 | ||
20000000 | Неподаткові надходження | 9 567 500 | 3 905 500 | 5 662 000 | |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 58 500 | 58 500 | ||
21010000 | Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унiтарних пiдприємств та їх об’єднань, що вилучається до вiдповiдного бюджету, та дивiденди (дохiд), нарахованi на акцiї (частки ) господарських товариств, у статутних капiталах яких є державна або комунальна власнiсть | 12 500 | 12 500 | ||
21010300 | Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унiтарних пiдприємств та їх об’єднань, що вилучається до вiдповiдного мiсцевого бюджету | 12 500 | 12 500 | ||
21080000 | Іншi надходження | 46 000 | 46 000 | ||
21081100 | Адмiнiстративнi штрафи та iншi санкцiї | 16 000 | 16 000 | ||
21081500 | Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів | 30 000 | 30 000 | ||
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 3 412 000 | 3 412 000 | ||
22010000 | Плата за надання адмiнiстративних послуг | 2 630 000 | 2 630 000 | ||
22010300 | Адмiнiстративний збiр за проведення державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань | 130 000 | 130 000 | ||
22012500 | Плата за надання iнших адмiнiстративних послуг | 1 900 000 | 1 900 000 | ||
22012600 | Адмiнiстративний збiр за державну реєстрацiю речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень | 600 000 | 600 000 | ||
22012900 | Плата за скорочення термiнiв надання послуг у сферi державної реєстрацiї речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень i державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань, а також плата за надання iнших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацiєю | 0 | |||
22080000 | Надходження вiд орендної плати за користування цiлiсним майновим комплексом та iншим державним майном | 412 000 | 412 000 | ||
22090000 | Державне мито | 370 000 | 370 000 | ||
24000000 | Інші неподаткові надходження | 436 000 | 435 000 | 1 000 | |
24060000 | Інші надходження | 436 000 | 435 000 | 1 000 | |
24060300 | Інші надходження | 400 000 | 400 000 | ||
24061600 | Іншi надходження до фондiв охорони навколишнього природного середовища | 0 | |||
24062100 | Грошовi стягнення за шкоду, заподiяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслiдок господарської та iншої дiяльностi | 1 000 | 1 000 | ||
24062200 | Кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування та не передані у власність, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару грунту) без спеціального дозволу; відшкодування збитків за погіршення якості грунтового покриву тощо та за неодержання доходів у зв'язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок | 35 000 | 35 000 | ||
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 5 661 000 | 5 661 000 | ||
25010000 | Надходження вiд плати за послуги, що надаються бюджетними установами згiдно iз законодавством | 5 549 000 | 5 549 000 | ||
25020000 | Іншi джерела власних надходжень бюджетних установ | 112 000 | 112 000 | ||
30000000 | Доходи від операцій з капіталом | 2 600 000 | 0 | 2 600 000 | 2 600 000 |
31000000 | Надходження від продажу основного капіталу | 0 | 0 | 0 | 0 |
31030000 | Кошти вiд вiдчуження майна, що належить Автономнiй Республiцi Крим та майна, що перебуває в комунальнiй власностi | 0 | |||
31000000 | Надходження від продажу основного капіталу | 500 000 | 500 000 | 500 000 | |
31030000 | Кошти від відчуження майна, що належить Авономній республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності | 500 000 | 500 000 | 500 000 | |
33000000 | Кошти від продажу землі і нематеріальних активів | 2 100 000 | 2 100 000 | 2 100 000 | |
33010000 | Кошти вiд продажу землi | 2 100 000 | 2 100 000 | 2 100 000 | |
33010100 | Кошти вiд продажу земельних дiлянок несiльськогосподарського призначення, що перебувають у державнiй або комунальнiй власностi, та земельних дiлянок, якi знаходяться на територiї Автономної Республiки Крим | 2 100 000 | 2 100 000 | 2 100 000 | |
Усього доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) | 196 864 700 | 188 422 700 | 8 442 000 | 2 600 000 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 61 696 532 | 61 696 532 | ||
41000000 | Від органів державного управління | 61 696 532 | 61 696 532 | ||
41030000 | Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам | 59 699 900 | 59 699 900 | ||
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 52 438 000 | 52 438 000 | ||
41034200 | Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 7 261 900 | 7 261 900 | ||
41050000 | Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам | 1 996 632 | 1 996 632 | ||
41051000 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції | 1 333 632 | 1 333 632 | ||
41051200 | Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 603 500 | 603 500 | ||
41053900 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 59 500 | 59 500 | ||
Разом доходів | 258 561 232 | 250 119 232 | 8 442 000 | 2 600 000 | |
Секретар ради В.В.Мироненко |
Додаток 2 до рішення міської ради № |
|||||
Фінансування міського бюджету на 2020 рік | |||||
грн. | |||||
21202100000 | |||||
(код бюджету) | |||||
Код | Найменування згідно з класифікацією фінансування бюджету |
Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
Усього | в т.ч. бюджет розвитку | ||||
Фінансування за типом кредитора | |||||
200000 | Внутрішнє фінансування | -5 450 945 | 5 450 945 | 5 450 945 | |
208000 | Фінасування за рахунок зміни залишків бюджетних коштів | -5 450 945 | 5 450 945 | 5 450 945 | |
208400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | -5 450 945 | 5 450 945 | 5 450 945 | |
х | Загальне фінансування | -5 450 945 | 5 450 945 | 5 450 945 | |
Фінансування за типом боргового зобов׳язання | |||||
600000 | Фінансування за активними операціями | -5 450 945 | 5 450 945 | 5 450 945 | |
602000 | Зміни обсягів бюджетних коштів | -5 450 945 | 5 450 945 | 5 450 945 | |
602400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | -5 450 945 | 5 450 945 | 5 450 945 | |
х | Загальне фінансування | -5 450 945 | 5 450 945 | 5 450 945 | |
Секретар ради В.В.Мироненко |
Додаток 3 до рішення міської ради № |
||||||||||||||||
РОЗПОДІЛ видатків міського бюджету на 2020 рік |
||||||||||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | ||||||||||
Всього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | Всього | у тому числі бюджет розвитку | видатки споживання | з них | видатки розвитку | ||||||||
оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | |||||||||||||
0200000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | 36 972 800 | 36 972 800 | 18 515 108 | 1 164 185 | 0 | 7 876 045 | 7 635 445 | 59 600 | 0 | 12 365 | 7 816 445 | 44 848 845 | |||
0210000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | 36 972 800 | 36 972 800 | 18 515 108 | 1 164 185 | 0 | 7 876 045 | 7 635 445 | 59 600 | 0 | 12 365 | 7 816 445 | 44 848 845 | |||
0210150 | 0150 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | 18 498 462 | 18 498 462 | 16 409 028 | 1 069 897 | 31 000 | 31 000 | 18 529 462 | ||||||
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | 2 043 572 | 2 043 572 | 1 225 813 | 68 583 | 0 | 10 000 | 0 | 10 000 | 0 | 0 | 0 | 2 053 572 | |
Архівний відділ Каховської міської ради | 1 339 372 | 1 339 372 | 1 225 813 | 68 583 | 10 000 | 10 000 | 1 349 372 | |||||||||
Програма фінансування заходів з державної реєстрації права комунальної власності на об׳єкти нерухомості та земельні ділянки у 2019 -2020 р.р | 355 000 | 355 000 | 355 000 | |||||||||||||
Програма підтримки діяльності органів сомоорганізації населення на 2020 рік | 139 200 | 139 200 | 139 200 | |||||||||||||
Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації на 2020 рік | 210 000 | 210 000 | 210 000 | |||||||||||||
0213112 | 3112 | 1040 | Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту | 123 500 | 123 500 | 123 500 | ||||||||||
0213121 | 3121 | 1040 | Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | 921 994 | 921 994 | 880 267 | 25 705 | 18 600 | 18 600 | 12 365 | 940 594 | |||||
0213242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 55 272 | 55 272 | 55 272 | ||||||||||
0216020 | 6020 | 0620 | Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги | 180 000 | 180 000 | 180 000 | ||||||||||
0216030 | 6030 | 0620 | Організація благоустрою населених пунктів | 15 000 000 | 15 000 000 | 15 000 000 | ||||||||||
