ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 9

Розглянувши схвалений виконавчим комітетом міської ради та попередньо розглянутий постійними депутатськими комісіями міської ради проект міського бюджету на 2019 рік, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2019 рік:

доходи міського бюджету у сумі 340620785 гривень, в тому числі доходи загального фонду міського бюджету - 331721377 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету – 8899408 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки міського бюджету у сумі – 340620785 гривень, в тому числі видатки загального фонду міського бюджету - 331160337 гривень та видатки спеціального фонду міського бюджету - 9460448 гривень;

профіцит за загальним фондом міського бюджету у сумі 561040 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом міського бюджету у сумі 561040 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету у розмірі 800000 гривень, що становить 0,2 відсотка видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд міського бюджету у розмірі 500000 гривень, що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти з міського бюджету згідно з додатком 4 до цього рішення.

4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 18458588 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

6. Визначити обсяг коштів для цілей громадського бюджету м. Каховки у розмірі 1000000 гривень.

7. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2019 рік:

1) до доходів загального фонду міського бюджету належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 97,101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України);

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

8. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 691,71 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є надходження, визначені статтями 691,71 Бюджетного кодексу України.

9. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками міського бюджету видатки загального фонду на:

- оплату праці працівників бюджетних установ;

  • нарахування на заробітну плату;

  • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

  • забезпечення продуктами харчування;

  • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

  • поточні трансферти населенню;

  • поточні трансферти місцевим бюджетам;

  • оплату послуг з охорони комунальних закладів культури.

10. Надати право фінансовому управлінню міської ради здійснювати у 2019 році на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста на вкладних (депозитних) рахунках у банках з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду відповідно до Порядку, зазначеному Кабінетом Міністрів України.

11. Надати право виконавчому комітету міської ради (фінансовому управлінню міської ради) отримувати в органах Державної казначейської служби України позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у Порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України.

12. Головним розпорядникам коштів міського бюджету на виконання норм Бюджетного кодексу України:

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснити публічне представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

оприлюднити паспорти бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами та планами використання бюджетних коштів, ураховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами державної казначейської служби України;

5) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

13. Дозволити фінансовому управлінню міської ради в процесі виконання міського бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів міського бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням міської ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення.

14. Дозволити міському голові своїми розпорядженнями у період між пленарними засіданнями Каховської міської ради за поданням фінансового управління Каховської міської ради вносити зміни до бюджету міста Каховки на 2019 рік у частині міжбюджетних трансфертів з державного та інших бюджетів з подальшим затвердженням Каховською міською радою.

15. Установити, що господарські організації, які належать до комунальної власності м. Каховки сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу) в розмірі 5 %.

16. Установити перелік органів, та управлінь за якими закріплено контроль за справлянням (стягненням) платежів до міського бюджету згідно з додатком 7 до цього рішення.

17. Схвалити прогноз міського бюджету на 2020 та 2021 роки (додаток 8).

18. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2019 року. .

19. Додатки 1- 8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

20. Відділу організаційно – кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з чинним законодавством.

21. Відповідальність за виконанням цього рішення покласти на міського голову (А.А.Дяченко).

22. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та оподаткування (Мовчан А.Ю).

Міський голова А.А.Дяченко

Додаток 1
до рішення міської ради
Доходи міського бюджету на 2019 рік
грн.
Код Найменування згідно
з класифікацією доходів бюджету
Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього в т.ч. бюджет розвитку
10000000 Податкові надходження 147 792 000 147 631 000 161 000
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 101 050 000 101 050 000
11010000 Податок та збiр на доходи фiзичних осiб 101 000 000 101 000 000
11020000 Податок на прибуток підприємств 50 000 50 000
11020200 Податок на прибуток пiдприємств та фiнансових установ комунальної власностi 50 000 50 000
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 10 100 000 10 100 000
14020000 Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) 1 200 000 1 200 000
14021900 Пальне 1 200 000 1 200 000
14030000 Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції)  4 900 000 4 900 000
14031900 Пальне 4 900 000 4 900 000
14040000 Акцизний податок з реалiзацiї суб’єктами господарювання роздрiбної торгiвлi пiдакцизних товарiв 4 000 000 4 000 000
18000000 Місцеві податки 36 481 000 36 481 000
18010000 Податок на майно 14 400 000 14 400 000
18010200 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості 50 000 50 000
18010500 Земельний податок з юридичних осiб 3 400 000 3 400 000
18010600 Орендна плата з юридичних осiб 7 600 000 7 600 000
18010700 Земельний податок з фiзичних осiб 300 000 300 000
18010900 Орендна плата з фiзичних осiб 2 700 000 2 700 000
18011000 Транспортний податок з фiзичних осiб 100 000 100 000
18011100 Транспортний податок з юридичних осiб 250 000 250 000
18030000 Туристичний збiр 11 000 11 000
18050000 Єдиний податок 22 070 000 22 070 000
19000000 Іншi податки та збори 161 000 161 000
19010000 Екологiчний податок 161 000 161 000
20000000 Неподаткові надходження 10 031 108 3 649 700 6 381 408 1 000 000
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 20 500 20 500
21010000 Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унiтарних пiдприємств та їх об’єднань, що вилучається до вiдповiдного бюджету, та дивiденди (дохiд), нарахованi на акцiї (частки ) господарських товариств, у статутних капiталах яких є державна або комунальна власнiсть 500 500
21010300 Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унiтарних пiдприємств та їх об’єднань, що вилучається до вiдповiдного мiсцевого бюджету 500 500
21080000 Іншi надходження 20 000 20 000
21081100 Адмiнiстративнi штрафи та iншi санкцiї 15 000 15 000
21081500 Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів 5 000 5 000
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 3 372 100 3 372 100
22010000 Плата за надання адмiнiстративних послуг 2 560 000 2 560 000
22010300 Адмiнiстративний збiр за проведення державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань 110 000 110 000
22012500 Плата за надання iнших адмiнiстративних послуг 1 800 000 1 800 000
22012600 Адмiнiстративний збiр за державну реєстрацiю речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 650 000 650 000
22080000 Надходження вiд орендної плати за користування цiлiсним майновим комплексом та iншим державним майном 412 100 412 100
22090000 Державне мито 400 000 400 000
24000000 Інші неподаткові надходження 1 258 100 257 100 1 001 000
24060000 Інші надходження 1 258 100 257 100 1 001 000
24060300 Інші надходження 257 100 257 100
24062100 Грошовi стягнення за шкоду, заподiяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслiдок господарської та iншої дiяльностi 1 000 1 000
24170000 Надходження коштiв пайової участi у розвитку iнфраструктури населеного пункту 1 000 000 1 000 000 1 000 000
25000000 Власні надходження бюджетних установ 5 380 408 5 380 408
25010000 Надходження вiд плати за послуги, що надаються бюджетними установами згiдно iз законодавством 5 000 601 5 000 601
25020000 Іншi джерела власних надходжень бюджетних установ 379 807 379 807
30000000 Доходи від операцій з капіталом 2 357 000 0 2 357 000 2 357 000
33000000 Кошти від продажу землі і нематеріальних активів 2 357 000 2 357 000 2 357 000
33010000 Кошти вiд продажу землi 2 357 000 2 357 000 2 357 000
33010100 Кошти вiд продажу земельних дiлянок несiльськогосподарського призначення, що перебувають у державнiй або комунальнiй власностi, та земельних дiлянок, якi знаходяться на територiї Автономної Республiки Крим 2 357 000 2 357 000 2 357 000
40000000 Офіційні трансферти 180 440 677 180 440 677
41000000 Від органів державного управління 180 440 677 180 440 677
41030000 Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 73 002 100 73 002 100
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 46 037 000 46 037 000
41034200 Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 26 965 100 26 965 100
41050000  Субвенції  з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 107 438 577 107 438 577 0 0
41050100 Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 45 991 000 45 991 000
41050200 Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 1 830 200 1 830 200
41050300 Субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 57 362 300 57 362 300
41050700 Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 401 400 401 400
41051000 Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції 1 141 599 1 141 599
41051200 Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 158 348 158 348
41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету 553 730 553 730
Всього доходів 340 620 785 331 721 377 8 899 408 3 357 000
Секретар ради І.А.Гончарова