0217330 | 7330 | 0443 | Будівництво інших об'єктів комунальної власності | 4 437 025 | 4 437 025 | 4 437 025 | 4 437 025 | |||||||||
0217350 | 7350 | 0443 | Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації) | 606 420 | 606 420 | 606 420 | 606 420 | |||||||||
0217461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | 2 512 000 | 2 512 000 | 2 512 000 | 2 512 000 | |||||||||
0217610 | 7610 | 0411 | Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва | 100 000 | 100 000 | 100 000 | ||||||||||
0217650 | 7650 | 0490 | Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї | 80 000 | 80 000 | 80 000 | 80 000 | |||||||||
0218230 | 8230 | 0380 | Інші заходи громадського порядку та безпеки | 50 000 | 50 000 | 50 000 | ||||||||||
0218340 | 8340 | 0540 | Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів | 181 000 | 181 000 | 181 000 | ||||||||||
0600000 | Управління освіти Каховської міської ради | 152 059 601 | 152 059 601 | 125 412 801 | 16 973 403 | 4 803 033 | 407 500 | 4 395 533 | 131 844 | 7 720 | 407 500 | 156 862 634 | ||||
0610000 | Управління освіти Каховської міської ради | 152 059 601 | 152 059 601 | 125 412 801 | 16 973 403 | 0 | 4 803 033 | 407 500 | 4 395 533 | 131 844 | 7 720 | 407 500 | 156 862 634 | |||
0610160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 1 722 089 | 1 722 089 | 1 633 190 | 48 799 | 1 722 089 | ||||||||
0611010 | 1010 | 0910 | Надання дошкільної освіти | 49 148 760 | 49 148 760 | 38 755 006 | 6 207 078 | 2 973 771 | 97 500 | 2 876 271 | 20 465 | 597 | 97 500 | 52 122 531 | ||
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | 80 802 743 | 80 802 743 | 68 198 585 | 8 882 742 | 1 501 402 | 210 000 | 1 291 402 | 96 563 | 5 901 | 210 000 | 82 304 145 | ||
0611090 | 1090 | 0960 | Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 5 562 353 | 5 562 353 | 4 598 169 | 902 140 | 47 860 | 47 860 | 14 816 | 1 222 | 5 610 213 | ||||
0611150 | 1150 | 0990 | Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів | 1 321 850 | 1 321 850 | 1 261 850 | 50 760 | 1 321 850 | ||||||||
0611161 | 1161 | 0990 | Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти - разом, у тому числі: | 5 795 530 | 5 795 530 | 5 521 676 | 179 480 | 0 | 154 000 | 0 | 154 000 | 0 | 0 | 0 | 5 949 530 | |
Централізоване ведення бухгалтерського обліку | 1 987 133 | 1 987 133 | 1 881 213 | 70 120 | 1 987 133 | |||||||||||
Планово - економічний відділ | 645 045 | 645 045 | 614 215 | 21 230 | 645 045 | |||||||||||
Здійснення централізованого господарського обслуговування | 1 088 603 | 1 088 603 | 1 042 290 | 16 112 | 1 088 603 | |||||||||||
Утримання МНВК | 2 074 749 | 2 074 749 | 1 983 958 | 72 018 | 154 000 | 154 000 | 2 228 749 | |||||||||
0611162 | 1162 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти - разом, у тому числі: | 328 500 | 328 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 328 500 | |
Комплексна програма пошуку, навчання і виховання обдарованих дітей та учнівської молоді «Обдарована дитина» на 2016-2020 роки | 108 500 | 108 500 | 108 500 | |||||||||||||
Програма стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2020 рік | 20 000 | 20 000 | 20 000 | |||||||||||||
Програма з оздоровлення педагогічних працівників закладів освіти на 2020 рік | 200 000 | 200 000 | 200 000 | |||||||||||||
0611170 | 1170 | Забезпечення діяльності інклюзивно - ресурсних центрів | 2 144 839 | 2 144 839 | 1 828 602 | 295 430 | 2 144 839 | |||||||||
0613140 | 3140 | 1040 | Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) | 835 240 | 835 240 | 835 240 | ||||||||||
0613242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 18 100 | 18 100 | 18 100 | ||||||||||
0615031 | 5031 | 0810 | Утримання та навчально – тренувальна робота комунальних дитячо – юнацьких спортивних шкіл | 4 379 597 | 4 379 597 | 3 615 723 | 406 974 | 126 000 | 100 000 | 26 000 | 100 000 | 4 505 597 | ||||
0800000 | Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради | 21 702 375 | 21 702 375 | 15 501 425 | 335 320 | 0 | 290 000 | 0 | 290 000 | 229 619 | 3 971 | 0 | 21 992 375 | |||
0810000 | Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради | 21 702 375 | 21 702 375 | 15 501 425 | 335 320 | 0 | 290 000 | 0 | 290 000 | 229 619 | 3 971 | 0 | 21 992 375 | |||
0810160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 9 386 871 | 9 386 871 | 8 999 390 | 193 913 | 9 386 871 | ||||||||
0813031 | 3031 | 1030 | Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 212 000 | 212 000 | 212 000 | ||||||||||
0813032 | 3032 | 1070 | Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку | 130 000 | 130 000 | 130 000 | ||||||||||
0813033 | 3033 | 1070 | Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян | 2 100 000 | 2 100 000 | 2 100 000 | ||||||||||
0813050 | 3050 | 1070 | Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи | 42 000 | 42 000 | 42 000 | ||||||||||
0813090 | 3090 | 1030 | Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни | 17 500 | 17 500 | 17 500 | ||||||||||
0813104 | 3104 | 1020 | Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю | 5 059 542 | 5 059 542 | 4 920 987 | 55 093 | 290 000 | 290 000 | 229 619 | 3 971 | 5 349 542 | ||||
0813105 | 3105 | 1010 | Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю | 1 828 462 | 1 828 462 | 1 581 048 | 86 314 | 1 828 462 | ||||||||
0813140 | 3140 | 1040 | Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) | 600 000 | 600 000 | 600 000 | ||||||||||
0813160 | 3160 | 1010 | Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | 35 000 | 35 000 | 35 000 | ||||||||||
0813180 | 3180 | 1060 | Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг | 20 000 | 20 000 | 20 000 | ||||||||||
0813191 | 3191 | 1030 | Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці | 140 000 | 140 000 | 140 000 | ||||||||||
0813192 | 3192 | 1030 | Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість | 200 000 | 200 000 | 200 000 | ||||||||||
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 1 931 000 | 1 931 000 | 1 931 000 | ||||||||||
1000000 | Відділ культури Каховської міської ради | 15 011 384 | 15 011 384 | 11 748 901 | 1 842 678 | 0 | 915 867 | 0 | 833 590 | 267 660 | 213 199 | 82 277 | 15 927 251 | |||
1010000 | Відділ культури Каховської міської ради | 15 011 384 | 15 011 384 | 11 748 901 | 1 842 678 | 0 | 915 867 | 0 | 833 590 | 267 660 | 213 199 | 82 277 | 15 927 251 | |||
1010160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 493 181 | 493 181 | 441 176 | 15 065 | 493 181 | ||||||||
1011100 | 1100 | 0960 | Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими) | 7 300 308 | 7 300 308 | 6 547 882 | 699 026 | 381 048 | 381 048 | 267 660 | 23 912 | 7 681 356 | ||||
1014030 | 4030 | 0824 | Забезпечення діяльності бібліотек | 573 163 | 573 163 | 437 610 | 91 250 | 573 163 | ||||||||
1014060 | 4060 | 0828 | Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів | 4 766 392 | 4 766 392 | 3 688 519 | 995 670 | 534 819 | 452 542 | 189 287 | 82 277 | 5 301 211 | ||||
1014081 | 4081 | 0829 | Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва | 780 640 | 780 640 | 633 714 | 41 167 | 780 640 | ||||||||
1014082 | 4082 | 0829 | Інші заходи в галузі культури і мистецтва | 1 097 700 | 1 097 700 | 0 | 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 097 700 | |
Заходи щодо реалізації програми розвитку культури і духовності | 1 090 000 | 1 090 000 | 1 090 000 | |||||||||||||
Охорона будівлі кінотеатру ім. Блюхера | 7 700 | 7 700 | 500 | 7 700 | ||||||||||||
1100000 | Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради | 3 951 184 | 3 951 184 | 2 326 061 | 206 690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 951 184 | |||
1110000 | Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради | 3 951 184 | 3 951 184 | 2 326 061 | 206 690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 951 184 | |||
1110160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 788 234 | 788 234 | 725 465 | 24 969 | 788 234 | ||||||||
1113131 | 3131 | 1040 | Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" | 349 000 | 349 000 | 349 000 | ||||||||||
1113133 | 3133 | 1040 | Інші заходи та заклади молодіжної політики | 133 490 | 133 490 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 133 490 | |
Програма "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" на 2020 рік | 63 490 | 63 490 | 63 490 | |||||||||||||
Програма розвитку Українського козацтва на 2017- 2021 роки | 70 000 | 70 000 | 70 000 | |||||||||||||
1115011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально – тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | 130 000 | 130 000 | 130 000 | ||||||||||
1115012 | 5012 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту | 100 000 | 100 000 | 100 000 | ||||||||||
1115022 | 5022 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань та заходів зі спорту осіб з інвалідністю | 7 000 | 7 000 | 7 000 | ||||||||||
1115041 | 5041 | 0810 | Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд | 1 619 544 | 1 619 544 | 1 314 847 | 177 284 | 1 619 544 | ||||||||
1115062 | 5062 | 0810 | Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні | 506 000 | 506 000 | 506 000 | ||||||||||
1115063 | 5063 | 0810 | Забезпечення діяльності централізованої бухгалтерії | 317 916 | 317 916 | 285 749 | 4 437 | 317 916 | ||||||||
3700000 | Фінансове управління Каховської міської ради | 14 970 943 | 14 470 943 | 2 946 553 | 50 347 | 0 | 8 000 | 8 000 | 0 | 0 | 0 | 8 000 | 14 978 943 | |||
3710000 | Фінансове управління Каховської міської ради | 14 970 943 | 14 470 943 | 2 946 553 | 50 347 | 0 | 8 000 | 8 000 | 0 | 0 | 0 | 8 000 | 14 978 943 | |||
3710160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах | 3 070 243 | 3 070 243 | 2 946 553 | 50 347 | 8 000 | 8 000 | 8 000 | 3 078 243 | |||||
3718700 | 8700 | 0133 | Резервний фонд | 500 000 | 500 000 | |||||||||||
3719410 | 9410 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції | 7 261 900 | 7 261 900 | 7 261 900 | ||||||||||
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 4 138 800 | 4 138 800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 138 800 | |
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для амбулаторного лікування дітей з інвалідністю) | 155 000 | 155 000 | 155 000 | |||||||||||||
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для придбання лікарських засобів для імуносупресивної терапії для хворих з трансплантованими органами) | 300 000 | 300 000 | 300 000 | |||||||||||||
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для окремих груп населення та за певними категоріями захворювань) | 173 800 | 173 800 | 173 800 | |||||||||||||
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для РЦПМСД на оплату комунальних послуг та енергоносіїв) | 650 000 | 650 000 | 650 000 | |||||||||||||
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для РЦПМСД на оплату поточних видатків з утримання установи) | 200 000 | 200 000 | 200 000 | |||||||||||||
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для КНП "Каховської центральної районної лікарні на оплату комунальних послуг та енергоносіїв) | 2 660 000 | 2 660 000 | 2 660 000 | |||||||||||||
х | х | х | Всього видатків | 244 668 287 | 244 168 287 | 176 450 849 | 20 572 623 | 0 | 13 892 945 | 8 050 945 | 5 578 723 | 629 123 | 237 255 | 8 314 222 | 258 561 232 | |
Секретар ради В.В.Мироненко |
Додаток 4 до рішення міської ради № |
||||||||||||||
Міжбюджетні трансферти на 2020 рік | ||||||||||||||
21202000000 | ||||||||||||||
(код бюджету) | ||||||||||||||
Код бюджету | Найменування бюджету - одержувача/надавача міжбюджетного трансферту | Трансферти з інших місцевих бюджетів | Трансферти іншим бюджетам | |||||||||||
субвенції | усього | субвенції | усього | |||||||||||
загального фонду на: | загального фонду на | |||||||||||||
найменування трансферту | найменування трансферту | |||||||||||||
надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у закладах загальної середньої освіти | надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у закладах дошкільної освіти | на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції | проведення видатків на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також на надання пільгового медичного обслуговування особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи | на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції | для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для амбулаторного лікування дітей з інвалідністю | для придбання лікарських засобів для імуносупресивної терапії для хворих з трансплантованими органами | для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для окремих груп населення та за певними категоріями захворювань | на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для КНП "Каховського РЦПМСД" | на оплату поточних видатків з утримання КНП "Каховського РЦПМСД | на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для КНП "Каховської центральної районної лікарні" | ||||
код Класифікації доходів бюджету | код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | |||||||||||||
41051200 | 41051200 | 41051000 | 41053900 | 9410 | 9770 | 9770 | 9770 | 9770 | 9770 | 9770 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
21100000000 | Обласний бюджет | 311000 | 292500 | 1333632 | 59500 | 1996632 | 0 | |||||||
21312200000 | Районний бюджет Каховського району | 7261900 | 155 000 | 300 000 | 173 800 | 650000 | 200000 | 2660000 | 11 400 700 | |||||
Усього | 311000 | 292500 | 1333632 | 59500 | 1996632 | 7261900 | 155000 | 300000 | 173800 | 650000 | 200000 | 2660000 | 11400700 | |
Секретар ради | В.В.Мироненко |
Додаток 5 до рішення міської ради № |
|||||||||
Розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації обєктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами у 2020 році | |||||||||
21202000000 | |||||||||
(код бюджету) | |||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету | Найменування об'єкта будівництва/вид будівельних робіт, у тому числі проектні роботи | Загальна тривалість будівництва (рік початку і завершення) | Загальна вартість будівництва, гривень | Рівень виконання робіт на початок бюджетного періоду,% | Обсяг видатків бюджету розвитку, які спрямовуються на будівництво обєкта у бюджетному періоді, гривень | Рівень готовності об'єкта на кінець бюджетного періоду, % |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
0200000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | ||||||||
0210000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | ||||||||
0217330 | 7330 | 0443 | Будівництво інших об'єктів комунальної власності | Коригування проекто- кошторисної документації "Реконструкція площі біля МПК "Меліоратор"" | 2020 | 30000 | 0 | 30000 | 100,0 |
0217330 | 7330 | 0443 | Будівництво інших об'єктів комунальної власності | Реконструкція площі біля ПК "Меліоратор" в м. Каховка | 2020-2021 | 8248910 | 0 | 4407025 | 50,0 |
Х | Х | Х | УСЬОГО | Х | Х | 4437025 | Х | ||
Секретар ради | В.В.Мироненко |
Додаток 6 до рішення міської ради № |
|||||||||
Розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2020 році | |||||||||
21202000000 | |||||||||
(код бюджету) | (грн) | ||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету | Найменування місцевої/регіональної програми | Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
усього | у тому числі бюджет розвитку | ||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
0200000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | 24029417 | 16212972 | 7816445 | 7635445 | ||||
0210000 | Виконавчий комітет Каховської міської ради | 24029417 | 16212972 | 7816445 | 7635445 | ||||
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма фінансування заходів з державної реєстрації права комунальної власності на об׳єкти нерухомості та земельні ділянки у 2019-2020р.р | Рішення міської ради від 20.12.2018 року № 1424/68/ | 355000 | 355000 | ||
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма підтримки діяльності органів самоорганізації населення на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 139200 | 139200 | ||
0210180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації в місті Каховка на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 210000 | 210000 | ||
0213112 | 3112 | 1040 | Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту | Програма щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини в Херсонській області на період до 2021 року | Рішення міської ради від 23.02.2017 року № 517/30 | 123500 | 123500 | ||
0213242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | Програма щодо забезпечення дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, які не мають власного житла, впорядкованим соціальним житлом на період 2019 -2021 р.р" | Рішення міської ради від 28.03.2019 року № 1582/76 | 55272 | 55272 | ||