Додаток 2
до рішення міської ради
Фінансування міського бюджету на 2019 рік
грн.
Код Найменування
згідно з класифікацією фінансування бюджету
Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього в т.ч. бюджет розвитку
Фінансування за типом кредитора
200000 Внутрішнє фінансування -561 040 561 040 561 040
208000 Фінасування за рахунок зміни залишків бюджетних коштів -561 040 561 040 561 040
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) -561 040 561 040 561 040
Всього за типом кредитора -561 040 561 040 561 040
Фінансування за типом боргового зобов׳язання
600000 Фінансування за активними операціями -561 040 561 040 561 040
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів -561 040 561 040 561 040
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) -561 040 561 040 561 040
Всього за типом боргового зобов'язання -561 040 561 040 561 040
Секретар ради І.А.Гончарова


 
Додаток 3
до рішення міської ради
РОЗПОДІЛ
видатків місцевого бюджету на 2019рік
грн.
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів Загальний фонд Спеціальний фонд Разом
Всього видатки споживання з них видатки розвитку Всього видатки споживання з них видатки розвитку з них
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку
0200000 Виконавчий комітет Каховської міської ради 25 911 990 25 911 990 17 955 205 973 071 0 2 080 725 209 260 0 9 682 1 871 465 1 871 465 27 992 715
0210000 Виконавчий комітет Каховської міської ради 25 911 990 25 911 990 17 955 205 973 071 0 2 080 725 209 260 0 9 682 1 871 465 1 871 465 27 992 715
0210100 0100 Державне управління 20 034 144 20 034 144 17 238 538 952 914 0 752 465 31 000 0 0 721 465 721 465 20 786 609
0210150 0150 0111 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад 19 301 709 19 301 709 17 238 538 952 914 31 000 31 000 19 332 709
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління 732 435 732 435 0 0 0 721 465 0 0 0 721 465 721 465 1 453 900
Програма підтримки діяльності органів сомоорганізації населення на 2019 рік 104 400 104 400 104 400
Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації на 2019 рік 198 000 198 000 198 000
Програма фінансування заходів з державної реєстрації права комунальної власності на об׳єкти нерухомості та земельні ділянки у 2019 -2020 р.р 325 000 325 000 325 000
Громадський бюджет (бюджет участі громади) 105 035 105 035 721 465 721 465 721 465 826 500
0213000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 827 846 827 846 716 667 20 157 0 16 260 16 260 0 9 682 0 0 844 106
0213112 3112 1040 Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту 75 000 75 000 75 000
0213121 3121 1040 Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 752 846 752 846 716 667 20 157 16 260 16 260 9 682 769 106
0216000 6000 Житлово-комунальне господарство 5 000 000 5 000 000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 000 000
0216030 6030 0620 Організація благоустрою населених пунктів 5 000 000 5 000 000 5 000 000
0217400 7400 Транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство 1 120 000 1 120 000 1 120 000 1 120 000
0217461 7461 0456 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету 1 120 000 1 120 000 1 120 000 1 120 000
0217600 7600 Інші програми та заходи, пов'язані з економічною діяльністю 30 000 30 000 30 000 30 000
0217650 7650 0490 Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї 30 000 30 000 30 000 30 000
0218000 8000 Інша діяльність 50 000 50 000 0 0 0 162 000 162 000 0 0 0 0 212 000
0218220 8220 0380 Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення 50 000 50 000 50 000
0218340 8340 0540 Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів 162 000 162 000 162 000
0600000 Управління освіти Каховської міської ради 132 231 079 132 231 079 102 153 197 17 920 253 5 840 698 4 244 123 96 979 7 587 1 596 575 1 596 575 138 071 777
0610000 Управління освіти Каховської міської ради 132 231 079 132 231 079 102 153 197 17 920 253 0 5 840 698 4 244 123 96 979 7 587 1 596 575 1 596 575 138 071 777
0610100 0100 Державне управління 1 336 951 1 336 951 1 243 356 53 495 1 336 951
0610160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах 1 336 951 1 336 951 1 243 356 53 495 1 336 951
0611000 1000 Освіта 126 828 924 126 828 924 98 436 918 17 159 770 0 4 328 303 4 231 303 96 979 7 587 97 000 97 000 131 157 227
0611010 1010 0910 Надання дошкільної освіти 40 287 823 40 287 823 29 129 609 6 248 813 3 069 568 3 069 568 16 103 596 43 357 391
0611020 1020 0921 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами 72 841 369 72 841 369 58 775 052 8 800 064 974 980 974 980 66 976 5 808 73 816 349
у тому числі за рахунок:
освітньої субвенції з державного бюджету 46 037 000 46 037 000 46 037 000 46 037 000
субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 158 348 158 348 83 454 158 348
0611090 1090 0960 Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 4 777 767 4 777 767 3 629 799 820 163 43 029 43 029 13 900 1 183 4 820 796
0611150 1150 0990 Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів 982 577 982 577 898 225 45 542 982 577
0611161 1161 0990 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти - разом, у тому числі: 7 819 858 7 819 858 6 004 233 1 245 188 0 143 726 143 726 0 0 0 0 7 963 584
Інклюзивно-ресурсний центр 1 835 204 1 835 204 1 508 285 235 019 1 835 204
у тому числі за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції 1 141 599 1 141 599 1 141 599 1 141 599
Централізоване ведення бухгалтерського обліку 2 387 272 2 387 272 2 066 486 94 383 2 387 272
Здійснення централізованого господарського обслуговування 1 002 197 1 002 197 835 266 15 431 1 002 197
Утримання МНВК 2 595 185 2 595 185 1 594 196 900 355 143 726 143 726 2 738 911
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти - разом, у тому числі: 119 530 119 530 0 0 0 97 000 0 0 0 97 000 97 000 216 530
Комплексна програма пошуку, навчання і виховання обдарованих дітей та учнівської молоді «Обдарована дитина» на 2016-2020 роки 48 530 48 530 48 530
Програма стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2019 рік 20 000 20 000 20 000
Громадський бюджет (бюджет участі громади) 51 000 51 000 97 000 97 000 97 000 148 000
0613000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 768 100 768 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 768 100
0613140 3140 1040 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) 750 000 750 000 750 000
0613242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 18 100 18 100 18 100
0615000 5000 Фізична культура і спорт 3 297 104 3 297 104 2 472 923 706 988 0 12 820 12 820 0 0 0 0 3 309 924
0615031 5031 0810 Утримання та навчально – тренувальна робота комунальних дитячо – юнацьких спортивних шкіл 3 297 104 3 297 104 2 472 923 706 988 12 820 12 820 3 309 924
0617000 7000 Економічна діяльність 0 0 0 0 0 1 499 575 0 0 0 1 499 575 1 499 575 1 499 575
0617321 7321 0443 Будівництво освітніх установ та закладів 1 499 575 1 499 575 1 499 575 1 499 575
співфінансування термомодернізації будівлі ясла - садку №9 "Оленка" 999 575 999 575 999 575 999 575
0800000 Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради 125 103 393 125 103 393 13 667 931 429 340 0 670 000 220 000 178 161 4 221 450 000 450 000 125 773 393
0810000 Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради 125 103 393 125 103 393 13 667 931 429 340 0 670 000 220 000 178 161 4 221 450 000 450 000 125 773 393
0810100 0100 Державне управління 8 739 511 8 739 511 8 357 305 201 920 8 739 511
0810160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах 8 739 511 8 739 511 8 357 305 201 920 8 739 511
0813000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 116 363 882 116 363 882 5 310 626 227 420 0 670 000 220 000 178 161 4 221 450 000 450 000 117 033 882
0813011 3011 1030 Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 6 000 000 6 000 000 6 000 000
0813012 3012 1060 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 39 991 000 39 991 000 39 991 000
0813021 3021 1030 Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 70 000 70 000 70 000
0813022 3022 1060 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 1 760 200 1 760 200 1 760 200
0813031 3031 1030 Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 212 000 212 000 212 000
0813032 3032 1070 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку 160 000 160 000 160 000
0813033 3033 1070 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 2 000 000 2 000 000 2 000 000
0813041 3041 1040 Надання допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами 450 000 450 000 450 000
0813042 3042 1040 Надання допомоги при усиновленні дитини 200 000 200 000 200 000
0813043 3043 1040 Надання допомоги при народженні дитини 17 662 300 17 662 300 17 662 300
0813044 3044 1040 Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 3 000 000 3 000 000 3 000 000
0813045 3045 1040 Надання допомоги на дітей одиноким матерям 10 000 000 10 000 000 10 000 000
0813046 3046 1040 Надання тимчасової державної допомоги дітям 500 000 500 000 500 000
0813047 3047 1040 Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям 11 000 000 11 000 000 11 000 000
0813050 3050 1070 Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 38 730 38 730 38 730
0813081 3081 1010 Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю 9 500 000 9 500 000 9 500 000
0813082 3082 1010 Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд 3 000 000 3 000 000 3 000 000
0813083 3083 1010 Надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу 1 800 000 1 800 000 1 800 000
0813084 3084 1040 Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату 200 000 200 000 200 000
0813085 3085 1010 Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку 50 000 50 000 50 000
0813090 3090 1030 Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 15 000 15 000 15 000
0813104 3104 1020 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю 4 265 733 4 265 733 4 115 795 65 084 670 000 220 000 178 161 4 221 450 000 450 000 4 935 733
0813105 3105 1010 Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю 1 499 519 1 499 519 1 194 831 162 336 1 499 519
0813140 3140 1040 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) 550 000 550 000 550 000
0813160 3160 1010 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 18 000 18 000 18 000
0813180 3180 1060 Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг 8 000 8 000 8 000
0813191 3191 1030 Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці 123 000 123 000 123 000
0813192 3192 1030 Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість 164 000 164 000 164 000
0813230 3230 1040 Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя 401 400 401 400 401 400
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 1 725 000 1 725 000 1 725 000
1000000 Відділ культури Каховської міської ради 12 613 601 12 613 601 9 692 161 1 937 404 0 869 025 799 025 241 560 176 515 70 000 0 13 482 626
1010000 Відділ культури Каховської міської ради 12 613 601 12 613 601 9 692 161 1 937 404 0 869 025 799 025 241 560 176 515 70 000 0 13 482 626
1010100 0100 Державне управління 510 642 510 642 462 800 16 756 0 0 0 0 0 0 0 510 642
1010160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах 510 642 510 642 462 800 16 756 510 642
1011000 1000 Освіта 5 713 306 5 713 306 4 852 688 794 918 0 353 629 353 629 241 560 16 680 0 0 6 066 935
1011100 1100 0960 Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими) 5 713 306 5 713 306 4 852 688 794 918 353 629 353 629 241 560 16 680 6 066 935
1014000 4000 Культура і мистецтво 6 389 653 6 389 653 4 376 673 1 125 730 0 515 396 445 396 0 159 835 70 000 0 6 905 049
1014030 4030 0824 Забезпечення діяльності бібліотек 507 807 507 807 372 255 91 249 507 807
1014060 4060 0828 Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів 4 535 989 4 535 989 3 453 366 993 623 515 396 445 396 159 835 70 000 5 051 385
1014081 4081 0829 Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва 701 357 701 357 551 052 40 458
1014082 4082 0829 Інші заходи в галузі культури і мистецтва 644 500 644 500 0 400 0 0 0 0 0 0 0 644 500
Заходи щодо реалізації програми розвитку культури і духовності 609 000 609 000 609 000
Охорона будівлі кінотеатру ім. Блюхера 10 000 10 000 400 10 000
Громадський бюджет (бюджет участі громади) 25 500 25 500 25 500
1100000 Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради 3 167 842 3 167 842 2 164 375 187 008 0 0 0 0 0 0 0 3 167 842
1110000 Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради 3 167 842 3 167 842 2 164 375 187 008 0 0 0 0 0 0 0 3 167 842
1110100 0100 Державне управління 813 197 813 197 760 018 22 179 813 197
1110160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах 813 197 813 197 760 018 22 179 813 197
1113000 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 410 490 410 490 0 0 0 0 0 0 0 0 0 410 490
1113131 3131 1040 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" 297 000 297 000 297 000
1113133 3133 1040 Інші заходи та заклади молодіжної політики 113 490 113 490 0 0 0 0 0 0 0 0 0 113 490
Програма "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" на 2019 рік 63 490 63 490 63 490
Програма розвитку Українського козацтва на 2017- 2021 роки 50 000 50 000 50 000
1115000 5000 Фізична культура і спорт 1 944 155 1 944 155 1 404 357 164 829 0 0 0 0 0 0 0 1 944 155
1115011 5011 0810 Проведення навчально – тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту 110 000 110 000 110 000
1115012 5012 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту 70 000 70 000 70 000
1115022 5022 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань та заходів зі спорту осіб з інвалідністю 6 500 6 500 6 500
1115041 5041 0810 Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд 1 467 955 1 467 955 1 150 764 161 553 1 467 955
1115062 5062 0810 Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні 5 000 5 000 5 000
1115063 5063 0810 Забезпечення діяльності централізованої бухгалтерії 284 700 284 700 253 593 3 276 284 700
3700000 Фінансове управління Каховської міської ради 32 132 432 31 632 432 3 084 688 53 770 0 0 0 0 0 0 0 32 132 432
3710000 Фінансове управління Каховської міської ради 32 132 432 31 632 432 3 084 688 53 770 0 0 0 0 0 0 0 32 132 432
3710100 0100 Державне управління 3 212 239 3 212 239 3 084 688 53 770 3 212 239
3710160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах 3 212 239 3 212 239 3 084 688 53 770 3 212 239
3718000 8000 Інша діяльність 500 000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 500 000
3718700 8700 0133 Резервний фонд 500 000 500 000
3719000 9000 Міжбюджетні трансферти 28 420 193 28 420 193 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28 420 193
3719410 9410 0180 Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції 26 965 100 26 965 100 26 965 100
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету 1 455 093 1 455 093 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 455 093
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для амбулаторного лікування дітей з інвалідністю) 102 093 102 093 102 093
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для придбання лікарських засобів для імуносупресивної терапії для хворих з трансплантованими органами) 100 000 100 000 100 000
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для окремих груп населення та за певними категоріями захворювань) 43 000 43 000 43 000
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для РЦПМСД на оплату комунальних послуг та енергоносіїв) 780 000 780 000 780 000
Інші субвенції (субвенція до районного бюджету Каховського району для РЦПМСД на оплату поточних видатків з утримання установи) 430 000 430 000 430 000
Всього видатків 331 160 337 330 660 337 148 717 557 21 500 846 0 9 460 448 5 472 408 516 700 198 005 3 988 040 3 918 040 340 620 785
Секретар ради І.А.Гончарова