0216020 | 6020 | 0620 | Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги | Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Каховці | Рішення міської ради від 29.03.2018 року № 1042/53 | 180000 | 180000 | ||
0216030 | 6030 | 0620 | Організація благоустрою населених пунктів | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 15000000 | 15000000 | ||
0217330 | 7330 | 0443 | Будівництво інших об'єктів комунальної власності | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 4437025 | 4437025 | 4437025 | |
0217350 | 7350 | 0443 | Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації) | Програма розроблення містобудівної документації на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 606420 | 606420 | 606420 | |
0217461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 2512000 | 2512000 | 2512000 | |
0217610 | 7610 | 0411 | Сприяння розвитку малого та середнього підприємництва | Програма розвитку малого і середнього підприємництва в м. Каховці на 2020-2022 роки | Проект рішення міської ради | 100000 | 100000 | ||
0217650 | 7650 | 0490 | Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 80000 | 80000 | 80000 | |
0218230 | 8230 | 0380 | Інші заходи громадського порядку та безпеки | «Про міську Програму підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Щит» на 2020 рік» | Проект рішення міської ради | 50000 | 50000 | ||
0218340 | 8340 | 0540 | Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 181000 | 181000 | ||
0600000 | Управління освіти Каховської міської ради | 1940432 | 1532932 | 407500 | 407500 | ||||
0610000 | Управління освіти Каховської міської ради | 1940432 | 1532932 | 407500 | 407500 | ||||
0611010 | 1010 | 0910 | Надання дошкільної освіти | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 97500 | 97500 | 97500 | |
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 210000 | 210000 | 210000 | |
0611162 | 1162 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти | Комплексна прорама пошуку , навчання і виховання обдарованих дітей та учнівської молоді "Обдарована дитина" на 2016-2020 роки | Рішення міської ради від 29.12.2015 року № 48/5 | 108500 | 108500 | ||
0611162 | 1162 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти | Програма стимулювання кращих педагогічних працівників в сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2016-2020 роки | Рішення міської ради від 26.05.2016 року № 230/13 | 20000 | 20000 | ||
0611162 | 1162 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти | Програма з оздоровлення педагогічних працівників закладів освіти | Проект рішення міської ради | 200000 | 200000 | ||
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на період 2019-2023 років | Рішення міської ради від 28.03.2019 року року № 1577/76 | 369192 | 369192 | ||
0613140 | 3140 | 1040 | Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) | Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на період 2019-2023 років | Рішення міської ради від 28.03.2019 року року № 1577/76 | 835240 | 835240 | ||
0615031 | 5031 | 0810 | Утримання та навчально – тренувальна робота комунальних дитячо – юнацьких спортивних шкіл | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 100000 | 100000 | 100000 | |
0800000 | Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради | 5368000 | 5368000 | 0 | 0 | ||||
0810000 | Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради | 5368000 | 5368000 | 0 | 0 | ||||
0813031 | 3031 | 1030 | Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки | Проект рішення міської ради | 12000 | 12000 | ||
0813031 | 3031 | 1030 | Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | Міська програма щодо надання пільг з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міжміських маршрутах на 2018-2021 роки | Рішення міської ради від 31.05.2018 року № 1094/56 | 200000 | 200000 | ||
0813032 | 3032 | 1070 | Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку | Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки | Проект рішення міської ради | 130000 | 130000 | ||
0813033 | 3033 | 1070 | Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян | Програма щодо забезпечення компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян на міських автобусних маршрутах загального користування на 2017 – 2020 роки |
Рішення міської ради від 25.05.2017 року № 644/36 | 2100000 | 2100000 | ||
0813140 | 3140 | 1040 | Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) | Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на період 2019-2023 років | Рішення міської ради від 28.03.2019 року року № 1577/76 | 600000 | 600000 | ||
0813160 | 3160 | 1010 | Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки | Проект рішення міської ради | 35000 | 35000 | ||
0813180 | 3180 | 1060 | Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг | Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки | Проект рішення міської ради | 20000 | 20000 | ||
0813191 | 3191 | 1030 | Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці | Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки | Проект рішення міської ради | 140000 | 140000 | ||
0813192 | 3192 | 1030 | Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість | Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки | Проект рішення міської ради | 200000 | 200000 | ||
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки | Проект рішення міської ради | 1931000 | 1931000 | ||
1000000 | Відділ культури Каховської міської ради | Проект рішення міської ради | 1090000 | 1090000 | 0 | 0 | |||
1010000 | Відділ культури Каховської міської ради | Проект рішення міської ради | 1090000 | 1090000 | 0 | 0 | |||
1014082 | 4082 | 0829 | Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва | Програма розвитку культури і духовності в місті на 2018-2022 роки | Рішення міської ради від 21.12.2017 року № 910/49 | 1090000 | 1090000 | ||
1100000 | Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради | 1225490 | 1225490 | ||||||
1110000 | Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради | 1225490 | 1225490 | ||||||
1113131 | 3131 | 1040 | Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" | Міська комплексна програма "Молодь" на 2017-2021 роки | Рішення міської ради від 24.11.2016 року № 420/23 | 349000 | 349000 | ||
1113133 | 3133 | 1040 | Інші заходи та заклади молодіжної політики | Програма "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" | Рішення міської ради від 24.11.2016 року № 421/23 | 63490 | 63490 | ||
1113133 | 3133 | 1040 | Інші заходи та заклади молодіжної політики | Програма розвитку Українського козацтва на 2017- 2021 роки | Рішення міської ради від 22.12.2016 року № 479/26 | 70000 | 70000 | ||
1115011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки | Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 | 130000 | 130000 | ||
1115012 | 5012 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту | Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки | Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 | 100000 | 100000 | ||
1115022 | 5022 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань та заходів з інвалідного спорту | Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки | Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 | 7000 | 7000 | ||
1115062 | 5062 | 0810 | Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні | Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки | Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 | 506000 | 506000 | ||
3700000 | Фінансове управління Каховської міської ради | 4138800 | 4138800 | ||||||
3710000 | Фінансове управління Каховської міської ради | 4138800 | 4138800 | ||||||
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки | Проект рішення міської ради | 155000 | 155000 | ||
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки | Проект рішення міської ради | 300000 | 300000 | ||
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | Про міську програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020 - 2024 роки | Проект рішення міської ради | 173800 | 173800 | ||
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 650000 | 650000 | ||
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 200000 | 200000 | ||
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2020 рік | Проект рішення міської ради | 2660000 | 2660000 | ||
Х | Х | Х | УСЬОГО | Х | Х | 37792139 | 29568194 | 8223945 | 8042945 |
Секретар ради В.В.Мироненко | |||||||||