Додаток 4
до рішення міської ради
 
Міжбюджетні трансферти на 2019 рік
(грн)
Код Найменування бюджету - одержувача/надавача міжбюджетного трансферту Трансферти з інших місцевих бюджетів Трансферти іншим бюджетам усього
субвенції усього субвенції
загального фонду на: загального фонду на:
надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету проведення видатків на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також на надання пільгового медичного обслуговування особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи фінансування проектів -переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для амбулаторного лікування дітей з інвалідністю для придбання лікарських засобів для імуносупресивної терапії для хворих з трансплантованими органами для забезпечення пільгового відпуску лікарських засобів для окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для КНП "Каховського РЦПМСД" на оплату поточних видатків з утримання КНП "Каховського РЦПМСД
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
21100000000 Обласний бюджет 45991000 1830200 57362300 401400 1141599 158348 53730 500000 107438577
21312000000 Районний бюджет Каховського району 26965100 102093 100000 43000 780000 430000 28420193
Усього 45991000 1830200 57362300 401400 1141599 158348 53730 500000 107438577 26965100 102093 100000 43000 780000 430000 28420193
**Стаття 102 Бюджетного кодексу України, рішення Херсонської обласної ради "Про обласний бюджет на 2019 рік"
** Статті 89, 93, 101 Бюджетного кодексу України, постанова КМУ від 26.08.2015 року № 759 "Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань"
Секретар міської ради І.А.Гончарова

Додаток 5
до рішення міської ради
Розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами у 2019 році
(грн)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів Найменування об'єкта відповідно до проектно-кошторисної документації Строк реалізації об'єкта (рік початку і завершення) Загальна вартість об'єкта, гривень Обсяг видатків бюджету розвитку, гривень Рівень будівельної готовності об'єкта на кінець бюджетного періоду, %
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0600000 Управління освіти Каховської міської ради
0610000 Управління освіти Каховської міської ради
0617000 7000 Економічна діяльність
0617321 7321 443 Будівництво освітніх установ та закладів Термомодернізація будівлі ясла- садку № 9 "Оленка" для покращення умов навчання та виховання дітей 2019 1499575 1499575 100,0
Х Х Х УСЬОГО Х Х Х 1499575 Х
Секретар ради І.А.Гончарова



 
Додаток 6
до рішення міської ради
Розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2019 році
(грн)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів Найменування місцевої/регіональної програми Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
0200000 Виконавчий комітет Каховської міської ради 7890900 5857435 2033465 1871465
0210000 Виконавчий комітет Каховської міської ради 7890900 5857435 2033465 1871465
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Програма підтримки діяльності органів самоорганізації населення на 2019 рік Проект рішення міської ради 104400 104400
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації на 2019 рік Проект рішення міської ради 198000 198000
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Програма фінансування заходів з державної реєстрації права комунальної власності на об׳єкти нерухомості та земельні ділянки у 2019-2020р.р Проект рішення міської ради 325000 325000
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Громадський бюджет (бюджет участі громади) - проект "Гарний двір - Мелітопольська, 194" Рішення міської ради від 29.06.2017 року № 677/38 59000 5144 53856 53856
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Громадський бюджет (бюджет участі громади) - проект "Веселий двір" Рішення міської ради від 29.06.2017 року № 677/38 100000 32650 67350 67350
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Громадський бюджет (бюджет участі громади) - проект "Парк сімейного спортивного відпочинку" Рішення міської ради від 29.06.2017 року № 677/38 100000 63500 36500 36500
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Громадський бюджет (бюджет участі громади) - проект "Радість нашим дітям" Рішення міської ради від 29.06.2017 року № 677/38 100000 3741 96259 96259
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Громадський бюджет (бюджет участі громади) - проект "Я люблю Каховку" Рішення міської ради від 29.06.2017 року № 677/38 120000 120000 120000
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Громадський бюджет (бюджет участі громади) - проект "Ігровий комплекс для дітей з обмеженими фізичними можливостями" Рішення міської ради від 29.06.2017 року № 677/38 249980 249980 249980
0210180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Громадський бюджет (бюджет участі громади) - проект "Нарру - сквер"- діти,молодь, спілкування, комфорт" Рішення міської ради від 29.06.2017 року № 677/38 97520 97520 97520
0213112 3112 1040 Заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту Програма щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини в Херсонській області на період до 2021 року Рішення міської ради від 23.02.2017 року № 517/30 75000 75000
0216030 6030 0620 Організація благоустрою населених пунктів Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2019 рік Проект рішення міської ради 5000000 5000000
0217461 7461 0456 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2019 рік Проект рішення міської ради 1120000 1120000 1120000
0217650 7650 0490 Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2019 рік Проект рішення міської ради 30000 30000 30000
0218220 8220 0380 Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення Програма "Призовна дільниця" на 2016-2020 роки Рішення міської ради від 29.01.2016 року № 91/7 50000 50000
0218340 8340 0540 Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2019 рік Проект рішення міської ради 162000 162000
0600000 Управління освіти Каховської міської ради 2466105 869530 1596575 1596575
0610000 Управління освіти Каховської міської ради 2466105 869530 1596575 1596575
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти Комплексна прорама пошуку , навчання і виховання обдарованих дітей та учнівської молоді "Обдарована дитина" на 2016-2020 роки Рішення міської ради від 29.12.2015 року № 48/5 48530 48530
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти Програма стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2019 рік Проект рішення міської ради 20000 20000
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти Громадський бюджет (бюджет участі громади) - проект "Контактний міні зоопарк на базі Каховської станції юнатів" Рішення міської ради від 29.06.2017 року № 677/38 148000 51000 97000 97000
0613140 3140 1040 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на період 2019-2023 років Проект рішення міської ради 750000 750000
0617321 7321 0443 Будівництво освітніх установ та закладів Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2019 рік Проект рішення міської ради 1499575 1499575 1499575
0800000 Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради 5410000 4960000 450000 450000
0810000 Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради 5410000 4960000 450000 450000
0813031 3031 1030 Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю на 2015-2019 роки Рішення міської ради від 29.01.2015 року № 1263/68 12000 12000
0813031 3031 1030 Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства Міська програма щодо надання пільг з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міжміських маршрутах на 2018-2021 роки Рішення міської ради від 31.05.2018 року № 1094/56 200000 200000
0813032 3032 1070 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю на 2015-2019 роки Рішення міської ради від 29.01.2015 року № 1263/68 160000 160000
0813033 3033 1070 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян Програма щодо забезпечення компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян на
міських автобусних маршрутах загального користування на 2017 – 2020 роки
Рішення міської ради від 25.05.2017 року № 644/36 2000000 2000000
0813104 3104 1010 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2019 рік Проект рішення міської ради 450000 450000 450000
0813140 3140 1040 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на період 2019-2023 років Проект рішення міської ради 550000 550000
0813160 3160 1010 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю на 2015-2019 роки Рішення міської ради від 29.01.2015 року № 1263/68 18000 18000
0813180 3180 1060 Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю на 2015-2019 роки Рішення міської ради від 29.01.2015 року № 1263/68 8000 8000
0813191 3191 1030 Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю на 2015-2019 роки Рішення міської ради від 29.01.2015 року № 1263/68 123000 123000
0813192 3192 1030 Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю на 2015-2019 роки Рішення міської ради від 29.01.2015 року № 1263/68 164000 164000
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю на 2015-2019 роки Рішення міської ради від 29.01.2015 року № 1263/68 1725000 1725000
1000000 Відділ культури Каховської міської ради 634500 634500
1010000 Відділ культури Каховської міської ради 634500 634500
1014082 4082 0829 Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва Програма розвитку культури і духовності в місті на 2018-2022 роки Рішення міської ради від 21.12.2017 року № 910/49 609000 609000
1014082 4082 0829 Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва Проект "Тачанка і помідори":малюємо символ Каховки Рішення міської ради від 29.06.2017 року № 677/38 20000 20000
1014082 4082 0829 Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва Громадський бюджет (бюджет участі громади) - проект "Історія Каховки - у твоєму смартфоні" Рішення міської ради від 29.06.2017 року № 677/38 5500 5500
1100000 Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради 601990 601990
1110000 Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради 601990 601990
1113131 3131 1040 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" Міська комплексна програма "Молодь" на 2017-2021 роки Рішення міської ради від 24.11.2016 року № 420/23 297000 297000
1113133 3133 1040 Інші заходи та заклади молодіжної політики Програма "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" на 2019 рік Проект рішення міської ради 63490 63490
1113133 3133 1040 Інші заходи та заклади молодіжної політики Програма розвитку Українського козацтва на 2017- 2021 роки Рішення міської ради від 22.12.2016 року № 479/26 50000 50000
1115011 5011 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 110000 110000
1115012 5012 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 70000 70000
1115022 5022 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань та заходів з інвалідного спорту Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 6500 6500
1115062 5062 0810 Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні Програма розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2021 роки Рішення міської ради від 12.12.2017 року № 907/49 5000 5000
3700000 Фінансове управління Каховської міської ради 1455093 1455093
3710000 Фінансове управління Каховської міської ради 1455093 1455093
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю на 2015-2019 роки Рішення міської ради від 29.01.2015 року № 1263/68 102093 102093
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю на 2015-2019 роки Рішення міської ради від 29.01.2015 року № 1263/68 100000 100000
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Міська програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю на 2015-2019 роки Рішення міської ради від 29.01.2015 року № 1263/68 43000 43000
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2019 рік Проект рішення міської ради 780000 780000
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету Програма економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2019 рік Проект рішення міської ради 430000 430000
Х Х Х УСЬОГО Х Х 18458588 14378548 4080040 3918040
Секретар ради І.А.Гончарова


 

Додаток 7

до рішення міської ради

від №

Перелік органів виконавчої влади, відділів та управлінь міської ради за якими закріплено контроль за справлянням

(стягненням) платежів до міського бюджету

Назва органу

Код бюджетної класифікації

Назва платежу

Каховська ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Перелік платежів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №106 «Деякі питання ведення обліку податків і зборів (обов’язкових платежів) та інших доходів бюджету»

Міськрайоне управління у Каховському районі та м. Нова Каховка ГУ Держгеокадастру у Херсонській області

21110000

Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва

22012500

Плата за надання інших адміністративних послуг

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Каховської міської ради

21081100

Адміністративні штрафи та інші санкції

КВУ «Каховський водоканал», та Відділ міського господарства надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради

24061600

Інші надходження до фондів охорони навколишнього природного середовища

Відділ економіки комунального майна та землі Каховської міської ради

22080400

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності

24060300

Інші надходження ( плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності)

31030000

Кошти від відчуження майна, що належить АРК та майна, що перебуває в комунальній власності

33010000

Кошти вiд продажу землi

Відділ містобудування та архітектури Каховської міської ради

24170000

Надходження коштiв пайової участi у розвитку iнфраструктури населеного пункту

24060300

Інші надходження ( плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності)

Центр надання адміністративних послуг,

Відділ реєстрації місця проживання осіб

22012500

Плата за надання інших адміністративних послуг

Відділ Державної реєстрації Каховської міської ради

22010300

Адмiнiстративний збiр за проведення державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань

22012600

Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

22012900

Плата за скорочення термiнiв надання послуг у сферi державної реєстрацiї речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень i державної реєстрацiї юридичних осiб, фiзичних осiб — пiдприємцiв та громадських формувань, а також плата за надання iнших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацiєю

Секретар ради І.А.Гончарова



Додаток 8

до рішення міської ради

ПРОГНОЗ

міського бюджету на 2020 та 2021 роки

1. Загальна частина

Прогноз міського бюджету на наступні за плановим (2019 роком) два бюджетні періоди складено на виконання вимог ст.20 Бюджетного кодексу України.

Обсяг фінансового ресурсу на 2020 та 2021 роки (далі – Прогноз) розроблено з урахуванням вимог Бюджетного та Податкового кодексів України, проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2019-2021 роки, який схвалений розпорядженням Кабінету міністрів України від 18.04.2018 № 315-р, прогнозу Державного бюджету України на 2019-2021 роки, Програми соціально-економічного розвитку міста Каховки на 2020-2021 роки та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 №404 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року»,

Прогноз включає індикативні прогнозні показники міського бюджету за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування та ґрунтується на принципі збалансованості, який планується досягти завдяки зростанню доходів бюджету та раціонального і економного використання наявних фінансових ресурсів шляхом підвищення результативності, ефективності бюджетних видатків.

Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики адміністративно-територіальної одиниці.

Основними завданнями бюджетної політики на середньострокову перспективу є:

планування реальних надходжень міського бюджету на основі прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку міста з урахуванням податкової бази і фактичного рівня відповідних надходжень.

активізація підприємницького потенціалу, зниження частки тіньової економіки для підвищення податкоспроможності.

підвищення результативності та ефективності бюджетних видатків;

посилення бюджетної дисципліни та контролю за витратами бюджету;

забезпечення фінансування інвестиційних проектів (програм), що мають термін реалізації більше одного року .

Принципами середньострокового бюджетного прогнозування, є збалансованість, обґрунтованість, ефективність та результативність.