Додаток 7
до рішення міської ради
від №
Перелік органів виконавчої влади, відділів та управлінь міської ради за якими закріплено контроль за справлянням
(стягненням) платежів до міського бюджету
Назва органу |
Код бюджетної класифікації |
Назва платежу |
Новокаховське управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя |
Перелік платежів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №106 «Деякі питання ведення обліку податків і зборів (обов’язкових платежів) та інших доходів бюджету» |
|
Відділ у Каховському районі міськрайоного управління у Каховському районі та м. Нова Каховка ГУ Держгеокадастру у Херсонській області |
21110000 |
Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва |
22012500 |
Плата за надання інших адміністративних послуг |
|
Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Каховської міської ради |
21081100 |
Адміністративні штрафи та інші санкції |
Відділ економіки комунального майна та землі Каховської міської ради |
22080400 |
Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності |
24060300 |
Інші надходження ( плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності) |
|
31030000 |
Кошти від відчуження майна, що належить АРК та майна, що перебуває в комунальній власності |
|
33010000 |
Кошти вiд продажу землi |
|
Відділ містобудування та архітектури Каховської міської ради |
24060300 |
Інші надходження ( плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності) |
Центр надання адміністративних послуг, Відділ реєстрації місця проживання осіб |
22012500 |
Плата за надання інших адміністративних послуг |
Відділ Державної реєстрації Каховської міської ради |
22010300 |
Адмiнiстративний збiр за проведення державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань |
22012600 |
Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень |
|
22012900 |
Плата за скорочення термiнiв надання послуг у сферi державної реєстрацiї речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень i державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань, а також плата за надання iнших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацiєю |
Секретар ради В.В.Мироненко
Додаток 8
до рішення міської ради
2019 року №
ПРОГНОЗ
міського бюджету на 2021 та 2022 роки
1. Загальна частина
Прогноз міського бюджету на наступні за плановим (2020 роком) два бюджетні періоди складено на виконання вимог ст.20 Бюджетного кодексу України.
Обсяг фінансового ресурсу на 2021 та 2022 роки (далі – Прогноз) розроблено з дотриманням вимог Бюджетного кодексу України з урахуванням Методичних рекомендації щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 29.03.2019 №130, Податкового кодексу України, проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2020-2022 роки щодо місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин спрямовано на розвиток середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні, удосконалення міжбюджетного регулювання, зміцнення фінансової спроможності місцевих бюджетів, підвищення прозорості та результативності використання бюджетних ресурсів, а також створення дворівневої системи міжбюджетних відносин, прогнозу Державного бюджету України на 2020-2022 роки, Програми соціально-економічного розвитку міста Каховки на 2021-2022 роки та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 року №555
Прогноз включає індикативні прогнозні показники міського бюджету за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування та ґрунтується на принципі збалансованості, який планується досягти завдяки зростанню доходів бюджету та раціонального і економного використання наявних фінансових ресурсів шляхом підвищення результативності, ефективності бюджетних видатків.
Метою середньострокового бюджетного прогнозування в місті є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики.
Основними завданнями бюджетної політики на середньострокову перспективу в місті є:
планування реальних надходжень міського бюджету на основі прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку міста з урахуванням податкової бази і фактичного рівня відповідних надходжень.
активізація підприємницького потенціалу, зниження частки тіньової економіки для підвищення податкоспроможності.
підвищення результативності та ефективності бюджетних видатків;
посилення бюджетної дисципліни та контролю за витратами бюджету;
забезпечення фінансування інвестиційних проектів (програм), що мають термін реалізації більше одного року .
Принципами середньострокового бюджетного прогнозування, є збалансованість, обґрунтованість, ефективність та результативність.
2. Індикативні прогнозні показники
міського бюджету на 2021 -2022 роки
Індикативними показниками соціально-економічного розвитку, які використовуються при складанні Прогнозу, є:
1. основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки , затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 року № 555 та уточнені постановою КМУ від 23.10.2019 року №883
2. норми Бюджетного та Податкового кодексів України, рішеннями органу місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та зборів, враховуючи при цьому чинні ставки оподаткування та нормативи зарахування загальнодержавних податків до відповідних місцевих бюджетів та індексацію ставок окремих із них;
3. зміни та особливості бюджетної та фіскальної політики, що спрямовані на забезпечення збалансування місцевих фінансів :
- зарахування 5% рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення до місцевих бюджетів за місцем видобутку корисних копалин;
- продовжено у 2020 році зарахування частини 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування ;
- Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» скасовується обов’язкова сплата пайового внеску в розвиток інфраструктури населеного пункту в розмірі 4% від вартості житлового будівництва і 10% від вартості нежитлової забудови. Ця норма набуде чинності з 2021 року.
У 2020 році діятиме перехідний період, договори про сплату пайової участі, укладені до 1 січня 2020 року, є дійсними та продовжують свою дію до моменту їх повного виконання.
- застосування до 2023 року включно, індексу споживчих цін, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, а також для цілей оподаткування єдиним податком четвертої групи, із значенням 100%;
- незастосування індексації ставок, визначених у абсолютних значеннях по рентній платі за спеціальне використання лісових ресурсів, використання води, надр непов’язаних з видобутком, користування радіочастотним ресурсом, а також по екологічному податку.
зокрема індекс споживчих цін (2020 рік - 106%, 2021 рік – 105,7%, 2022 рік – 105,3%), індекс цін виробників промислової продукції ( 2020 рік – 108,4%, 2021 рік 108%, 2022 рік 106,1%)
підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;
зміни в ціновій політиці щодо енергоносіїв .
В основу формування прогнозу міського бюджету на 2019,2020 та 2021, роки покладено наступні показники прогнозу соціально - економічного розвитку міста.
Основні прогнозні показники соціально – економічного розвитку міста на 2021 та 2022 роки
Найменування показника |
Од вим |
2021 рік |
2022 рік |
ВВП номінальний |
тис грн |
На рівні міста не прогнозується |
|
ВВП реальний, темп зростання |
%% |
На рівні міста не прогнозується |
|
Індекс споживчих цін: |
%% |
||
грудень до грудня попереднього року |
105,7 |
105,3 |
|
Прибуток підприємств |
тис грн |
30650,0 |
32182,0 |
в тому числі: комунальної форми власності |
тис грн |
- |
- |
Фонд оплати праці |
тис грн |
772872,0 |
927446,0 |
Рівень безробіття населення у віці 15-70 років |
%% |
0,9 |
0,9 |
Баланс товарів і послуг (платіжний баланс) |
тис. дол. США |
-17700,0 |
-20400,0 |
Експорт товарів і послуг: |
тис. дол. США |
20900,0 |
21100,0 |
відсотків до попереднього року |
%% |
100,9 |
100,9 |
Імпорт товарів і послуг: |
тис. дол. США |
38600,0 |
41500,0 |
відсотків до попереднього року |
%% |
107,6,1 |
107,7 |
Окремі показники прогнозу економічного та соціального розвитку міста, які покладені в основу формування прогнозу міського бюджету на 2021 та 2022 роки, а саме: покращення таких фінансових показників підприємств, збільшення фонду оплати праці — 772872,0 тис.грн. у 2021 році, 927446 тис. грн. у 2022 році, збільшення обсягу експорту продукції підприємствами міста з 20900,0 тис.дол. США у 2021 році до 21100,0 тис.грн. у 2022 році дають можливість сформувати на середньострокову перспективу показники міського бюджету.
-
-
За основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування:
-
Основні показники місцевого бюджету на 2019-2022 роки
(грн.)
Показник |
2019 рік |
2020 рік |
2021 рік |
2022 рік |
Загальний фонд |
||||
Доходи (з трансфертами) |
325326494 |
250119232 |
254273400 |
266785300 |
Видатки (з трансфертами) |
326064691 |
244668287 |
247715615 |
260645300 |
Кредитування усього, у тому числі: |
- |
- |
- |
- |
- надання кредитів з бюджету |
- |
- |
- |
- |
- повернення кредитів до бюджету |
- |
- |
- |
- |
Фінансування (дефіцит «-»/ профіцит «+» |
-738197 |
+5450945 |
+6557785 |
+6140000 |
Спеціальний фонд |
||||
Доходи (з трансфертами) |
10707099 |
8442000 |
8654500 |
8791000 |
Видатки (з трансфертами) |
31030983 |
13892945 |
15212285 |
14931000 |
Кредитування усього, у тому числі: |
- |
- |
- |
- |
- надання кредитів з бюджету |
- |
- |
- |
- |
- повернення кредитів до бюджету |
- |
- |
- |
- |
Фінансування (дефіцит «-»/ профіцит «+» |
-20323884 |
-5450945 |
-6557785 |
-6140000 |
Разом |
||||
Доходи (з трансфертами) |
336033593 |
258561232 |
262927900 |
275576300 |
Видатки (з трансфертами) |
357095674 |
258561232 |
262927900 |
275576300 |
Кредитування усього, у тому числі: |
- |
- |
- |
- |
- надання кредитів з бюджету |
- |
- |
- |
- |
- повернення кредитів до бюджету |
- |
- |
- |
- |
Фінансування (дефіцит «-»/ профіцит «+» |
-21062081 |
- |
- |
- |
Власні надходження загального та спеціального фондів до міського бюджету на 2021 рік прогнозуються в сумі 201474000грн, що на 4,7 % більше, ніж очікується у 2020 році та на 2022 рік – 210024300тис.грн, що на 4,2 % більше, ніж очікується у 2021 році.
3. Дохідна спроможність місцевого бюджету
Доходи місцевого бюджету розраховані на основі норм чинного та запропонованих змін до Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів та поліпшення умов ведення бізнесу.
При прогнозуванні дохідної частини міського бюджету було враховано:
- статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2018 рік, очікувані макропоказники Мінекономрозвитку на 2019 рік та прогнозні на 2020-2022роки за
І сценарієм, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2019р. № 555;
- зміни податкового законодавства щодо індексації ставок, виражених у абсолютних значеннях;
- фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2016 - 2018 років та 10 місяців 2019 року.
Розміри міжбюджетних трансфертів спрогнозовано з урахуванням підвищення фінансової спроможності міського бюджету та рівня забезпеченості повноважень міської ради.
Доходи місцевого бюджету на 2019 -2022 роки (в грн.)
Показник |
2019 рік |
2020рік |
2021рік |
2022рік |
Загальний обсяг доходів, усього у тому числі: |
334430902 |
258561232 |
262927900 |
275576300 |
Міжбюджетні трансферти, усього з них: |
163439524 |
61696532 |
61453900 |
65552000 |
Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам |
46037000 |
52438000 |
59257900 |
63210000 |
Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам |
26965100 |
7261900 |
- |
- |
Інші субвенції |
90437424 |
1996632 |
2196000 |
2342000 |
Податкові надходження, усього з них: |
156235670 |
184697200 |
188757500 |
196902300 |
Податок та збір на доходи фізичних осіб |
105558170 |
124000000 |
132000000 |
138000000 |
Податок на прибуток підприємств |
1848000 |
250000 |
250000 |
250000 |
Рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення |
55000 |
80000 |
70000 |
75000 |
Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції). Пальне |
1200000 |
1200000 |
- |
- |
Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції). Пальне |
4900000 |
4900000 |
- |
- |
Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів |
4400000 |
4500000 |
4700000 |
5000000 |
Місцеві податки |
38113500 |
49587200 |
49552500 |
51387300 |
у тому числі: |
||||
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки |
50 |
6882200 |
7287500 |
7707300 |
Єдиний податок |
23672500 |
28300000 |
29680000 |
31080000 |
Екологічний податок |
161000 |
180000 |
185000 |
190000 |
Неподаткові надходження, усього з них: |
12193708 |
9567500 |
10716500 |
11122000 |
Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету |
854900 |
12500 |
13000 |
13000 |
Адміністративні штрафи та інші санкції |
15000 |
16000 |
15000 |
15000 |
Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів |
30800 |
30000 |
35000 |
40000 |
Плата за надання адміністративних послуг |
2560000 |
2630000 |
2805000 |
2940000 |
Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності |
412100 |
412000 |
454000 |
500000 |
Державне мито |
400000 |
370000 |
450000 |
460000 |
Інші надходження |
1505100 |
400000 |
440000 |
500000 |
Кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування та не передані у власність, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву |
34400 |
35000 |
35000 |
50000 |
Власні надходження бюджетних установ |
6983099 |
5661000 |
6468500 |
6600000 |
Інші неподаткові надходження |
1001000 |
1000 |
1000 |
4000 |
Доходи від операцій з капіталом |
2562000 |
2600000 |
2000000 |
2000000 |
В структурі доходів міського бюджету міста Каховки в 2020 році власні доходи загального фонду складуть 73,4%, доходи спеціального фонду 3,3%, трансферти 23,3%.
Прогноз надходжень податку та збору на доходи фізичних осіб розраховано відповідно до базової ставки оподаткування доходів (18 відсотків), з урахуванням зростання надходжень в 2021 році на 6,4%, у 2022 році – на 4,5%.
Питома вага податку та збору на доходи фізичних осіб у 2021 та 2022 роках у загальному обсязі доходів загального фонду становитиме 68,5 та 68,6 відсотків відповідно.
Прогноз обсягу надходжень з податку на прибуток підприємств до бюджету у 2021-2022 роках розраховано відповідно до положень Податкового кодексу України.
При розрахунках надходжень єдиного податку в 2021-2022 роках враховано збільшення ставки податку у зв’язку із зростанням розміру мінімальної заробітної плати та ставки податку.
Питома вага єдиного податку у 2021 та 2022 роках у загальному обсязі доходів загального фонду становитиме 15,4% та 15,4% відповідно.
Прогнозні надходження акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в 2021-2022 роках розраховано на підставі очікуваних надходжень 2019 року. На 2020рік продовжено зарахування до міського бюджету акцизного податку на пальне.
Прогноз надходжень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки розраховано на підставі даних податкової інспекції виходячи із загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування та ставки податку для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб. Ставки податку встановлені рішенням сесії Каховської міської ради від 20.06.2019 року №1644/80, раніше діяла нульова ставка податку.
Прогноз обсягу надходжень екологічного податку на 2021 та 2022 роки розраховано відповідно до ставок податку, визначених статтями 243, 245 та 246 Податкового кодексу України та виходячи з нормативів відрахувань податку до міського бюджету в розмірі 25,0 відсотків відповідно до Бюджетного кодексу України.
Прогноз надходжень коштів від продажу землі визначено на основі розрахунків, наданих відділом економіки комунального майна та землі Каховської міської ради , по об’єктах комунальної власності та площах земельних ділянок проданих у попередні роки з розстроченням платежу та ділянках які плануються продати у 2021 - 2022 роках.