Бюджетна політика на період до 2021 року спрямовуватиметься на підтримку економічного зростання, стимулювання переходу до інноваційно-інвестиційної моделі розвитку, проведення структурних реформ у бюджетній сфері та економіці, зокрема, в освіті, житлово-комунальному господарстві, а також на забезпечення гідних умов життєдіяльності для кожного громадянина.

Індикативними показниками соціально-економічного розвитку, які використовуються при складанні Прогнозу, є:

основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки , схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 року № 546,

збереження протягом 2019 року норм щодо зарахування 13,44% акцизного податку з пального до місцевих бюджетів;

зарахування до місцевих бюджетів 100 відсотків єдиного податку, що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи (сільгосптоваровиробники);

зокрема індекс споживчих цін, індекс цін виробників промислової продукції,

підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;

зміни в ціновій політиці щодо енергоносіїв .


 

Надходження до міського бюджету на 2020 рік прогнозуються в сумі 162909,3 тис. грн, що на 1,7 % більше, ніж очікується у 2019 році та на 2021 рік – 170199 тис. грн, що на 4,5 % більше, ніж очікується у 2020 році.

В основу формування прогнозу міського бюджету на 2019,2020 та 2021, роки покладено наступні показники прогнозу соціально - економічного розвитку міста.

Основні прогнозні показники соціально – економічного розвитку міста на 2020 та 2021 роки

Найменування показника

Од

вим

2020 рік

2021 рік

ВВП номінальний

тис

грн

На рівні міста не прогнозується

ВВП реальний, темп зростання

%%

На рівні міста не прогнозується

Індекс споживчих цін:

%%

грудень до грудня попереднього року

105,0

104

Прибуток підприємств

тис

грн

27800,0

29190,0

в тому числі: комунальної форми власності

тис

грн

-

-

Фонд оплати праці

тис

грн

550000,0

664000,0

Рівень безробіття населення у віці 15-70 років

%%

0,9

0,9

Баланс товарів і послуг (платіжний баланс)

тис. дол.

США

-13900,0

-13900,0

Експорт товарів і послуг:

тис. дол.

США

22500,0

23600,0

відсотків до попереднього року

%%

105,1

105,0

Імпорт товарів і послуг:

тис. дол.

США

36400,0

37500,0

відсотків до попереднього року

%%

103,1

103,1

Окремі показники прогнозу економічного та соціального розвитку міста, які покладені в основу формування прогнозу міського бюджету на 2020 та 2021 роки, а саме: покращення таких фінансових показників підприємств, збільшення фонду оплати праці — 550 000,0 тис.грн. у 2020 році, 664000 тис. грн. у 2021 році, збільшення обсягу експорту продукції підприємствами міста з 22500,0 тис.дол. США у 2020 році до 23600,0 тис.грн. у 2021 році дають можливість сформувати на середньострокову перспективу показники міського бюджету.

2. Індикативні прогнозні показники

міського бюджету на 2020 -2021 роки

2.1. За основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування:

Індикативні прогнозні показники міського бюджету на 2020-2021 роки

(тис.грн)

Назва показника

2020 рік

2021 рік

ДОХОДИ

408594,6

430907,3

Власні та закріплені:

162909,3

170199

у тому числі:

Податок на доходи фізичних осіб

107000

112000

Плата за землю

15500

16000

Податок на прибуток підприємств і організацій, що належать до комунальної власності

50,0

50,0

Єдиний податок

23080

24090

Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

4100

4300

Міжбюджетні трансферти

245685,3

260708,3

ВИДАТКИ

408594,6

430907,3

у тому числі:

Державне управління

22185,0

23220,0

Освіта

137396,2

143941,6

Соціальний захист та соціальне забезпечення

205097,6

215690,7

Культура і мистецтво

7020,5

7450,0

Фізична культура і спорт

6135,0

6730,0

Житлово – комунальне господарство

8180,3

8500,0

Будівництво та регіональний розвиток

10500,0

12100,0

Транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство

5500,0

6050,0

Інші програми та заходи, пов’язані з економічною діяльністю

800,0

920,0

Громадський порядок та безпека

500,0

550,0

Охорона навколишнього природного середовища

180,0

195,0

Резервний фонд

600,0

600,0

Міжбюджетні трансферти (інші субвенції з місцевого бюджету)

4500,0

4960,0

ФІНАНСУВАННЯ

-

-

КРЕДИТУВАННЯ

-

-

Прогноз надходжень податку та збору на доходи фізичних осіб розраховано відповідно до базової ставки оподаткування доходів (18 відсотків), з урахуванням зростання надходжень в 2020 році на 5,9%, у 2021 році – на 4,7%.

Питома вага податку та збору на доходи фізичних осіб у 2020 та 2021 роках у загальному обсязі доходів загального фонду становитиме 69,5 та 69,6 відсотків відповідно.

Прогноз обсягу надходжень з податку на прибуток підприємств до бюджету у 2020-2021 роках розраховано відповідно до положень Податкового кодексу України.

При розрахунках надходжень єдиного податку в 2020-2021 роках враховано збільшення ставки податку у зв’язку із зростанням розміру мінімальної заробітної плати.

Прогнозні надходження акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в 2020-2021 роках розраховано на підставі очікуваних надходжень 2019 року.

Прогноз обсягу надходжень екологічного податку на 2020 та 2021 роки розраховано відповідно до ставок податку, визначених статтями 243, 245 та 246 Податкового кодексу України та виходячи з нормативів відрахувань податку до міського бюджету в розмірі 25,0 відсотків відповідно до Бюджетного кодексу України.

Прогноз надходжень коштів від продажу землі визначено на основі розрахунків, наданих відділом економіки комунального майна та землі Каховської міської ради , по об’єктах комунальної власності та площах земельних ділянок, які планується продати у 2020 - 2021 роках.

Провідними напрямами у сфері зміцнення дохідної бази міського бюджету є:

- забезпечення вимог бюджетного законодавства у процесі виконання міського бюджету;

- створення додаткових робочих місць;

- додержання норм законодавства про оплату праці в частині дотримання підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності державних гарантій в оплаті праці;

- залучення до оподаткування підприємств, зареєстрованих за межами області, податком на доходи фізичних осіб за місцем здійснення виробничої діяльності;

- збільшення розміру виплати заробітної плати суб’єктами господарювання, які мають значні валові доходи, але виплачують її на рівні мінімальної заробітної плати;

Дохідна частина прогнозу міського бюджету на 2020 -2021 роки

розроблена на основі норм чинного та запропонованих змін до Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів та поліпшення умов ведення бізнесу.

При прогнозуванні дохідної частини місцевих бюджетів було враховано:

  • статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2017 рік, очікувані макропоказники Мінекономрозвитку на 2018 рік та прогнозні на 2019-2021роки за
    І сценарієм, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018р. № 546;

  • зміни податкового законодавства щодо індексації ставок, виражених у абсолютних значеннях;

  • фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2015 - 2017 років та 7 місяців 2018 року.

Розміри міжбюджетних трансфертів спрогнозовано з урахуванням підвищення фінансової спроможності міського бюджету та рівня забезпеченості повноважень міської ради.