3.1. Наповнення міського бюджету:
Основною метою діяльності міської влади у сфері бюджетно-фінансової політики є формування достатніх фінансових ресурсів для реалізації першочергових антикризових заходів, підвищення ефективності використання бюджетних коштів і посилення бюджетної дисципліни, спрямування коштів на фінансування пріоритетних заходів соціально-економічного розвитку та створення умов для покращення діяльності суб'єктів господарювання територіальної громади міста.
Провідними напрямами у сфері зміцнення дохідної бази міського бюджету є:
- забезпечення вимог бюджетного законодавства у процесі виконання міського бюджету;
- створення додаткових робочих місць;
- додержання норм законодавства про оплату праці в частині дотримання підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності державних гарантій в оплаті праці;
- залучення до оподаткування підприємств, зареєстрованих за межами області, податком на доходи фізичних осіб за місцем здійснення виробничої діяльності;
- збільшення розміру виплати заробітної плати суб’єктами господарювання, які мають значні валові доходи, але виплачують її на рівні мінімальної заробітної плати;
Наповнення бюджету міста є пріоритетними напрямами розвитку бюджетоутворюючих галузей міста та основні завдання щодо активізації підприємницької діяльності:
- технологічна модернізація підприємств за рахунок реконструкції, технічного переоснащення та розширення діючих виробничих потужностей на основі впровадження сучасних енергозберігаючих та екологічно безпечних технологій;
- сприяння подальшому нарощуванню виробництва конкурентоспроможної продукції, розширенню асортименту та підвищенню її якості на підприємствах;
- залучення підприємств міста до участі у виставкових заходах, які проводяться на території України та за її межами.
- удосконалення надання адміністративних послуг шляхом впровадження онлайн-ресурсу в місті через електронні сервіси;
- залучення підприємців до обговорення регуляторних актів, які приймаються міською радою та її виконавчим комітетом;
- забезпечення зайнятості, у т.ч. соціально незахищених верств населення, за рахунок створення робочих місць на діючих і новостворених малих підприємствах та розширення самозайнятості;
- поліпшення бізнес-клімату, створення сприятливих умов для стабільної та ефективної роботи суб’єктів підприємництва;
- активізація фінансово-кредитної та інвестиційної підтримки малого підприємництва;
- підтримка та реалізація інноваційних проектів.
Факторами впливу на збільшення/зменшення надходжень платежів до бюджету є:
- легалізація найманої праці і оподаткування прихованих доходів фізичних осіб;
-додержання норм законодавства про оплату праці в частині дотримання підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності державних гарантій в оплаті праці;
- збільшення надходження коштів від продажу землі шляхом збільшення кількості проданих земельних ділянок комунальної власності міста;
- збільшення надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності шляхом збільшення кількості орендованого майна комунальної власності міста;
- перегляд діючих договорів використання земельних ділянок несільськогосподарського призначення та збільшення розміру орендної плати
- забезпечення вимог бюджетного законодавства у процесі виконання міського бюджету.
Заходами та інструментами підвищення рівня оподаткування та рівня фіскальної й організаційної діяльності відповідних служб є:
- забезпечення дотримання принципів державної регуляторної політики, зокрема прозорості та врахування громадської думки, під час підготовки, прийняття і перегляду законодавства з оподаткування;
- забезпечення проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення через засоби масової інформації щодо соціального значення легалізації праці та заробітної плати, обов’язкового декларування доходів та сплати податків
Факторами впливу на збільшення/зменшення надходжень платежів до міського бюджету є наступні чинники:
- розмір середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника;
- розмір фонду оплати праці працівників (штатних та нештатних), зайнятих економічною діяльністю;
- розмір мінімальної заробітної плати;
- розмір збільшення ставок оподаткування, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів споживчих цін, індексів цін виробників промислової продукції.
Першочерговими заходами міської влади на середньострокову перспективу є наступні заходи:
- забезпечення виконання затверджених показників надходжень до бюджету м. Каховки від відчуження майна, що знаходиться в комунальній власності;
- забезпечення своєчасного фінансування виконаних комунальними підприємствами робіт і послуг за бюджетні кошти;
- підвищення прозорості використання коштів підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності шляхом відображення всіх доходів та обґрунтованості витрат у фінансових планах;
- посилення відповідальності керівників підприємств комунальної форми власності за виконання фінансових планів;
- підвищення прибутковості діяльності підприємств комунальної форми власності;
- здійснення контролю за виконанням договорів оренди комунального майна, землі та своєчасними надходженнями орендної плати.
Завдяки проведенню вищезазначених заходів, очікується отримати наступні результати:
- покращення фінансових показників господарської діяльності підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Каховки;
- скорочення обсягів заборгованості по ПДФО, податку на прибуток, платі за землю та орендній платі за користування майном комунальної власності;
- збільшення надходжень до бюджету м. Каховка від використання майна комунальної власності.
4. Фінансове забезпечення пріоритетних напрямів розвитку
Видатки міського бюджету за функціональною ознакою на 2019-2022 роки
Прогноз видатків міського бюджету на 2021 і 2022 роки розроблений на підставі основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2021 -2022 роки, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 року № 555, прогнозу соціально-економічного розвитку міста Каховки на 2021-2022 роки та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.
Прогнозні показники на 2021 – 2022 роки розраховані з урахуванням цілей діяльності та основних завдань у відповідних галузях соціально - культурної сфери міста.
Код ТПКВК МБ |
Найменування |
2019 рік |
2020 рік |
2021 рік |
2022 рік |
0100 |
Державне управління |
32762038 |
36051652 |
37854000 |
39961585 |
1000 |
Освіта |
146995652 |
157462964 |
162350000 |
168485000 |
3000 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення |
98263814 |
15060700 |
15919900 |
16235000 |
4000 |
Культура і мистецтво |
7432713 |
7752714 |
8059000 |
8243200 |
5000 |
Фізична культура та спорт |
5378878 |
7186057 |
7215000 |
7466515 |
6000 |
Житлово – комунальне господарство |
17830722 |
15180000 |
17800000 |
20000000 |
7000 |
Економічна діяльність |
13295114 |
7735445 |
7180000 |
7635000 |
8000 |
Інша діяльність |
1482550 |
731000 |
950000 |
1350000 |
9000 |
Міжбюджетні трансферти |
33654193 |
11400700 |
5600000 |
6200000 |
Усього: |
357095674 |
258561232 |
262927900 |
275576300 |
Прогнозний розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2021 року розраховано з урахуванням підвищення на 5,9% до попереднього року (5003 гривень), з 1 січня 2022 року – 5,7% (5290 гривень), посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки відповідно на 8,0% (2270 гривні) та 7,7% (2445 гривень).
При розрахунку видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у 2021-2022 роках враховано збільшення обсягу коштів, які передбачені у бюджеті поточного року зі змінами, в середньому на коефіцієнт 1,1.
Державне управління
Забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування обраховано виходячи з потреби у фінансуванні поточної діяльності. Це витрати на оплату праці, нарахування на заробітну плату та витрати на господарське утримання. Обрахунок таких витрат проведено з урахуванням заходів щодо ефективного та раціонального використання коштів міського бюджету.
Також до державного управління включено видатки на фінансування іншої діяльності у сфері державного управління, а саме фінансування міських програм з підтримки діяльності органів самоорганізації населення, висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації, програма державної реєстрації права комунальної власності. Основними результатами, яких планується досягти:
- проведення масових заходів по санітарній очистці та озелененню міста;
- підвищення ефективності системи місцевого самоврядування, постійну оптимізацію процесів взаємодії засобів масової інформації та органів міської влади.
Освіта
Видатки на утримання галузі «Освіта» обраховано виходячи із необхідності у виконанні наступних заходів:
- збереженням діючої мережі освітніх закладів (8 дошкільних закладів міста, 7 загальноосвітніх шкіл, 4 позашкільних заклади, міжшкільний навчально – виробничий комбінат), функціонування мережі дитячих дошкільних закладів виходячи з демографічної ситуації;
- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;
- забезпечення літнім відпочинком до 70% учнів загальноосвітніх навчальних закладів;
- проведення поточних та капітальних ремонтів у навчальних закладах та установах освіти.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- підвищення рівня забезпечення дошкільною освітою 1,1 тис. дітей дошкільного віку;
- підвищення рівня забезпечення загальною середньою освітою 2,1 тис. дітей шкільного віку;
- підвищення якості харчування дітей в дитячих дошкільних закладах, учнів 1 – 4 класів, та учнів дітей – сиріт та дітей із малозабезпечених сімей;
- забезпечення надання якісних та відповідно до виявлених бажань батьків та учнів послуг у галузі позашкільної освіти;
- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами освіти енергоносії;
- підвищення якості освітніх послуг.
Соціальний захист та соціальне забезпечення
Пріоритетними завданнями у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є збільшення видатків загального фонду міського бюджету на фінансування міських програм, пов’язаних із підтримкою соціально вразливих верств населення.
Збільшення обсягу видатків передбачено з утримання центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді, центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів, територіального центру, міської програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів. По територіальному центру обраховано додатково видатки, які планується здійснювати за рахунок спеціального фонду (власних надходжень – платних соціальних послуг).
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- підвищення питомої ваги коштів на соціальну підтримку, що надаються мало захищеним верствам населення;
- збільшення кількості соціальних послуг, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
- підвищення ефективності використання бюджетних коштів соціального спрямування;
- можливість надання додаткових соціальних гарантій ветеранам та інвалідам;
- забезпечувати підтримку чотирьом громадським організаціям ветеранам та інвалідам.
Включено також до прогнозних видатків видатки з надання пільг сім’ям військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на житлово – комунальні послуги, надання адресної грошової допомоги вдовам або одному із батьків військовослужбовців, загиблих під час проведення антитерористичної операції, надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які прибувають з Донецької, Луганської областей та АР Крим, та інші видатки.
Житлово – комунальне господарство
Фінансування житлово – комунального господарства передбачається також за рахунок загального і спеціального фонду бюджету (бюджету розвитку).
У 2021-2022 роках передбачається фінансування таких програм:
- проведення капітального ремонту житлового фонду міської ради та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на умовах співфінансування;
- збільшення кількості об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;
- утримання об’єктів благоустрою: освітлення доріг, прибудинкових територій, скверів та інших місць з використанням енергозберігаючих світильників; збереження зелених насаджень міста, їх утримання в задовільному та упорядкованому стані.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- надання населенню житлово – комунальних послуг належної якості та підвищення рівня безпеки систем життєзабезпечення міста;
- створення конкурентного середовища у житлово – комунальній сфері.
Культура і мистецтво
Видатки на утримання галузі «Культура і мистецтво» обраховано за рахунок як загального так і спеціального фондів міського бюджету.
Передбачається здійснити такі заходи:
- оптимізація співвідношень між обсягами фінансування за рахунок загального фонду бюджету та спеціального фонду (власних надходжень) закладів культури;
- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;
- збереження та поповнення бібліотечних фондів.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- підвищення рівня якості надання послуг з культурного виховання дітей та населення міста;
- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами культури енергоносії;
- розширення переліку надання платних послуг, що надаються закладами культури.
Фізична культура та спорт
Видатки на утримання закладів з фізичної культури та спорту обраховано виходячи із необхідності у виконанні наступних заходів:
- з оптимізації співвідношень між обсягами фінансування за рахунок загального фонду бюджету та спеціального фонду (власних надходжень) дитячо – юнацької спортивної школи;
- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;
- проведення спортивних змагань.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- підвищення рівня якості надання послуг з фізичного виховання дітей та населення міста;
- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами фізичної культури та спорту енергоносії;
- розширення переліку надання платних послуг, що надаються закладами фізичної культури.
Будівництво та регіональний розвиток
Пріоритетними завданнями є забезпечення у фінансуванні бюджетних програм з реконструкції об’єктів комунальної та соціально – культурної сфери.
Основними результатами, яких планується досягти поліпшення соціально-побутових умов населення, підвищення рівня інженерного влаштування міста.
Транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство
У 2021 -2022 роках передбачається проводити такі заходи:
- поліпшення наявних об’єктів транспортної інфраструктури;
- забезпечення пільгового перевезення громадян на міських та міжміських маршрутах;
- проведення робіт з капітального і поточного ремонту вулиць і доріг комунальної власності.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- забезпечення транспортного обслуговування мешканців міста згідно із соціальними нормативами;
- збереження існуючої мережі автомобільних доріг міського значення;
- підтримки малозахищених верств населення в частині пільгового перевезення на міських маршрутах.
Інші програми та заходи, пов’язані з економічною діяльністю
До видатків з надання послуг, пов’язаних з економічною діяльністю увійшли видатки на фінансування міської програми підтримки малого і середнього підприємництва.
Результатом реалізації таких програм є підтримка на місцевому рівні державної політики підтримки підприємництва, політики зайнятості населення та інвестиційно – інноваційної стратегії міської влади.
Громадський порядок та безпека
Як і в 2020 році на 2021-2022 роки планується фінансування міської програми підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Щит».
Основними результатами, якої планується досягти, є:
- застосування впливових заходів до порушників Правил благоустрою міста;
- покращення стану правопорядку в місті та удосконалення системи профілактики правопорушень.
Охорона навколишнього середовища
Пріоритетними завданнями діяльності у сфері охорони навколишнього середовища є забезпечення безпеки життєдіяльності населення, запобіганню виникнення природних і техногенних катастроф.
У 2021-2022 роках передбачається продовження реалізації наступних заходів:
- мінімізація шкідливого впливу на довкілля небезпечних відходів та хімічних речовин;
- озеленення міста.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- суттєве збільшення обсягу збору ТПВ;
- підвищення рівня озеленення міста.
5. Виконання інвестиційних програм (проектів)
Прогнозні показники міського бюджету за бюджетними програмами, які забезпечуватимуть виконання інвестиційних програм (проектів)
(грн)
КПКВКМБ |
Найменування бюджетної програми |
Найменування проекту (об’єкта), строк реалізації |
2019 рік |
2020 рік |
2021 рік |
2022 рік |
7330 7330 7330 7330 7330 |
Будівництво інших об’єктів комунальної власності Будівництво інших об’єктів комунальної власності Будівництво інших об’єктів комунальної власності Будівництво інших об’єктів комунальної власності Будівництво інших об’єктів комунальної власності |
Будівництво артезіанської свердловини Реконструкція електричних мереж Реконструкція площі біля ПК «Меліоратор» Реконструкція вулиці Миру Реконструкція парку Слави |
411513 2180450 13000 - - |
- - 8248910 - - |
- - - 8481785 - |
- - - - 7390576 |
Пріоритетним напрямком є спрямування коштів на продовження будівництва та реконструкцію об’єктів комунальної власності.
6. Міжбюджетні відносини
Прогнозні показники міжбюджетних трансфертів на 2021-2022 роки
Назва показника |
2021 рік |
2022 рік |
Освітня субвенція |
59257900 |
63210000 |
Субвенції з місцевих бюджетів |
2196000 |
2342000 |
Відповідно до 97 Бюджетного кодексу України до міжбюджетних трансфертів враховано:
- освітню субвенцію;
- субвенції з обласного бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти та на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.
Конкретні показники обсягу видатків на 2021-2022 роки будуть уточнюватись залежно від реальних можливостей бюджету на відповідні роки.