3. Пріоритетні завдання, перелік заходів, які необхідно здійснити, та результати яких планується досягти в рамках Прогнозу:

Основною метою діяльності міської влади у сфері бюджетно-фінансової політики є формування достатніх фінансових ресурсів для реалізації першочергових антикризових заходів, підвищення ефективності використання бюджетних коштів і посилення бюджетної дисципліни, спрямування коштів на фінансування пріоритетних заходів соціально-економічного розвитку та створення умов для покращення діяльності суб'єктів господарювання територіальної громади міста.

3.1. Наповнення міського бюджету:

Пріоритетними напрямами розвитку бюджетоутворюючих галузей регіону та основні завдання щодо активізації підприємницької діяльності є наступні заходи:

- підвищення рівня конкурентоспроможності виробництв, технологічне оновлення, впровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій;

- розвиток галузей промислового комплексу, які зорієнтовані на кінцеве споживання;

- створення додаткових робочих місць;

- забезпечення конкурентоспроможності виробництва на внутрішньому і зовнішньому ринку;

- подальше усунення перешкод для розвитку підприємництва;

- поліпшення бізнес-клімату, створення сприятливих умов для стабільної та ефективної роботи суб’єктів підприємництва;

- додержання норм законодавства про оплату праці в частині дотримання підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності державних гарантій в оплаті праці;

- легалізація найманої праці і оподаткування прихованих доходів фізичних осіб;

- перегляд діючих договорів використання земельних ділянок несільськогосподарського призначення та збільшення розміру орендної плати

- забезпечення вимог бюджетного законодавства у процесі виконання міського бюджету.

Заходами та інструментами підвищення рівня транспарентності процесу оподаткування та рівня фіскальної й організаційної діяльності відповідних служб є:

- забезпечення дотримання принципів державної регуляторної політики, зокрема прозорості та врахування громадської думки, під час підготовки, прийняття і перегляду законодавства з оподаткування;

- забезпечення проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення через засоби масової інформації щодо соціального значення легалізації праці та заробітної плати, обов’язкового декларування доходів та сплати податків

Факторами впливу на збільшення/зменшення надходжень платежів до міського бюджету є наступні чинники:

- розмір середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника;

- розмір фонду оплати праці працівників (штатних та нештатних), зайнятих економічною діяльністю;

- розмір мінімальної заробітної плати;

- розмір збільшення ставок оподаткування, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів споживчих цін, індексів цін виробників промислової продукції.

Розвиток управління об’єктами комунальної власності є основною метою діяльності міської влади, яка спрямована на здійснення ефективного управління ресурсами територіальної громади міста, забезпечення прибуткової діяльності комунальних підприємств та збільшення надходжень до бюджету м. Каховки від використання об'єктів комунальної власності та відчуження майна.

Першочерговими заходами міської влади на середньострокову перспективу є наступні заходи:

- забезпечення виконання затверджених показників надходжень до бюджету м. Каховки від відчуження майна, що знаходиться в комунальній власності;

- забезпечення своєчасного фінансування виконаних комунальними підприємствами робіт і послуг за бюджетні кошти;

- підвищення прозорості використання коштів підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності шляхом відображення всіх доходів та обґрунтованості витрат у фінансових планах;

- посилення відповідальності керівників підприємств комунальної форми власності за виконання фінансових планів;

- підвищення прибутковості діяльності підприємств комунальної форми власності;

- здійснення контролю за виконанням договорів оренди комунального майна, землі та своєчасними надходженнями орендної плати.

Завдяки проведенню вищезазначених заходів, очікується отримати наступні результати:

- покращення фінансових показників господарської діяльності підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Каховки;

- скорочення обсягів заборгованості по ПДФО, податку на прибуток, платі за землю та орендній платі за користування майном комунальної власності;

- збільшення надходжень до бюджету м. Каховка від використання майна комунальної власності.

    1. Використання бюджетних коштів в основних сферах діяльності:

Прогноз видатків міського бюджету на 2020 та 2021 роки розроблено на основі прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку, визначених основними напрямами бюджетної політики на 2019-2021 роки, який схвалений розпорядженням Кабінету міністрів України від 18.04.2018 № 315-р, прогнозу Державного бюджету України на 2019-2021 роки, Програми соціально-економічного розвитку міста Каховки на 2020-2021 роки та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 №404 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року».

Прогнозний розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020 року розраховано з урахуванням підвищення на 5,6% до попереднього року (4407 гривні), з 1 січня 2021 року – 5% (4627 гривні), посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки відповідно на 9,4% (2102 гривні) та 7,6% (2262 гривні).

При розрахунку видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у 2020-2021 роках враховано збільшення обсягу коштів, які передбачені у бюджеті поточного року зі змінами, в середньому на коефіцієнт 1,1.

Державне управління

Забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування обраховано виходячи з потреби у фінансуванні поточної діяльності. Це витрати на оплату праці, нарахування на заробітну плату та витрати на господарське утримання. Обрахунок таких витрат проведено з урахуванням заходів щодо ефективного та раціонального використання коштів міського бюджету.

Також до державного управління включено видатки на фінансування іншої діяльності у сфері державного управління, а саме фінансування міських програм з підтримки діяльності органів самоорганізації населення, висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації, програма державної реєстрації права комунальної власності, програму призовної дільниці.

Основними результатами, яких планується досягти:

- проведення масових заходів по санітарній очистці та озелененню міста;

- підвищення ефективності системи місцевого самоврядування, постійну оптимізацію процесів взаємодії засобів масової інформації та органів міської влади;

- забезпечення фінансування заходів з проведення призову громадян на строкову військову службу;

Освіта

Видатки на утримання галузі «Освіта» обраховано виходячи із необхідності у виконанні наступних заходів:

- збереженням діючої мережі освітніх закладів (8 дошкільних закладів міста, 7 загальноосвітніх шкіл, 4 позашкільних заклади, міжшкільний навчально – виробничий комбінат), функціонування мережі дитячих дошкільних закладів виходячи з демографічної ситуації;

- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;

- забезпечення літнім відпочинком до 70% учнів загальноосвітніх навчальних закладів;

- проведення поточних та капітальних ремонтів у навчальних закладах та установах освіти.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- підвищення рівня забезпечення дошкільною освітою 1,1 тис. дітей дошкільного віку;

- підвищення рівня забезпечення загальною середньою освітою 2,4 тис. дітей шкільного віку;

- підвищення якості харчування дітей в дитячих дошкільних закладах, учнів 1 – 4 класів, та учнів дітей – сиріт та дітей із малозабезпечених сімей;

- забезпечення надання якісних та відповідно до виявлених бажань батьків та учнів послуг у галузі позашкільної освіти;

- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами освіти енергоносії;

- підвищення якості освітніх послуг.

Соціальний захист та соціальне забезпечення

Пріоритетними завданнями у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є збільшення видатків загального фонду міського бюджету на фінансування міських програм, пов’язаних із підтримкою соціально вразливих верств населення.

У зв’язку із зменшенням обсягу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електричної енергії, природного газу, послуг тепло - водопостачання і водовідведення, квартирної плати, у прогнозних видатках на 2020-2021 роки також передбачено зменшення відповідних видатків соціального захисту та соціального забезпечення.

Збільшення обсягу видатків передбачено з утримання центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді, центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів, територіального центру, міської програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів. По територіальному центру обраховано додатково видатки, які планується здійснювати за рахунок спеціального фонду (власних надходжень – платних соціальних послуг).

До обслуговування у територіальному центрі планується залучити 2,9 тис. одиноких непрацездатних громадян, що на 3,3 відсотків більше від показників 2019 року. До складу центру ввійшло чотири відділення, а саме відділення соціально – побутової адаптації, відділення соціальної допомоги вдома, відділення соціально – медичних послуг, відділення з організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів планується надавати послуги 28 вихованцям з різними вадами захворювання.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- підвищення питомої ваги коштів на соціальну підтримку, що надаються мало захищеним верствам населення;

- збільшення кількості соціальних послуг, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- підвищення ефективності використання бюджетних коштів соціального спрямування;

- можливість надання додаткових соціальних гарантій ветеранам та інвалідам;

- забезпечувати підтримку чотирьом громадським організаціям ветеранам та інвалідам.

Включено також до прогнозних видатків видатки з надання пільг сім’ям військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на житлово – комунальні послуги, надання адресної грошової допомоги вдовам або одному із батьків військовослужбовців, загиблих під час проведення антитерористичної операції, надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які прибувають з Донецької, Луганської областей та АР Крим, та інші видатки.

Житлово – комунальне господарство

Фінансування житлово – комунального господарства передбачається також за рахунок загального і спеціального фонду бюджету (бюджету розвитку).

У 2020-2021 роках передбачається фінансування таких програм:

- проведення капітального ремонту житлового фонду міської ради та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на умовах співфінансування ;

- збільшення кількості об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

- утримання об’єктів благоустрою: освітлення доріг, прибудинкових територій, скверів та інших місць з використанням енергозберігаючих світильників; збереження зелених насаджень міста, їх утримання в задовільному та упорядкованому  стані, створення та формування високо декоративних і ефективних в екологічному відношенні насаджень; охорона та благоустрій парків, обслуговування пам’ятних знаків, благоустрій кладовищ.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- надання населенню житлово – комунальних послуг належної якості та підвищення рівня безпеки систем життєзабезпечення населених пунктів;

- створення конкурентного середовища у житлово – комунальній сфері.

Культура і мистецтво

Видатки на утримання галузі «Культура і мистецтво» обраховано за рахунок як загального так і спеціального фондів міського бюджету.

Передбачається здійснити такі заходи:

- оптимізація співвідношень між обсягами фінансування за рахунок загального фонду бюджету та спеціального фонду (власних надходжень) закладів культури;

- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;

- збереження та поповнення бібліотечних фондів.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- підвищення рівня якості надання послуг з культурного виховання дітей та населення міста;

- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами культури енергоносії;

- розширення переліку надання платних послуг, що надаються закладами культури.

Фізична культура та спорт

Видатки на утримання закладів з фізичної культури та спорту обраховано виходячи із необхідності у виконанні наступних заходів:

- з оптимізації співвідношень між обсягами фінансування за рахунок загального фонду бюджету та спеціального фонду (власних надходжень) дитячо – юнацької спортивної школи;

- запровадження розробки програм, пов’язаних із енергозбереженням та зменшенням навантаження бюджету на розрахунки за енергоносії;

- проведення спортивних змагань.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- підвищення рівня якості надання послуг з фізичного виховання дітей та населення міста;

- зменшення навантаження бюджету за спожиті закладами фізичної культури та спорту енергоносії;

- розширення переліку надання платних послуг, що надаються закладами фізичної культури.

Будівництво та регіональний розвиток

Пріоритетними завданнями є забезпечення у фінансуванні бюджетних програм з реконструкції об’єктів житлового фонду міської ради та житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, реконструкції систем тепло-, водопостачання та водовідведення об’єктів комунальної та соціально – культурної сфери.

Транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство

У 2020 -2021 роках передбачається проводити такі заходи:

- поліпшення наявних об’єктів транспортної інфраструктури;

- забезпечення пільгового перевезення громадян на міських та міжміських маршрутах;

- проведення робіт з капітального і поточного ремонту вулиць і доріг комунальної власності.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- забезпечення транспортного обслуговування мешканців міста згідно із соціальними нормативами;

- збереження існуючої мережі автомобільних доріг міського значення;

- підтримки малозахищених верств населення в частині пільгового перевезення на міських маршрутах.

Інші програми та заходи, пов’язані з економічною діяльністю

До видатків з надання послуг, пов’язаних з економічною діяльністю увійшли видатки на фінансування міської програми підтримки малого і середнього підприємництва, внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання.

Результатом реалізації таких програм є підтримка на місцевому рівні державної політики підтримки підприємництва, політики зайнятості населення та інвестиційно – інноваційної стратегії міської влади.

Громадський порядок та безпека

Як і в 2018 році на 2020-2021 роки планується фінансування міської програми підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Щит».

Основними результатами, якої планується досягти, є:

- застосування впливових заходів до порушників Правил благоустрою міста;

- покращення стану правопорядку в місті та удосконалення системи профілактики правопорушень.

Охорона навколишнього середовища

Пріоритетними завданнями діяльності у сфері охорони навколишнього середовища є забезпечення безпеки життєдіяльності населення, запобіганню виникнення природних і техногенних катастроф.

У 2020-2021 роках передбачається продовження реалізації наступних заходів:

- мінімізація шкідливого впливу на довкілля небезпечних відходів та хімічних речовин (реконструкція міського полігону ТПВ);

- реконструкція очисних споруд;

- озеленення міста.

Основними результатами, яких планується досягти, є:

- суттєве збільшення обсягу збору ТПВ;

- підвищення рівня озеленення міста.

4. Виконання інвестиційних програм (проектів)

Прогнозні показники міського бюджету за бюджетними програмами, які забезпечуватимуть виконання інвестиційних програм (проектів)

(тис.грн)

Код та назва бюджетної програми

Назва інвестиційної програми (проекту)

Строк реалізації інвестиційної програми (проекту)

Найменування

обєкта

Ступінь готовності,%

Обсяг коштів бюджету

2020 рік

2021 рік

7360 «Виконання інвестиційних проектів»

Реконструкція очисних споруд

2021

Коригування проекту з реконструкції очисних споруд

-

650,0

650,0

Пріоритетним напрямком є спрямування коштів на продовження будівництва та реконструкції раніше розпочатих об’єктів комунального господарства та їх завершення в межах коштів, виділених із державного бюджету для цих цілей та наявного фінансового ресурсу міського бюджету на їх співфінансування.

5. Міжбюджетні відносини

Прогнозні показники міжбюджетних трансфертів на 2020-2021 роки

Назва показника

2020 рік

2021 рік

Базова дотація

-

-

Кошти, що передаються до бюджету вищого рівня

-

-

Освітня субвенція

54785,0

63550,3

Соціальні субвенції

190900,3

197158,0

Ключовим напрямом бюджетної політики на 2020- 2021 роки у сфері взаємовідносин державного бюджету з міським бюджетом як і в 2018 році є збалансування загальнодержавних інтересів і інтересів громади, спрямованих на раціональне використання економічного потенціалу регіону з максимально можливим економічним ефектом при мінімальних затратах.

Відповідно до 97 Бюджетного кодексу України до міжбюджетних трансфертів враховано:

- освітню субвенцію;

- соціальні субвенції (субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають право на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу, надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло,- водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Конкретні показники обсягу видатків на 2020-2021 роки будуть уточнюватись залежно від реальних можливостей бюджету на відповідні роки.